Kateri telefon kupiti?

Pomoč pri nakupovanju telefona ali tablice.

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3576  OdgovorNapisal/-a Mtd » 20 mar 2019, 22:26

Da dodam, jaz bi vzel Pixel, ker imam pač rad Stock Android, če finance niso problem. V nasprotnem primeru bi počakal nekaj časa pa ga vzel potem. :D Oz bi vzel 6T ali čez par mescev 7.
Uporabniški avatar
Mtd
VIP
VIP
 
Prispevkov: 2295
Pridružen: 26 dec 2010, 15:31
Prejete zahvale: 508

Naprava: Samsung Galaxy Note 3 & Nexus 9

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3577  OdgovorNapisal/-a Zizou » 26 mar 2019, 16:55

Trenutno razmišljam o nakupu Xiaomi-ja Mi 9,
6 Gb + 128 Gb za približno 480€.
Mislite, da je vredu nakup, malce me je sicer strah, da mi bo prevelik, ampak verjetno se hitro navadiš...
Ni mi čisto jasna ta trojna kamera zadaj, če prav zastopim je ena obična leča 48MP, pa potem ena za ultra wide in še tretja 12MP telephoto z optičnim zoomom. Zanima me, če se za eno fotko vedno uporabi samo ena leča, ali se uporabi kakšna kombinacija in potem software izdela končno sliko...? Recimo, je druga leča uporabna samo takrat, ko vklopiš ultrawide način, ali pomaga tudi pri običajnih fotkah...?
Zizou
TeenDroid
TeenDroid
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 13 okt 2011, 19:35
Prejete zahvale: 1


Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3578  OdgovorNapisal/-a n3m0 » 17 apr 2019, 13:44

Ker se moj s6 edge plus počasi ampak vztrajno poslavlja, mi prosim svetujte katerega izmed treh telefonov bi vzel - mate 20 pro, p30 pro ali pa s10 plus.
Pomembna mi je fotografija, zvok in pa povezanost z uro - s3 frontier in avtom - megane 4 (iphone x imel velike težave s tema dvema).

Hvala za vse odgovore in lep sončen dan

Poslano z mojega SM-G928F z uporabo Tapatalk
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy Note 10.1
Uporabniški avatar
n3m0
WisdomDroid
WisdomDroid
 
Prispevkov: 382
Pridružen: 27 jan 2012, 23:39
Kraj: Koroška
Prejete zahvale: 13

Naprava: Galaxy S4

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3579  OdgovorNapisal/-a motoristic » 18 apr 2019, 22:53

S3 frontier - potem definitivno S10 plus.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
motoristic
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 597
Pridružen: 05 jan 2011, 09:58
Prejete zahvale: 45


Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3580  OdgovorNapisal/-a WildFire » 24 apr 2019, 15:23

Prosim še zame kak nasvet. Iščem zamenjavo za sedajsnji Samsung Galaxy s7. Pomembna mi je predvsem kamera (otroci), super je, če ima možnost spominske kartice, seveda tekoče delovanje, boljše mi je če ni prevelik. V ožjem izboru imam Xiaomi mi9, Huawei p30 in Samsung Galaxy s10. Je še kateri v tem rangu? Kaj izbrati?
Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9
Uporabniški avatar
WildFire
WisdomDroid
WisdomDroid
 
Prispevkov: 329
Pridružen: 01 avg 2010, 07:47
Prejete zahvale: 10

Naprava: Samsung Galaxy S7

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3581  OdgovorNapisal/-a bvader » 24 apr 2019, 18:59

P30 Pro, odlična kamera in baterija

Poslano z mojega BLA-L29 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
bvader
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1190
Pridružen: 25 apr 2010, 08:58
Prejete zahvale: 147

Naprava: Mate 10 Pro, iPad 9.7 2017 128GB 4G,...

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3582  OdgovorNapisal/-a frenk27 » 25 apr 2019, 00:10

S10+ al pa S10, če ti je S10+ prevelik. Tut odlična kamera in baterija, pa še navajena si na Samsung. Spominska kartica je klasika micro sd, napram P30 pro je pa nano sd kartica ( uporablja samo Huawei, velikost je do največ 256 gb ), katera je pa nenormalno draga napram micro sd. Nimaš kej za sfalit :)

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
frenk27
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 534
Pridružen: 16 nov 2010, 13:25
Kraj: 1310 Ribnica
Prejete zahvale: 37

Naprava: Samsung Galaxy S10+

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3583  OdgovorNapisal/-a blinkt » 18 maj 2019, 11:50

Lep pozdrav

Imam vprašanje in sicer kateri telefon priporočate za nakup? Odločam se med dvema in sicer Huawei P30 Pro in Samsung Galaxy S10+ bi prosil tiste ki imajo omenjene telefone, da malo povejo kako so zadovoljni baterija, kamera itd...

Ali se splača nakup ali je bolje počakati, da cene padejo ali pa, da pride kak novi model naprimer Huawei Mate 30 ali kakšen nov Samsung.

Zanima me tudi kje se trenutno, da dobit ceneje omenjene telefone, če bi jih vzel z naročnino. Trenutno sem pri Telemachu na paketu ŠE VEČ.

Trenutne cene pri Telemachu na paketu ŠE VEČ za oba telefona je:

P30 PRO 8GB + 256 GB : 24x 30,83€
P30 PRO 6GB + 128 GB : 24x 29,91€
Samsung Galaxy S10+ 128GB : 24x 35,91€
Samsung Galaxy S10+ 512GB : 24x 45,91€
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3584  OdgovorNapisal/-a greenmen » 19 maj 2019, 10:31

Telefon kupiti na "kredit" se nikakor ne splača. Koliko denarja imaš v žepu za toliko se kupi telefon.

Poslano z mojega Pixel 2 XL z uporabo Tapatalk
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika

Uporabniku greenmen so se za prispevek zahvalili:
Mtd
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 8437
Pridružen: 27 sep 2010, 16:40
Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1209

Naprava: Google Pixel 6 Pro

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3585  OdgovorNapisal/-a blinkt » 19 maj 2019, 11:54

@greenmen

Se strinjam ampak v primeru, da je budget majhn in si ne moreš privoščit takega telefona 900+€ v enkratnem znesku ti ne preostane drugega kot pa obročno odplačevanje. Zato tud sprašujem, ker ne mislim v enem znesku plačat 900+
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3586  OdgovorNapisal/-a greenmen » 19 maj 2019, 12:17

Na bolhi se dobi za cca 600€. Je pa tudi velik denar za telefon.

Poslano z mojega Pixel 2 XL z uporabo Tapatalk
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 8437
Pridružen: 27 sep 2010, 16:40
Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1209

Naprava: Google Pixel 6 Pro

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3587  OdgovorNapisal/-a motoristic » 19 maj 2019, 23:50

Wtf? Ne bo vec androida ne posodobitev na huawei napravah? Pa glih, ko sem kupil M5 PRO tablico :( Mater! Mar bi sel na ipada...

https://siol.net/digisvet/novice/sok-za ... ova-497989



Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
motoristic
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 597
Pridružen: 05 jan 2011, 09:58
Prejete zahvale: 45


Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3588  OdgovorNapisal/-a clio24v » 20 maj 2019, 00:39

Tole pa zna biti še zanimivo.Sigurno bo veliko pravdanja in metanja polen pod noge.

Poslano z mojega ONEPLUS A5000 z uporabo Tapatalk
Device : OnePlus 7 PRO 8/256 GB
Rom : OxygenOS 11 GM21BA
Android 11®
Uporabniški avatar
clio24v
WisdomDroid
WisdomDroid
 
Prispevkov: 424
Pridružen: 25 dec 2013, 22:12
Prejete zahvale: 50

Naprava: OnePlus 7 PRO 256GB & Nexus 9 16GB

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3589  OdgovorNapisal/-a blinkt » 20 maj 2019, 09:12

@motoristic

Res je Google je prekinil sodelovanje ampak verjemi, da Huawei ve kaj dela in ima 100% asa v rokavu poleg tega lahko uporablja odprtokodno različico android. Ampak kot vem Huawei dela osebni OS, ki bi ga uporabil v res skrajni sili
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3590  OdgovorNapisal/-a blinkt » 20 maj 2019, 10:20

Torej še vedno nisem dobil odgovora kateri telefon kupiti P30 Pro ali S10+ všeč sta mi oba ampak samo za enega se lahko odločim. Sicer Samsung ima boljšo podporo ampak Huawei pa nekatere druge zadeve in zdaj sem v dilemi katerega.
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3591  OdgovorNapisal/-a matej1990 » 20 maj 2019, 10:29

Android brez Google Play storitev je milo rečeno za v smeti. Odpade Google Play Store, Music, Gmail, odpadejo posodobitve,...
Novega OSa ne narediš čez noč, še posebej pa ne konkurenčnega Androidu in iOSu. Dokaz je Samsung in njegov Tizen, kjer ga je kljub nekaj letnemu vztrajanju na mobitelih, na koncu opustil in ga raje prenesel na televizije in svoje ure.

Zaenkrat kot kaže, so trenutne Huawei naprave na varnem in naj ne bi bilo težav z njimi. Pri novih še nenajavljenih, pa se kot kaže trenutno slabo piše.
Mi dol visi, če bi tole s Huaweiem veljalo le za USA, tako pa sedaj USA s tem pritiskom na Google direktno serje v sklede tudi nam.

Dvomim da bodo Kitajci sedeli križem rok in se podredili oz. plačali USA. Mislim da bodo kar odgovorili kontra, tako kot so pri Trumpovih taksah. Če se lotijo kakšnega Appla in prepovejo prodajo na Kitajskem, bi bil hud udarec, še posebej sedaj, ko jim je padla prodaja flagship mobitelov v USA in EU.

Huawei's future phones reportedly won't have access to Google services, including the Play Store

blinkt napisal/-a:Torej še vedno nisem dobil odgovora kateri telefon kupiti P30 Pro ali S10+ všeč sta mi oba ampak samo za enega se lahko odločim. Sicer Samsung ima boljšo podporo ampak Huawei pa nekatere druge zadeve in zdaj sem v dilemi katerega.

Če hočeš imeti boljši software, potem S10+, če hočeš imeti boljši hardware, pa P30 Pro.
Uporabniški avatar
matej1990
WisdomDroid
WisdomDroid
 
Prispevkov: 441
Pridružen: 03 nov 2011, 20:07
Kraj: Maribor
Prejete zahvale: 79

Naprava: Pixel 7 Pro, Pixel Watch, Galaxy Tab S5e

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3592  OdgovorNapisal/-a greenmen » 20 maj 2019, 10:29

Najboljše, da sam se sam odločiš in kupiš kar ti je prva izbira.

Poslano z mojega Pixel 2 XL z uporabo Tapatalk
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 8437
Pridružen: 27 sep 2010, 16:40
Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1209

Naprava: Google Pixel 6 Pro

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3593  OdgovorNapisal/-a blinkt » 20 maj 2019, 10:45

@greenmen
Problem je kot sem omenil oba sta mi všeč in oba sta dobra in zato tudi odločitev toliko težja. Nekak se nagibam k Huaweiu zarad baterije in kamere po drugi strani pa Samsung ma boljši display "ppi" in Super AMOLED

Bi pa bil zelo vesel, če je kdo v skupini, z omenjenima telefonoma, da lahko malo več pove kako kaj baterija, kamera itd..
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3594  OdgovorNapisal/-a greenmen » 20 maj 2019, 10:50

Jaz bi kupil Samsunga, bolj drži ceno in lažje ga prodati.

Poslano z mojega Pixel 2 XL z uporabo Tapatalk
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 8437
Pridružen: 27 sep 2010, 16:40
Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1209

Naprava: Google Pixel 6 Pro

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3595  OdgovorNapisal/-a frenk27 » 20 maj 2019, 11:31

Kolikor sem jaz razbral v člankih, bo pri Huawei nastal problem tudi že pri obstoječih njihovih telefonih pri posodobitvi na Android Q. Baje, da jih ne bodo mogli posodobiti na novejšo verzijo Androida, edino za obstoječi Pie bodo lahko še nekaj časa na voljo varnostni popravki, potem se bo pa še to nehalo. Tko da Huawei je na težki preizkušnji, kako naprej, če se ne bodo uspeli dvostransko nekako zment.....

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
frenk27
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 534
Pridružen: 16 nov 2010, 13:25
Kraj: 1310 Ribnica
Prejete zahvale: 37

Naprava: Samsung Galaxy S10+

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3596  OdgovorNapisal/-a Gi3M0 » 21 maj 2019, 16:27

Huawei ima minus predvsem pri vmesniku in tudi display ni na nivoju s10.Vse ostalo je tu tu,le baterija zdrzi dlje n huaweiju oredvsem zaradi (pre) avresivnega zapiranja aplikacij...

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
Slika
Uporabniški avatar
Gi3M0
Administrator
Administrator
 
Prispevkov: 5475
Pridružen: 14 jan 2011, 19:23
Kraj: Cukeršpic
Prejete zahvale: 807

Naprava: G955F & SM-R760

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3597  OdgovorNapisal/-a Mtd » 21 maj 2019, 22:28

Jaz sem imel oba, S10 Plus je moj privat telefon, službeno pa sem dober mesec testiral P30 Pro.

Lahko ti povem, da pri meni osebni ni šans, da grem na Huawei, zate pa vem, da si že imel prej Huawei-a pred Note 8, pa očitno nimaš težav z UI-jem. Jaz ne prenesem izgleda UI-ja pri Huaweiu, poleg tega pa ni teoretične šanse, da uporabljam telefon, ki nima možnosti odklepa bootloader-ja.. tukaj je Huawei zaril nož v hrbet celotni custom Android sceni, ki jo je prej podpiral, da si je dobil maso in poceni reklamo. Ne hvala.

Kamera je roko na srce z tistim zoom-om boljša na P30 Pro, ampak ne boljša kot boljša, boljša na oko. Pač odvisno kaj preferiraš. Enako kot so meni recimo do Pixle-ov bile boljše fotografije na iPhone-u.
Glede baterije ti povem, da je čisto res, kaj pravi Gi3MO, se pravi je malenkost boljša predvsem zaradi (pre)agresivnega zapiranja aplikaciji. Sam sem kar heavy user, pa še nikoli nisem imel potrebe po več kot 3-5 odprtih aplikacij v ozadju. Razlika ni drastična, če uporabljam telefon za klice, sms-e, facebook in YouTube pridem komot na 2 dni uporabe pa okoli 6h screen on time, kar meni več kot zadošča. Sigurno bi se dalo stisniti še več, samo ne vidim potrebe. :)

Benchmarkov se že lep čas ne grem, ker vemo vsi, da je to natucevanje + tega pa Apple pri tem povozi vse po celi črti.

Jaz imam raje Samsunga pa sem rekel, da po S6 ne grem več na Samsung, sem se posipal s pepelom že pri Note 8, pa mi ni bilo žal.. Pa sem vrjami, da prvi ki bo pljuval čez navlako.. Samsung je z OneUI spoliral zadevo do te mere, da lag-a ne opazim (nič več, kot na Pixel 2 XL-u) Imam tudi Gear S3 Frontier, ki je meni osebno daleč najboljša pametna ura (bom zamenjal ob koncu leta, če bo možnost za Galaxy Watch, ampak to samo zato, ker me mantra firbec, pa ker je baterija baje toliko boljša). Gear S3 + Samsung telefon je zelooo blizu iPhone - Apple Watch kombinaciji, pa ne trdim, da dela z drugimi telefoni slabo, je pa vseeno nek "domač" občutek, če je oboje z istega gnezda.

Če se zgodi, da mi res "dosadi" OneUI bodo slej kot prej (ko bo stabilen TWRP) na voljo GSII images in bom lahko na S10 naložil čist Android.. Na Huaweiu, to ni šans. Ne gre se za nič druga, kot samo peace of mind, "če bi, bi lahko".

Ekran sam je na Samsungu boljši, tisti PPI pusti, ker boš vrjetno 3/4 časa fural tudi S10 + v Full HD-ju. Huawei-jev NI slab, je pa Samsung tukaj ata! :)

Delovanje je tu/tu.. v bistvu ne opaziš neke razlike, ne v hitrosti odpiranja appo-v ne v multi taskingu, tudi zatikanja ni nikjer pri nobenem nekega drastičnega. Pač sam veš kako pa je z posodobitvami, niti Samsung ni nek presežek - so kr slabi. Kaj šele Huawei..

Če vzameš S10 + je skoraj obvzen še Dome Glass, sam imam še vedno folijo in pa Spigen Tough Armor.. Zaenkrat se mi folija drži, bom pa še ta mesec "zajokal" pa dal tistih 55€ za Dome. Naročen imam tudi že Rihnoshield.

Glej, jaz osebno sem za S10 Plus, moraš pa sam pretehtati kaj ti je do zdaj bilo boljše Huawei ali Note 8.. Zgrešil ne boš z nobenim, smo dejansko tako daleč, da tudi 2 leti stari flagshipi telefoni delajo ne dobro, ampak odlično. (še vedno daleč do iOS-a, ki še vedno tudi na 5S-u teče kot po maslu - govorim o delovanju UI-a, ne hitrosti odpiranja app-ov).

Če bi imel Huawei vsaj MIUI bi bila zgodba za mene kr precej drugačna.. tako pa UI pač ni zame.

No trenutno imam za služben telefon Pocophone z Oxygen OS-om pa sem več kot zadovoljen.:) Glede delovanja, baterije (tudi do 10h screen on time) in pa do neke mere tudi kamere (social media stuff) lahko kosa z preceeeeeeej dražjimi telefoni.
Edino ekran ni ravno na nivoju, spet pa ni tako drastično slab.
Zakaj ti pišem to? Če si na budget-u preglej malo letgo, bolho.. dobiš novega zapakiranega že za okoli 180e.. vzami to, počakaj do izzida Note 10, pa vzami potem ali Note 10 ali Mate 30 Pro, ali pa S10 Plus / P30 Pro, ko bo ceneje. Vezava ti ne bo pobegnila nikamor. :)

Kot pravi @greenman za telefon se plača toliko koliko imaš v žepu. Vsaj dokler je naslednji flagship kr fajn blizu, bi ga jaz poslušal:)..

Uporabniku Mtd so se za prispevek zahvalili: 2x
blinktgreenmen
Uporabniški avatar
Mtd
VIP
VIP
 
Prispevkov: 2295
Pridružen: 26 dec 2010, 15:31
Prejete zahvale: 508

Naprava: Samsung Galaxy Note 3 & Nexus 9

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3598  OdgovorNapisal/-a blinkt » 22 maj 2019, 09:35

@Mtd

Tole je pa lepo napisan roman, ki sem ga zdaj z veseljem prebral. Povedal si toliko o obeh telefonih, da sem ostal z odprtimi usti hehe..Ja maš prav glede obeh in tudi včeraj sem imel čast v Telekomu prijet za oba sicer tam Huawei ponujajo samo v 6Gb ram verziji in ne 8Gb ampak dobro. Ko sem kamero primerjal res P30 Pro nekak zoomirane slike ma lepše ampak S10+ ma pa kontrast lepši in svetlejše slike. Kar si povedal je res sem vajen UI, ker sem imel Mate 8 in je bil odličen. Updejti so sicer katastrofa ampak so bli pa custom romi, ki so bli na voljo Mate 8 si lahko bootloader zastonj odklenil. Tako, da zmeraj bolj se nagibam k S10+ ampak kot si omenil bom počakal, da cene padejo mogoče pa res potem pride že tud Note10

Vglavnem hvala za informacije zdaj nekak vem za katerega se odločit ;)
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"

Uporabniku blinkt so se za prispevek zahvalili:
Mtd
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3599  OdgovorNapisal/-a blinkt » 23 maj 2019, 04:32

Evo pa sem naredil fiksno odločitev in kupil S10+ 128Gb, ki mi zadošča saj sem pri Note8 imel 64Gb pa sem imel skoraj pol prazno.

Hvala še enkrat vsem za predloge in mnenja. Lp

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1640
Pridružen: 12 jul 2012, 22:41
Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 204

Naprava: Huawei P30 Pro, Vivo X80 PRO

Re: Kateri telefon kupiti?

Št. objave:#3600  OdgovorNapisal/-a frenk27 » 23 maj 2019, 08:28

Pravilno si se odloču :) In prvi vtisi? Jaz osebno nimam pripomb.... :)

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
frenk27
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 534
Pridružen: 16 nov 2010, 13:25
Kraj: 1310 Ribnica
Prejete zahvale: 37

Naprava: Samsung Galaxy S10+

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Nasveti pri nakupu

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron