Nadgradnjan Lenovo vibe k5

Splošne programske modifikacije namenjene več kot eni napravi.

Nadgradnjan Lenovo vibe k5

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a brezimenko » 24 feb 2021, 19:00

Pozdravljeni,

Imam omenjen telefon za katerega Lenovo ne dela več uradnih nadgradenj, no ja saj že tako ni nekaj zelo poskrbel za to napravo. En paket popravkov je dal ven in to je to.

Rad bi ga posodobil na nekaj novejšega. Uradnega seveda ni, bi me pa zanimala neka novejša stabilna verzija. Kakšen android od sedemke in naprej bi moral zaenkrat zadostovati za večino stvari vendar sem v poplavi ROMov zbegan katerega vzeti, da je res stabilen in brez nepotrebne krame.

Prav tako imam problem telefon spraviti v fastboot, ker ne najdem gonilnikov, da bi inštaliral TWRP. Ne vem kaj delam narobe.

Vsaka pomoč zelo dobrodošla, ker bi jim rad podaljšal rok uporabe in ne rabim obtežilnik papirja. Hvala ža v naprej.
brezimenko
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Nadgradnjan Lenovo vibe k5

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a matej1990 » 25 feb 2021, 11:12

Glede na to, da v tem kot praviš nisi vešči in glede na starost telefona je bolj smotrno nabaviti nov mobitel.
Uporabniški avatar
matej1990
WisdomDroid
WisdomDroid

Kraj: Maribor
Prejete zahvale: 54

Naprava: Pixel 3 XL, Fossil gen 5, Galaxy Tab S5e

Re: Nadgradnjan Lenovo vibe k5

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a brezimenko » 26 feb 2021, 11:53

Dajmo reč, da novega imam. Sem pa na treh napravah to že delal, na eni sem se zafrknil ker sem namesto cwm-ja dal twrp in je naprava ratala neuporabna ampak ta je bila čisti eksperiment in je ni bilo škoda, druga dva pacienta sta preživela in delujeta po par letih neproblematicno z izjemo hib, ki sta jih že prej imela.

Je pa tako. Pomagam si z različnimi pripomočki od Youtuba, adroid forumov in iskalnikom. Včasih je problem, ker se informacije izgubijo in potem norim. O0
brezimenko
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Vrni se na Splošne modifikacije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov