Huawei P30/PRO

Vse v zvezi s Huawei napravami.

Re: Huawei P30/PRO

Št. objave:#151  OdgovorNapisal/-a n3m0 » 19 avg 2020, 14:12

Rešena težava.
Konektor kjer se priklopi tel je bil zapacan. Ko sem ga očistil, deluje vse normalno.
Lp

Poslano z mojega VOG-L29 z uporabo Tapatalk
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy Note 10.1
Uporabniški avatar
n3m0
WisdomDroid
WisdomDroid

Kraj: Koroška
Prejete zahvale: 12

Naprava: Galaxy S4

Št. objave:#152  OdgovorNapisal/-a blinkt » 06 sep 2020, 20:45

Danes namestil v156 s to posodobitvijo se izboljsa delovanje sistema ter baje je baterija na tej verziji precej boljša. Je pa priporočljivo narediti factory reset ali pa vsaj izbrisati cache v recovery modu
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 196

Naprava: Huawei P30 Pro, Acer Iconia,S10+

Št. objave:#153  OdgovorNapisal/-a gricko » 12 okt 2020, 21:25

kako se rešite nadležnega poseganja telefona v programe!! ??? imam P30 in.....bom znorel

recimo youtube odpreš v browserju in nastaviš na "namizje", v tem primeru zna youtube delovati tudi pri ugasnenem ekranu....AMPAK, samo nekaj časa, potem se vse skupaj ugasne ??? ??? ( varčevanje predvidevam)

v programu določiš, da lahko teče v ozadju, da ne nadzira porabe in pusti aplikacijo pri miru, pa še vseeno se stvar ugasne!

enako je recimo z internet radiom....nekaj časa deluje, nato se ugasne, ne glede kaj nastavljaš

prokleta jaj..ca od p30.... do sedaj vedno samsung, pa sem si rekel, pa probajmo.....in za enkrat sem razočaran (hardwear je super, softwear pa za moje pojme šepa oz dela preveč po svoje)

senzor prstnih odtisov deluje le, če je vse lepo čisto, malo umazane roke in je konec....še na laptopu za 400€ deluje bolje ::)

LED lučka je.....žalost
odklenit ga je včasih prava umetnost ( ne prstni odtis, ne obraz na koncu šele pin), po drugi strani pa se stvar odklene v žepu ??? ::) ( pa imam ugasneno odklepanje na varni lokaciji oz dokler je telefon pri tebi)...kar nekaj ???
gricko
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#154  OdgovorNapisal/-a matej1990 » 13 okt 2020, 10:16

Za delovanje YT appa v ozadju moraš plačati YT Premium ali pa imeti predelan YT app. Tako da to ni posebnost/omejitev mobitela, ampak namenska YT omejitev. YT na mobitelu v ozadju v browserju ne teče, tudi če plačuješ naročnino.

Agresivno zapiranje drugih appov je lahko posledica agresivnosti softwera. Imaš tega precej na netu in Huawei ni edini. Zato pa med drugim dosegajo ti mobiteli dobro avtonomijo. Morda obstaja še kakšen seznam, na katerega nisi dodal appa.

Za internet radio, potrebuješ primeren app in bo zadeva brez delovala v ozadju, tudi ko je ekran ugasnjen. Če ne drugače, se reši zadevo preko permanentnega obvestila, ki ga ponujajo nekateri appi.

Na P30 je senzor optične tehnologije. V prenosniku je navaden kapacitivni. Kapacitivni so še vedno z lahkoto boljši (hitrejši in zanesljivejši), ampak jih je izrinil iz sprednje strani velik ekran.
Odklepanje z obrazom brez namenskega drobovja, kot ga ima iPhone (Face ID) je en velik joke. Folk misli, da ima odklepanje preko kamere enake zmogljivosti, kot namenski IR projektor/kamera. Nope. Kamere v temi/močni svetlobi odpovedo, medtem ko IR dela v ekstremnejših pogojih (ni pa imun na vse). Na primer tudi Huawei Mate 20 Pro ima namenske IR senzorje za odklep obraza.
Smart unlock (odklenjenost na varni lokaciji oz. ob nošenju) ni vsemogočno. Ima svoje omejitve. Zame je veliko bolj zanesljivo delovanje v primeru uparjenosti z bluetooth napravo (trusted device).

Katerega Samsunga pa si imel pred tem?
Uporabniški avatar
matej1990
WisdomDroid
WisdomDroid

Kraj: Maribor
Prejete zahvale: 51

Naprava: Pixel 3 XL, Fossil gen 5, Galaxy Tab S5e

Št. objave:#155  OdgovorNapisal/-a blinkt » 13 okt 2020, 15:10

Sam osebno uporabljam Youtube Vanced in mi deluje v ozadju brez težav poleg tega je brezplačna zadeva in deluje več kot odlično celo bolje od navadnega youtube-a podpira celo predvajanje v 4K

Za radio uporabljam tole https://play.google.com/store/apps/deta ... rce=fuw.me

Glede prstnega odtisa nimam težav sicer ne uporabljam takšnega načina odklepanja ampak dokler sem nisem imel težav!
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 196

Naprava: Huawei P30 Pro, Acer Iconia,S10+

Prejšnja

Vrni se na Huawei

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov