Samsung Galaxy S10 in S10+

Re: Samsung Galaxy S10 in S10+

Št. objave:#201  OdgovorNapisal/-a blinkt » 09 jun 2019, 09:05

@Mattte

Si pogledal mogoce na Galaxy Store, če je kakšen updejt za aplikacijo telefon?Ker meni osebno ko se javim na mi odšteva čas kako dolgo se pogovarjam. Če pa želim več informacij pa odprem app Telefon grem pod NEDAVNO nato tapnem na stik, ki želim preverit zatem pa na desni maš v krogcu črko "i" jo stisneš in maš vse podrobnosti o vseh klicih z temu stiku

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
Če sem ti pomagal pritisni "HVALA"
Uporabniški avatar
blinkt
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 187

Naprava: Note 3, Acer Iconia, Note 8

Št. objave:#202  OdgovorNapisal/-a Mattte » 09 jun 2019, 10:33

Nisva se razumela, če grem v call log mi vse lepo kaže. Me pa moti da ko sprejmem klic da mi med zvonenjem ne piše: Zadnji klic: ter uro in datum tega klica ki me je ze enkrat klical. Zakaj je to uporabno? Zato ker imam dnevno kar nekaj klicev iz razlicnih stevilk ki me veckrat klicejo in se potem lahko malo orientiram po ura za koga in za kaj gre. To je delalo normalno na vseh Samsungih do sedaj. Tukaj pri S10 in S10+ pa zgolj v kolikor prejmem klic med tem ko je enkran prizgan in odklenjen.... Ja, vse posodobitve so nameščene!
Mattte
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 2

Št. objave:#203  OdgovorNapisal/-a Mattte » 09 jun 2019, 12:14

Ravno preverjam na enem drugem starejšem Samsungu, tudi tam tega ne pokaže če imaš nastavljeno zaščito. Torej v kolikor imaš nastavljen vzorec ali kakršno koli drugo zaščito pa tega podatka ob prejemu klica ni. Niti ne najdem da bi se dalo kje to vklopiti.... šalobajzerji korejski.
Mattte
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 2

Prejšnja

Vrni se na Mobilni telefoni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost