Huawei Mate 20 Pro odreže beležke stikov

Vse v zvezi s Huawei napravami.

Huawei Mate 20 Pro odreže beležke stikov

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a Valentin Rozman » 08 jan 2019, 23:42

Zadnjih 6 let sem uporabljal iPhone, ki je prikazal vse beležke (notes) mojih Google stikov (Google Contacts) v celoti. Sedaj sem kupil Huawei Mate 20 Pro in opažam, da mi prikaže samo okoli 20 vrstic beležk Google stikov. In enako mi prikaže pri privzeti aplikaciji za stike ter pri Google Contacts aplikaciji. Podoben opis težave sem našel tudi na Gmail Help Forumu, vendar pa tudi tam ni nobene rešitve > https://productforums.google.com/forum/ ... HMjWx2DAAJ
Valentin Rozman
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Huawei Mate 20 Pro odreže beležke stikov

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a matej1990 » 09 jan 2019, 13:58

Zanimivo. Sem za hec vnesel 1100 besed v nov kontakt preko mobitela (pixel 2 XL) in prikaže vse pod notes. Tudi dopisujem lahko, tako da omejitev s 1000 znaki je tudi že odstranjena. Isto tudi če dodam notes preko contacts.google.com. Notes je normalno viden na mobitelu.
Slika

Glede na to da si že preizkusil z google contacts appom, lahko poizkusiš še s kakšnim drugim contacts appom.
Če ti ni hudo, pa lahko preko mobitela v browserju dostopaš do contacts.google.com.
Uporabniški avatar
matej1990
AdultDroid
AdultDroid

Kraj: Maribor
Prejete zahvale: 40

Naprava: Pixel 2 XL, Huawei Watch, Pixel C

Re: Huawei Mate 20 Pro odreže beležke stikov

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a Valentin Rozman » 09 jan 2019, 15:25

Ja, očitno je Pixel to že uredil. Sem tudi pisal na Huawei slovensko podporo in so rekli, naj se obrnem na Google Contacts podporo. Tudi sam sem že preizkusil spletno aplikacijo Google Contacts na mobilniku in seveda vse beležke v popolnosti prikaže, je pa seveda bolj neroden dostop. Dobra aplikacija za urejanje stikov je tudi FullContacts, vendar pa brezplačna različica omogoča sinhronizacijo samo do 1000 stikov, pa tudi opažam, da zadnje dve beležki pri novem stiku ni posodobil niti v roku enega dneva > https://www.fullcontact.com
Valentin Rozman
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Vrni se na Huawei

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov