Samsung Gear S3

Teme v zvezi s pametnimi urami.

Re: Samsung Gear S3

Št. objave:#126  OdgovorNapisal/-a sylver » 21 apr 2017, 20:01

Sem znova zagnal telefon po dolgem času in sedaj, ko prižgem uro in na telefonu prižgem BT, se mi končno povežeta po nekje 20 sekundah čakanja 8) tako da super!

AMPAK ta drugi problem še vedno ostaja - bilo kateri obrazček izberem, se mi, ko dvignem uro proti sebi, ne zbudi in ne prižge močnejša svetloba ekrana, ampak ostane naprej v "varčnem" načinu. Morem ali krogec zavrteti, ali pritisnit na ekran ali gubm back... hmmm. Je kje v nastavitvah kakšna možnost, da se to kaj posebej mora nastavljat? Sem že pregledal vse nastavitve na uri pa ne najdem ničesar, s čimer bi lahko to povezal.
Uporabniški avatar
sylver
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#127  OdgovorNapisal/-a Rast » Včeraj, 07:08

Dajva še enkrat razjasnit. Ko dvigneš roko, ko narediš kretnjo se ti ekran sploh ne aktivira in ostane povsem temen, ti pa ga zbudiš s koleščkom ??
Ali pa, ko dvigneš roko, torej narediš kretnjo se ti ekran zbudi ampak ima zelo malo svetlobe in ti svetlobo povečaš s koleščkom ??
Rast
AdultDroid
AdultDroid

Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 7

Naprava: Galaxy S, S2, S3, S4, NOTE 4, GEAR S3

Št. objave:#128  OdgovorNapisal/-a Jest » Včeraj, 07:53

Jaz sem zadnje cajte skozi manj zadovoljen... sicer ne s samo uro... ampak predvsem s softverom...

Najprej se je zacelo dogajati na Huawei P10, da recimo v aplikaciji Gear ne morem odpreti strani za nalaganje novih watchfaceov... Stran je enostavno prazna in na vrhu je napaka:

Koda: Izberi vse
{"returnCode":"0","errorCode":"0003","errorMs g":" System Error!-[0003]"}

Sem potem Gear S3 resetiral in jo sparil z iPhone... Tukaj pa se tudi ne da tega narediti

Ko izberem "Prikazi vec aplikacij" se pojavi tole

Slika Slika

Prej se je prikazalo nekako takole:

Slika

Tudi ce zelim watchface namestiti direktno preko ure, dobim tole:

Slika
Slika
Slika

Pa ni vazno... ali je ura povezana preko BT s telefonom ali pa ce jo rocno povezem preko WiFi ... :( ...

Sem ze iskal... pa sem nasel, da imajo nekateri tudi s tem probleme... nisem pa nasel nobene resitve ...
Uporabniški avatar
Jest
AdultDroid
AdultDroid

Kraj: Medvode / Slovenia
Prejete zahvale: 12

Naprava: Apple iPhone 7, Huawei P10, Lumia 950...

Št. objave:#129  OdgovorNapisal/-a Rast » Včeraj, 08:10

Ja žal je res kar nekaj problemov če nimaš samsung telefona, forumi so polni tega ampak potem nekako rešujejo. Ne znam pomagati,nimam teh izkušenj, jaz imam samsunge od pamtiveka in bom kar ostal tam, zato sem pa to uro nabavil. Čakam na NOTE 8.
Rast
AdultDroid
AdultDroid

Št. objave:#130  OdgovorNapisal/-a Rast » Včeraj, 10:37

Aja, Jest, sem pozabil pa saj tudi sam najbrž veš. Pred dnevi je bila posodobitev gear aplikacije na fonu, lahko da je od takrat nastala ta sprememba če si posodobil. Mogoče ponovni zagon fona, ponovna instalacija gear aplikacije, spraznit cache...
Rast
AdultDroid
AdultDroid

Prejšnja

Vrni se na Pametne ure

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov