Slovenia IPTV

Teme vseh preostalih naprav z Androidom (ure, TVji, očala, fotoaparati, ... ).

Re: Slovenia IPTV

Št. objave:#251  OdgovorNapisal/-a pomo » 28 jun 2020, 20:03

Jap že kak teden ne špila nič od tega kar sem probal linke tu gori. Vgreen balkan je delal kak dan, dva, sedaj pa ne dela niti en program več.
pomo
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 3

Št. objave:#252  OdgovorNapisal/-a vitamincek » 30 jun 2020, 08:29

Žal v tej fazi deluje samo to https://www.nettvviet.com/ vendar je plačljivo. Je pa gor praktično vse najpomembnejše, kar se trenutno potrebuje.
vitamincek
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Št. objave:#253  OdgovorNapisal/-a franc0770 » 30 jun 2020, 08:59

Na KODI-u najbolje deluje PAVOO TV na PVR na 5-ki. Deluje cel Balkan , tudi nekaj SLO. Na 10-ki je še več tega uporabnega vendar nič SLO. Kdor je vešč, bo že vedel zakaj gre.
Sicer pa IPTV listi od "niki123" vidim, da postopno oživljata.
franc0770
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#254  OdgovorNapisal/-a Basko » 30 jun 2020, 22:00

Meni na Kodiju z novim Blue Thunder buildom delajo nekateri Slo programi na 2,4 in 6 portu.Eni na enem,eni na drugem.Kar mi je zanimivo.Mi pa ponekod ne dela zvok.
Hrvaški pa v glavnem delajo vsi,vsaj te tuji kot so Cinestar in HBO
Basko
AdultDroid
AdultDroid

Št. objave:#255  OdgovorNapisal/-a samson » 03 jul 2020, 14:09

Ker vidim da kar nekaj jih ne ve o cem se dela in se vedno pisejo, bom malce razlozil zadevo...
Kot vemo, so ukinili mobio, ki smo jo vsi gledali zastonj, saj ni imela omejitve uporabnikov. Lista ki se je obracala po sloveniji, je bila delno nikijeva, delno racoonova. Ista lista (racoon) se je nahajala tudi na balkan green kodiju. Da je bila ta lista "nasa" in da so jo "ukradli" ste lahko opazili ce ste saltali programe in na parih ste namesto logota programa lahko videli racoona :). Zato sedaj ne dela niti na greenu, saj je bila dejansko lista od mobie, ki je tudi tukaj bila objavljena...
To je bilo narejeno nalasc, da smo videli kod "hodi" lista. Nepomembno, a vseeno si vedel kdo jo uporablja in govori kako je njegova :)
Zdej, ker vec ni mobie, in se nam ne da skenirat (eden od dveh vec niti ne sodeluje) pac ni se jasno kako in kaj. Resitve so naslednje...
Ali se naucite skenirat m3u liste (tvviet mislim da ni primerno tukaj reklamirat svoje serverje, lahko pa ste fer in daste eno multikonekcijsko :) ), lahko je pa javno objavimo, in tako v krog...Lahko se objavijo tudi MAC-i, a to ne pije predolgo vode zal. A tudi to se da, da se frisno objavlja na dnevni bazi, pa se gremo eno majckeno vojno kot drugod. Skoda casa po moje...
Naslednja resitev je, da si na aliexpress placate svojo listo. Tam jih dobite ze od 12eur naprej za eno leto. Nasi reselleri na balkanu (po domace receno niso uradni, a prodajajo) liste od 60 do nekako 80 eur na leto. Kvaliteta ni ravno na nivoju cene. Obstajajo tudi uradni, legalni, a jih ni kaj prevec. Razlika med uradnim in tistim ki jih prodaja je samo ta, da taprvi ne placajo davka in programov ki jih dajejo naprej...A to dela ogromno sveta, tako da je "legalno"...
Trenutno imate na raznih forumih (prednjacijo turski) in telegrami, kjer je pogreb MAC-ov. Meni osebno je to res preklemansko neumno, da jih objavljajo javno, in jih resellerji ki spremljajo zadeve v kratkem casu blokirajo. Cetudi imate MAC, je na veliki vecini serverjev ne morete gledat v m3u formatu. Jih je se, a treba iskat. Poleg tega, ponavadi ne gre da bi gledalo vec kot en uporabnik. Torej, lahko te MAC najdete sami, lahko na netu, in jih dodate v recimo stalker addon. Ce ne dela, pac gledas drugega. Torej ni vec tistega, eto zdej bom gledal in pika. Zelo hitro se zgodi, da med ogledom te vrze ven (ker je placnik zacel gledat) in moras saltat na drug server. Zakj to pisem? Ker je tukaj nekdo rekel da tale zadnja lista od Niki enkrat dela drugic ne. Lista je izvlecena iz MAC, ki ima maks 2 uporabnika...V dolocenem trenutku jih je gor recimo 3 in vec, zato zacne nakljucno ven metat. Enkrat enega, drugic drugega...Komu se da igrat z stalkerjem in menjavo mac naslovov, mu jih lahko posljem...Ce se javi kaksen user ki ima novo zadevo od ex mobie, naj me kontaktira. Sam nimam zal, tako da ne vem kaksen nacin uporabljajo...
Torej tistim ki se ne da igrat z zadevami, naj placajo listo kitajckom (so cisto ok in ne padajo veliko ven). Ce pa jim ne zaupajo, lahko priporocim mozakarja ki ponuja zadevo (trenutno 70€), vsaka naslednja naprava 25€ na leto. Lahko tudi posredujem kontakt. Realno povedano pa tu in tam kaksen program malce steka...

Uporabniku samson so se za prispevek zahvalili: 3x
jan_81kropvitamincek
samson
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#256  OdgovorNapisal/-a samson » 03 jul 2020, 18:03

Naprosam vse uporabnike, naj ne pisejo v zasebna sporocila in sprasujejo kako in kaj se skenira.Zal sem oseba ki nasprotuje masovnemu objavljanju list in MAC naslovov....Ker to vodi samo k temu, da bo scasoma vse manj moznosti za ogled na "crno" :)
Drugace pa, ce nimate vsaj malce osnov, je potrebno veliko branja. Ni pa to raketna znanost, potreben je samo cas in volja. Veliko casa za zacetek in googlanja...Brez zamere ker ne dajem informacij, upam da razumete...Kot sem povedal, samo zaradi tega, ker nocem sodelovat pri masovnem pomoru serverjev, ker nikakor ne vem kdo je na drugi strani pogovora in kaj bo delal :)
samson
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#257  OdgovorNapisal/-a Pero33 » 16 jul 2020, 19:19

Kako pa je z kanalno listoT2, na enem forumu sem enkrat zasledil da se baje da gledat tudi če nisi njihov naročnik, takrat je tisti možakar rekel da se mu naj napiše v zs in bo razložil kako pa kaj ???
Pero33
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#258  OdgovorNapisal/-a brezimenko » 22 jul 2020, 12:19

Katerega kitajca priporočate na aliexpresu, da mu dam denar za storitve? Sestra je sitna, ker ne more več gledat slo kanalov. ;D
brezimenko
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#259  OdgovorNapisal/-a vitamincek » 24 jul 2020, 21:35

vitamincek
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#260  OdgovorNapisal/-a majerfra » 25 jul 2020, 09:36

Pozdravljen,
a ti prodajajo box ali je to samo tako, zaradi reda ...
majerfra
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#261  OdgovorNapisal/-a !ganadox » 03 avg 2020, 10:48

Živ,

kateri app priporočate za gledat na android tv?

jaz imam na eni napravi libreelec s kodijem in simple iptv client, kjer načeloma dela super (tudi lista z ipji s piratskih serverjev, ki je bila deljena tu gori- hvala še enkrat :))

na drugi uporabljam tvirl, kjer imam občutek, da mi programi bolj štekajo+ so še ostale pomankljivosti- ročni update epgja, etc...

skratka glede na to, da je aplikacij malo morje, me zanima katero priporočate za android tv? tnx
!ganadox
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#262  OdgovorNapisal/-a krop » 03 avg 2020, 11:06

Iptvmate za android tv je top

Poslano z mojega ONEPLUS A6000 z uporabo Tapatalk

Uporabniku krop so se za prispevek zahvalili:
!ganadox
Uporabniški avatar
krop
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bela Krajina
Prejete zahvale: 217

Naprava: N5 & Note 10.1 & HTC 820

Št. objave:#263  OdgovorNapisal/-a vitamincek » 06 avg 2020, 08:05

majerfra napisal/-a:Pozdravljen,
a ti prodajajo box ali je to samo tako, zaradi reda ...

Box če ga ni v ponudbi je samo zardi reda. Ponavadi ponujajo samo predplačniški zakup IPTV za določeno časovno obdobje. Sem pa nekje zasledil, da izgleda od 1.7. na aliekspressu ne smejo več oglaševati da prodajajo IPTV, ker naj bi to bilo kršenje zakona o intelektualni lastnini in naj bi zdaj IPTV tržili pod drugimi oznakami, predmeti, nazivi. Zato je potrebno stopiti v kontakt direktno s trgovci kateri te napotijo na link, kjer lahko kupiš IPTV.
vitamincek
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#264  OdgovorNapisal/-a brezimenko » 06 avg 2020, 13:50

!ganadox, ne vem katero listo si imel v mislih. Dokler niso mobio "frderbal" mi je odlično delovalo z Perfect player-jem in to samo na 250K/s pasovni širini.
brezimenko
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#265  OdgovorNapisal/-a errhec » 07 avg 2020, 15:56

Me lahko nekdo napoti kje naj iščem športne HD kanale? Eurosport 1 , 2 sky.....
Lahko tudi zs
errhec
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 9

Št. objave:#266  OdgovorNapisal/-a brezimenko » 07 avg 2020, 20:40

Sem ga kontaktiral. Pravi, da so postali slovenski kanali precej nestabilni. Hmm, mogoče ga moram vprašat za enoletno brezplačno testiranje. >:D :o
brezimenko
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#267  OdgovorNapisal/-a majerfra » 10 avg 2020, 18:17

Pozdrav,
zaenkrat mislim da tako "free" dela za SLO kanale samo Pavoo Kodi addon.
Testirano dva tedna v A in HR
majerfra
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#268  OdgovorNapisal/-a franc0770 » 10 avg 2020, 22:54

Zadar bulid , robin hoodtv in pavootv si mislil. Za določene SLO kanale so OK, sicer jih pa zadnje čase pogostoma posodabljajo. So pa zanimivi zaradi CRO SRB kanakov.
franc0770
BabyDroid
BabyDroid

Prejšnja

Vrni se na Ostale naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov