s7 edge prenehal delovati

s7 edge prenehal delovati

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a witboy007 » 23 mar 2019, 22:55

Telefon je star 2 leti in 3 mesece. Do sedaj nisem imel težav nič skratka z njim sem biu zelo zelo zadovoljen.
Danes pa med brskanjem se vse samo ustavi. freezne. Čez 15 sekund se sam od sebe restarta. In dela normalno dalje. Dela spet 15 minut in enaka zadeva. To je tako naredilo 4x vendar sedaj na koncu se več ne prižge. Baterija je bila okrog 90%.
Tudi ko je ugašnjen telefon in ga dam polnit ne kaže nič da bi polnil. Torej se telefon sploh več ne prebudi. v nobeni kombinaciji tipk.

Imel kdo podoben primer?
Podoben primer sem napiso na pooblaščeni servis že pred enim tednom in ni bilo odgovora.
Sam pa sem mnenja da ne gre za neko malo napako.. Mogoče je kar matična hin.. Imel mogoče kdo podobno težavo. Oz slišal kaj podobnega. Da vem kaj storiti. Lp
Poslano z Samsung S7 edge
Uporabniški avatar
witboy007
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Naprava: Samsuns S7 edge

Re: s7 edge prenehal delovati

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a smajo » 24 mar 2019, 09:40

Možnosti ogromno, vendar če je notri še prva baterija, je najbrž ta fuč. D a ne bomo ugibali, nesi čimprej na servis, po diagnozi in ceni, pa če bo predrago, nov telefon.

Huawei mate 9 z uporabo Tapatalk
smajo
Uporabniški avatar
smajo
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: hraše
Prejete zahvale: 31

Naprava: Lg g4 SMAJO

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a Mtd » 24 mar 2019, 12:54

witboy007 napisal/-a:Telefon je star 2 leti in 3 mesece. Do sedaj nisem imel težav nič skratka z njim sem biu zelo zelo zadovoljen.
Danes pa med brskanjem se vse samo ustavi. freezne. Čez 15 sekund se sam od sebe restarta. In dela normalno dalje. Dela spet 15 minut in enaka zadeva. To je tako naredilo 4x vendar sedaj na koncu se več ne prižge. Baterija je bila okrog 90%.
Tudi ko je ugašnjen telefon in ga dam polnit ne kaže nič da bi polnil. Torej se telefon sploh več ne prebudi. v nobeni kombinaciji tipk.

Imel kdo podoben primer?
Podoben primer sem napiso na pooblaščeni servis že pred enim tednom in ni bilo odgovora.
Sam pa sem mnenja da ne gre za neko malo napako.. Mogoče je kar matična hin.. Imel mogoče kdo podobno težavo. Oz slišal kaj podobnega. Da vem kaj storiti. Lp

Lahko me kontaktiraš na ZS. Delam na servisu.

Lp
Uporabniški avatar
Mtd
VIP
VIP

Prejete zahvale: 497

Naprava: Samsung Galaxy Note 3 & Nexus 9

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a Zack69 » 20 maj 2020, 00:16

Mtd ... poslal sem ti privat sporočilo, ampak imam v mapi odhajajoče.... pa predvidevam da ni šlo naprej, pa ti tukaj pišem...imam čisto enako težavo z s7 edge.... sta z witboy007 kaj rešila glede tega ???

hvala za info...

lp
Zack69
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a Picaso » 20 maj 2020, 01:46

Ko bo odprl, oziroma prebral, ti ne bo več pokazalo pod odhajajoče temveč v poslano.
Drugič zmanjšaj te ločila-pike ;)
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 834

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a witboy007 » 20 maj 2020, 07:38

Baterijo so mi menjali novo. Ampak je zadeva bila enaka. Problem je bila matična. Za 190€ menjavo pa se nisem odločo.
Poslano z Samsung S7 edge
Uporabniški avatar
witboy007
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Naprava: Samsuns S7 edge

Vrni se na Galaxy S7 edge

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost