Sensation počasno delovanje

Sensation počasno delovanje

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a rs1975 » 16 okt 2012, 13:16

v zadnjem času se dogaja, da občasno moj HTC zelo počasi deluje - odzivnost je slaba, traja kar nekaj časa da se kakšna aplikacija naloži. počasen je tudi prehod iz aplikacije v začetni ekran (s tipko home).

imam naložen tudi task killer, pa kaj dosti ne pomaga. ko z task killerjem zaprem deluječe aplikacije, mi ostane okoli 100M spomina.

tudi drugače na telefonu ni naloženih ne vem koliko aplikacij - redno so v uproabi opera, dropbox, gtask, weather pro,
občasno pa še sygic, endomondo, camera360, footmob in to je v večini vse.

Drugače je verzija Androida 4.0.3

imate kakšen nasvet?
rs1975
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Sensation počasno delovanje

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a wilson » 16 okt 2012, 13:58

rs1975 napisal/-a:v zadnjem času se dogaja, da občasno moj HTC zelo počasi deluje - odzivnost je slaba, traja kar nekaj časa da se kakšna aplikacija naloži. počasen je tudi prehod iz aplikacije v začetni ekran (s tipko home).

imam naložen tudi task killer, pa kaj dosti ne pomaga. ko z task killerjem zaprem deluječe aplikacije, mi ostane okoli 100M spomina.

tudi drugače na telefonu ni naloženih ne vem koliko aplikacij - redno so v uproabi opera, dropbox, gtask, weather pro,
občasno pa še sygic, endomondo, camera360, footmob in to je v večini vse.

Drugače je verzija Androida 4.0.3

imate kakšen nasvet?

Mogoče imaš preveč druge krame gor, ki jih ne potrebuješ..
Glede task killerja, bi ti pa svetoval to, da to aplikacijo čimprej odstraniš, saj je android sam po sebi narejen tako, da ti sproti "zapira" aplikacije. Task killer se je uporabljal samo do androida 3 verzije, kjer so programi v ozadju naprej laufali.. pri teh novejših androidih pa tega ne rabiš več, več verjetnosti je da s tem programom delaš samo škodo telefonu.
Jaz sem imel enak problem kot ti, da je vse štekalo, slabi prehodi, pa čez čas po odstranitvi task killerja se je stanje izboljšalo..

Če se ti stanje ne bo izboljšalo, ti svetujem backup podatkov, slik, muzik in vse kar potrebuješ ter reset na tovarniške nastavitve.. To definitivno bi moralo izboljšati.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk HD
Phone: Huawei Nexus 6p / 7.0 / Nova launcher Prime

Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5110 / 4.3.0 CyanogenMod 10.2 / Nova Launcer Prime

Tablet: GoClever A971 / 4.1.1 CyanogenMod 10 / Apex Launcher Pro
Uporabniški avatar
wilson
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 182

Naprava: N6P, GT-P5110

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a krnekdo » 16 okt 2012, 14:31

Bikov drek je, da se appi sami zapirajo, mam ics 4.0.4 in še vedno so programi aktivni ob pritisku na home button, druagče pa ja, backup najnujnejših stvari in factory reset bi mogel vsaj malo pomagat ;)
krnekdo
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 20

Naprava: LG Nexus 4

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a wilson » 16 okt 2012, 14:45

krnekdo napisal/-a:Bikov drek je, da se appi sami zapirajo, mam ics 4.0.4 in še vedno so programi aktivni ob pritisku na home button, druagče pa ja, backup najnujnejših stvari in factory reset bi mogel vsaj malo pomagat ;)

Saj so ja, vendar ne tečejo v ozadju. Če me razumeš seveda... Zapreš in zaustaviš jih z daljšim pritiskom na home button, ter jih povlečeš levo desno.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk HD
Phone: Huawei Nexus 6p / 7.0 / Nova launcher Prime

Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5110 / 4.3.0 CyanogenMod 10.2 / Nova Launcer Prime

Tablet: GoClever A971 / 4.1.1 CyanogenMod 10 / Apex Launcher Pro
Uporabniški avatar
wilson
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 182

Naprava: N6P, GT-P5110

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a KrLo » 16 okt 2012, 15:33

Vendar je povsem brez veze zapirat ker ni nobenega ucinka ;) jaz ze 1 mesec nic ne zapiram pa dela vse kot mora...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
KrLo
Administrator
Administrator

Kraj: Murska Sobota
Prejete zahvale: 4809

Vrni se na Sensation/XE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost