Kako posodobiti android na Samsung galaxy 5

Re: Kako posodobiti android na Samsung galaxy 5

Št. objave:#26  OdgovorNapisal/-a Telefonko » 26 feb 2012, 21:31

Lep pozdrav vsem. Malo predzgodbe.
Po noro nizki ceni sem nabavil galaxy 5 (25€). Bila pa je "finta" da je bil telefon zaklenjen (vzorec za zaklep ekrana). Hard reseta pa na telefonu ni bilo mogoče narediti (kombinacija tipk, podobno kot download mode). Skratka po mučnih treh dneh brskanja po internetu in razbijanja glave (ker so skoraj vse datoteke shranjene na mega upload-u, ter nad poimenovanjem telefona GT-I550, galaxy 5 galaxy Europa itd...), sem uspel telefon nadgraditi z ne vem katere verzije na 2.2 (xwjp9, ker takrat nisem našel kaj drugega). Stvar deluje super na telefonu, kot strela :). Je pa problem ker nima slovenske tipkovnice (č š ž), kar me seveda ni motilo , me pa zelo sedaj, ko imam naložen iGO in ne morem iskati krajev ki imajo v imenu šumnike (polovica Slovenije, vključno z mojo občino, ulico ter hišno številko grrrrr).

Katero verzijo mi svetujete da uporabim (zelo rabim šumnike). Sem pa uber nov v androidnih vodah (prej sem imel same čudne telefone zadnji je bil Puma phone). Nadgrajeval pa sem z Odin-om. Rotal (ali kako se že reče) pa nisem ker sem še preveč zelen.
Telefonko
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#27  OdgovorNapisal/-a primoz2500 » 26 feb 2012, 23:27

Ali druga tipkovnca ( Smart keyboard pro )ali na sedanji cescina pa bos imel sumnike
Uporabniški avatar
primoz2500
VIP
VIP

Kraj: Laporje
Prejete zahvale: 976

Naprava: XIAOMI Poco F1

Št. objave:#28  OdgovorNapisal/-a pob » 04 apr 2012, 14:38

Zdravo.

Imam omenjeni telefon že eno leto in pol in sem se nekaj časa nazaj odločil malce poigrati z njim. Telefon je imel gor android 2.1 in sem ga nato posodobil na 2.3.7 z CM7 modom.

Ker mi zdej baterija ne deluje več kot en dan, bi rad vprašal ali obstaja kakšna verzija 2.3 za ta telefon, kjer bi baterija zdržala malce več?

Hvala.
pob
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#29  OdgovorNapisal/-a KrLo » 04 apr 2012, 14:45

Dvomim ker CM roki so kolko tolko varcni.... in ce ga rabis se za kaj drugega kot kak klic pa nekaj smsov veliko vec ne pricakuj :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5
Uporabniški avatar
KrLo
Administrator
Administrator

Kraj: Murska Sobota
Prejete zahvale: 4809

Št. objave:#30  OdgovorNapisal/-a pob » 04 apr 2012, 15:24

nekje sem bral, da je CM7 zelo požrešen, ker je dost eye candy zadeva. kaj pa oxygen mod, recimo?
pob
BabyDroid
BabyDroid

Prejšnja

Vrni se na Galaxy 3 in 5

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost