pregrevanje baterije pri polnjenju LG 2x

pregrevanje baterije pri polnjenju LG 2x

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a rakun » 22 feb 2012, 11:24

k polnm telefon se temperatura telefona zviša na 44 ali 45 stopinj kar je dost preveč, in to pr neuporabi. mislim da je vzrok temu to, da v zadnjih treh dneh telefona nisem stoprocentno napolnil ampak samo desetkrat na dan po malo ker nism meu časa..nekajkrat tudi z usb kablom iz računalnika in ne prek polnilca.. ma kdo mogoče kašne rešitve proti temu?
Lp
rakun
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Re: pregrevanje baterije pri polnjenju LG 2x

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a galaxysii » 25 feb 2012, 00:55

Glede polnjenja bajerije večkrat dnevno: to ne vpliva na pregrevanje baterije. Imam samsung galaxy s 2 in tudi meni se včasih baterija pregreva ampak ne tako močno. Če se ti zdi da je nekaj res narobe ga odnesi na servis in oni ti bodo povedali če se ti splača kupiti novo baterijo. nova baterija te bo prišla okoli 20 eurou. =)
Če sem ti pomagal, klikni HVALA! :D
Slika
Uporabniški avatar
galaxysii
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 28

Naprava: Samsung galaxy S2

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a KrLo » 25 feb 2012, 00:57

galaxysii napisal/-a:Glede polnjenja bajerije večkrat dnevno: to ne vpliva na pregrevanje baterije. Imam samsung galaxy s 2 in tudi meni se včasih baterija pregreva ampak ne tako močno. Če se ti zdi da je nekaj res narobe ga odnesi na servis in oni ti bodo povedali če se ti splača kupiti novo baterijo. nova baterija te bo prišla okoli 20 eurou. =)

pri galaxy s2 je bil kriv firmware za pregrevanje :) ( prve verzije romov ), s posodobitvijo je pregrevanje izginilo :)
Uporabniški avatar
KrLo
Administrator
Administrator

Kraj: Murska Sobota
Prejete zahvale: 4809

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a galaxysii » 25 feb 2012, 02:31

KrLo napisal/-a:
galaxysii napisal/-a:Glede polnjenja bajerije večkrat dnevno: to ne vpliva na pregrevanje baterije. Imam samsung galaxy s 2 in tudi meni se včasih baterija pregreva ampak ne tako močno. Če se ti zdi da je nekaj res narobe ga odnesi na servis in oni ti bodo povedali če se ti splača kupiti novo baterijo. nova baterija te bo prišla okoli 20 eurou. =)

pri galaxy s2 je bil kriv firmware za pregrevanje :) ( prve verzije romov ), s posodobitvijo je pregrevanje izginilo :)

Aha. To pa nisem vedel. Hvala za koristno informacijo!
Če sem ti pomagal, klikni HVALA! :D
Slika
Uporabniški avatar
galaxysii
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 28

Naprava: Samsung galaxy S2

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a rakun » 27 feb 2012, 22:47

na original romu se mi zdi, da se ni nikol tok pregrevu, zdej je pa čist ponoru..minuto se ukvarjam z njim,pa se temperatura zviša za 2 stopinji..sred zime bi si lahk komot roke greu na ekranu od telefona.
sem pa lih na bateriji vidu, da je znakec, da ne sme bit višja temperatura baterije od 40 stopinj hehe
rakun
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Vrni se na Optimus 2X

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost