P500, Težava, telefon se ne prižge.

P500, Težava, telefon se ne prižge.

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a TG » 08 feb 2014, 15:42

Pozdravljeni,
včeraj sem dobil "za se igrati" zgoraj omenjeni telefon LG P500.
Prejšnji uporabnik, ga je prenehal uporabljati, saj se le ta ne prižge več oz.
Se prižge, pride na začetni zapis LG, čez cca. pol minute tudi "zaigra" začeno melodijo... No tam se ustavi.
Brskal sem malo po Xda... A se ne znajdem nič, saj sem dokaj nov, v tej smeri. Nazadnje ko, sem poizkušal popraviti omrežje s2 sem jo brickau, da se niti prižgala ni več :P
Kakorkoli, zasledil sem, da če stisnem tipko back+ vol - in priklopim USB se mi vklopi "emergency mode" z zelenim zaslonom.
Meni se vklopi "octopus mode" z rumenim zaslonom. ( S tem, da mi je instaliral na računalnik driverje od telefona .) Ne vem kako se torej lotiti zadeve, karkoli pa prebiram mi ne pove nič... Za samsunuga takrat sem delal preko odina ta ima spet drugi program. Ima kdo kakšne napotke? ali kakšne linke z napotki?
Aja telefon prejšnji uporabnik ni rootal, ali karkoli, normalen uporabnik, ki mu je baje telefon na prelepem prenehal delovati.

Hvala v naprej
TG
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 8

Re: P500, Težava, telefon se ne prižge.

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a darkside » 08 feb 2014, 15:47

mogoče če uspe priti v recovery in dati factory reset, ali pa v download mode in na novo rom namestiti
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1645

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Re: P500, Težava, telefon se ne prižge.

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a TG » 08 feb 2014, 16:47

Sej to je ne pridem nikamor sam ta octopus mode

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
TG
AdultDroid