S2 črte po zaslonu

S2 črte po zaslonu

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a savo3 » 17 okt 2014, 13:32

Pozdravljeni sem nov na forumu in se opravičujem za odpiranje nove teme, ampak nisem našel nobene primerne in bi vas res lepo prosil za pomoč. Imam naslednji problem, na galaxyu S2 so se mi pred kakšne 4 meseci pojavile vodoravne črte in je res že skrajni čas da to poštimam. Ker se ravno ne spoznam v to tehniko, samo predvidevam ali je vzrok kakšna grafična ali pa v androidu, imam pa android 4.1.2 ki ga je naložil prejšnji lastnik, z aplikacijo rootcheck sem preveril in naj nebi bil rootan. Garancija mi velja še mesec dni (če velja 2leti) tako da me zanima kako spraviti mobitel v originalno stanje, da mi bodo priznali garancijo če je šla grafična, kater android moram naložiti? oziroma bi lahko bila rešitev zamenjava ROMa, če je napaka v njemu? za lažjo predstavo prilagam slikco, ki sem jo uslikal z drugim telefonom, saj če naredim screenshot se črt ne vidi. In te črte niso fiksne na mestu, ampak recimo ko sem na brskalniku, se premikajo skupaj s spletno stranjo gor/dol kakor jo pač premikam.
savo3
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 17 okt 2014, 12:22
Prejete zahvale: 0


Re: S2 črte po zaslonu

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a savo3 » 17 okt 2014, 13:38

savo3
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 17 okt 2014, 12:22
Prejete zahvale: 0


Re: S2 črte po zaslonu

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a greenmen » 17 okt 2014, 13:42

Iz sammobile preneses uradni rom od operaterja pri katerem je bil kupljen [nisi napisal] in flesas prek odina.
Ce je bil veckrat flesan bos rabil se to
https://www.dropbox.com/s/1jrj7e3oe4y45 ... 1.apk?dl=0
Poslano z OnePlus One z uporabo Tapatalk.
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 8437
Pridružen: 27 sep 2010, 16:40
Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1209

Naprava: Google Pixel 6 Pro

Re: S2 črte po zaslonu

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a savo3 » 17 okt 2014, 14:27

kupljen je bil predvidevam da na simobilu, na sammobilu sem gledal te uradne ROMe pa mi je čudno kako nič ne piše oznaka katera verzija androida je, samo datum. kaj potem naložim najnovejšega, tega:

2013 February I9100XWLSD I9100SIMLSC I9100BULS1

pa kaj je ta druga datoteka, ki si mi jo poslal? Pa je to sigurno da bo garancija potem veljala, ker sem prebral od enega uporabnik, ki je poslal na servis RAM2 vprašanje, če velja garancija če naložiš ROM z sammobile in so odgovorili da to naj nebi bil uradni ROM, sam povem kaj sem prebral kakšne imate kej izkušnje? pa nekje so omenjali ene števce da je treba dati na nulo preden gre na servis, kaj je to?
In ja še glavno vprašanje ali mislite po ogledu slikce, da je vzrok v grafični ali v ROMu?
Najlepša Hvala
savo3
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 17 okt 2014, 12:22
Prejete zahvale: 0


Re: S2 črte po zaslonu

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a savo3 » 17 okt 2014, 19:46

rabil bi pomoč prosim čimhitreje, naredil sem tako kot si mi rekel [b]greenman[b] z odinom sem si naložil najnovejši ROM z SAMMOBILa in use je slo super, sledil sem postopku vodiča, ko se je končalo nalaganje in se je ponovno zagnal, zdaj na telefonu ni sprememb, imam se vedno iste aplikacije na ozadju, samo da mi zdej šteka in mi napiše po par sekundah "Postopek com.android.phone se je ustavil" kaj bi to bilo oz. kaj sem naredil narobe?
savo3
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 17 okt 2014, 12:22
Prejete zahvale: 0


Re: S2 črte po zaslonu

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a bvader » 16 nov 2014, 21:10

Nič ni narobe, telefon ugasni, pojdi v recovery (držiš power+volume up tipko skupaj). Izbereš wipe data in wipe cache, vsi podatki na telefonu se bodo izbrisali. Telefon bo v takšnem stanju kot je prišel iz tovarne. V download mode (power+volume down) preveri da je flash counter na nič in binary na official. Povsod naj piše official oz. številka 0.
Uporabniški avatar
bvader
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1190
Pridružen: 25 apr 2010, 08:58
Prejete zahvale: 147

Naprava: Mate 10 Pro, iPad 9.7 2017 128GB 4G,...


Vrni se na Galaxy S2

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron