Xiaomi Redmi Note 3 Pro 800 Mhz?

Vse v zvezi z Xiaomi napravami.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 800 Mhz?

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a bomber111 » 28 dec 2016, 14:32

Glede na specifikacije, teste in ceno bi lahko bil top za moje potrebe a me zanima naslednje.
A se da odkleniti na kak način 800 mhz za LTE ?
Če prav razumem zadeva na telemachu ne bo delovala na LTE?

Na mimovrste je trenutno znižan na 179€

Tukaj pa še bistveno ceneje
https://www.giztop.com/phones/xiaomi/xi ... 3-pro.html
Piše da naj bi bilo za Slovenijo brez carine in nič ni omenjen DHL in doplačilo, kot ponavadi za brezcarinske zadeve.
Ne vem pa če se mi bi splačalo razkirat garancijo za tistih 40€.

Sem pa zasledil to
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 58702.html
in po prebranem bi samo ta verzija delala na "vseh" LTE omrežjih pri nas.
bomber111
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 1

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 800 Mhz?

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a ales400 » 28 dec 2016, 19:58

Nekaterim Xiaomijem bi sicer naj šlo odklenit nekatere LTE bande. Ampak LTE 800 / band 20 dvomim, da je res komu uspelo odklenit.

Medtem, ko global verzije res podpirajo LTE 800, ampak so cene teh dražje.

Tako, da če želiš LTE na Telemachu moraš naročiti global verzijo :)

Poslano z mojega A0001
Slika
ales400
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 29

Naprava: OnePlus One, HTC One X+, SGS2, Desire

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a ales400 » 28 dec 2016, 20:03

Aja pa poglej pri tem prodajalcu, če ga ima, ker tu ni carinskih dajatev, če naročiš prek DHL

https://m.aliexpress.com/store/storeHom ... obilestore

Poslano z mojega A0001
Slika
ales400
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a bomber111 » 29 dec 2016, 11:47

Pri top one sem gledal in je kar dražji. Tudi eni global kolikor sem gledal nimajo 800 MHZ (TDD oz FDD)
bomber111
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a ales400 » 29 dec 2016, 12:16

Vsekakor prej preverit katere LTE bande podpira global verzija. Ti novi Global (Mi Note, Mix) so imeli vsi 800Mhz, ampak so praviloma vsaj 100€ dražji od navadnih.

Pri Top One ti je cena + 20€ poštnina končna cena. Drugje pa maš skoraj povsod carino zraven 20% + cca 8€ stroški carinjenja. Tako, da si preračunaj, pa upoštevaj še čas dostave..

Poslano z mojega A0001
Slika
ales400
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a globus » 30 dec 2016, 09:51

ta trgovec in ta telefon je pravi, pri izbiri načina pošiljanja pa izbereš Seller's Shipping Method in naj ne bib bilo težav s carino. Več lahko prebereš na slo-tech forumu

https://www.aliexpress.com/store/produc ... 27866.html
globus
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 2

Št. objave:#7  OdgovorNapisal/-a ales400 » 31 dec 2016, 12:17

Drži. Tu sem tudi jaz naročil (pred dvema mesecema) LeEco le pro 3 in je prišlo v enem tednu, brez carine. Izbral sem seller shipping method, ki je nekje 20€..

viewtopic.php?t=13806
13 stran
Slika
ales400
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#8  OdgovorNapisal/-a smajo » 01 jan 2017, 03:53

Je možno kako mnenje o le eco, se obnese?

Smajo Lg g4
Zadnjič spremenil Picaso, dne 01 jan 2017, 09:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Nepotrebno citiranje predhodnega posta!
smajo
Uporabniški avatar
smajo
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: hraše
Prejete zahvale: 31

Naprava: Lg g4 SMAJO

Št. objave:#9  OdgovorNapisal/-a ales400 » 01 jan 2017, 11:10

Sicer ga nimam več, ker sem ga naročil kolegu in sem ga mel 3-4dni. Ampak kolikor sem potestiral je bil super, kvalitetno narejen. Baterija je pa res NOOORA. Kolega pa še tudi ni poročal, da bi mel kake težave. Za ta denar po mojem daleč najboljši price/performance telefon. Še boljše kot je nekoč bil OnePlus One.

Malo je problem podpora, ker ni glih nekih custom Romov kolikor sem gledal. Ampak meni je prodajalec že naložil global verzijo +root in je delovalo lepo tekoče. Prevod je sicer tam 90%, ker je nekaj angleških besed zraven, ampak to najbrž nikogar ne moti.

Slika

http://cloud.tapatalk.com/s/5868c57b09c4e/IMG_20161028_193610.jpg?

LeEco verjetno še res ni Xiaomi, vsaj glede programske opreme, ampak za ta denar dobiš super stroj, ki se kosa z enkrat dražjimi. No v Antutu Benchmark jih gladko prekosi :)

Poslano z mojega A0001
Slika
ales400
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#10  OdgovorNapisal/-a ales400 » 01 jan 2017, 11:37

+ Zgleda dobivajo tudi redne posodobitve

http://www.androidheadlines.com/2016/12 ... s-eui.html

Poslano z mojega A0001
Slika
ales400
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#11  OdgovorNapisal/-a janezb » 30 avg 2018, 10:32

Jaz sem imel Redmi 3 s in mi nikakor ni uspelo odkleniti bootloaderja, ne preko njihove strani/prošnje in ne kako drugače... ???

zdrava trgovina bio trgovina ekološka trgovina veganska hrana darila slovenska hrana naravni probiotiki brezglutenska hrana zdrava hrana naravna krema za sončenje lchftriglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v skladežar na oglje posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit napoleon žar hitri kredit varcevanje depozit banka kuhinje kuhinja vgradne kuhinje blok kuhinje mini kuhinje izris kuhinje šumenje v ušesih podancice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj pegasti badelj letne gume t majice najboljša vedeževalka nogomet spored tv spored košarka avtomobilizem smucanje rokomet odbojka plavanje tenis hokej marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation kredit krediti verižice prstani poceni porocni prstani uhani davcne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave
janezb
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#12  OdgovorNapisal/-a janezb » 28 okt 2018, 12:16

A bi to kdo mogoče znal narediti - Redmi 3 pri prižigu samo kaže logo in se ne naloži. Probal sem že svašta pa neuspešno :(

poročna agencija poročni ples poročni šopek vse za poroko poročni prstani poroka poročna darila prostor za poroko poročne lokacije poročna fotografija civilna poroka glasba na poroki organizacija porok ohcet poročno potovanje poročna torta postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi zdrava trgovina bio trgovina ekološka trgovina veganska hrana darila slovenska hrana naravni probiotiki brezglutenska hrana zdrava hrana naravna krema za sončenje lchftriglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v skladežar na oglje posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit napoleon žar hitri kredit varcevanje depozit banka kuhinje kuhinja vgradne kuhinje blok kuhinje mini kuhinje izris kuhinje šumenje v ušesih podancice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj pegasti badelj letne gume t majice vedeževanje nogomet spored tv spored košarka avtomobilizem smucanje rokomet odbojka plavanje tenis hokej marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation kredit krediti verižice prstani poceni porocni prstani uhani davcne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave
janezb
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#13  OdgovorNapisal/-a Mtd » 28 okt 2018, 13:01

Vprašanje zakaj se ne naloži? kako je do tega prišlo? Ga računalnik zazna? Google-aj Test point..
Uporabniški avatar
Mtd
VIP
VIP

Prejete zahvale: 473

Naprava: Samsung Galaxy Note 3 & Nexus 9

Vrni se na Xiaomi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost