Zadnja kamera ne izostri

Zadnja kamera ne izostri

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a spektr » 04 okt 2017, 09:39

A ima že kdo to težavo, meni se je ponovilo že ene 10x recimo. Ko odprem kamero, je slika totalno neostra, zablurana.

Zadnjič ni pomagal niti restart telefona, potem sem ga premetaval po roki in očitno se je potem kamera zbudila. Ko googlam, vidim da ima ogromno uporabnikov tako težavo, baje da enim pomaga da zbrišejo cache od camere, potem drugim, da zaženejo neko drugi aplikacijo ki uporablja kamero, spet tretjim pa da malce potapkajo po leči oz po zadnji strani telefona in potem spet dela b.p.
spektr
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Zadnja kamera ne izostri

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a greenmen » 04 okt 2017, 10:55

Zato ima telefon garancijo, a ne? [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1200

Naprava: Pixel 3 XL & HW GT

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a spektr » 04 okt 2017, 10:58

Res je, nič lažjega kot nesti tja in potem dobiti nazaj da je vse ok, da je nadgrajen software ali bog ne daj reset telefona, čez čas je pa isto.

Bolj me zanima, če mogoče kdo ve, ali gre bolj v smeri software-a ali hardware-a. Na servisu itak rečejo, prinesi bomo pogledali, z uradnim servisem imam pa mešane izkušnje.
spektr
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a darkside » 04 okt 2017, 12:55

potem pa sprobaj druge aplikacije ki uporabljajo kamero pa boš videl. če ne bo pša na pošlji na servis ker je možno da je hardware.

pa napiši da si probal z drugimi aplikacijami ki tudi potrebujejo kamero in je isto, pa dopiši da povrnitev na tovarniške nastavitve ni pomagala, in da je posodobljen na zadnjo verzijo.
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1646

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a spektr » 04 okt 2017, 13:21

Ja, v kolikor se bo zadeva stopnjevala bo treba poslati ja. Zaenkrat je še sicer v mejah normale. Bomo videli...
spektr
TeenDroid
TeenDroid

Vrni se na Galaxy S8

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost