Nenamerno brisanje datotek

Nenamerno brisanje datotek

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a nexus6 » 17 jan 2017, 13:30

Zdravo
Sem lastnik Nexus 6P šest mesecev in na telefon nimam pripomb. No le eno nima razširitvenega mesta za micro SD. Pri prejšnjih telefonih se je vse (skraj) shranjevalo na mSD in ni bilo problemov, če si pomotoma izbrisal si dobil s programom vse nazaj.
Tokrat sem bil spet ne pazljiv in pomotoma izbrisal (potom prenosnika) neke datoteke. Izginile so vse fotografije in flmi, ki sem jih posnel in niso bili sinhronizirani v google drive. Preizkusl sem tudi programček Dr.Fone a brez uspeha.

Lepo prosim, kako bi dobil te datoteke nazaj. Hvaležen bom za pravo ponmoč.

V naprej hvala.
nexus6
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Nenamerno brisanje datotek

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a darkside » 17 jan 2017, 20:02

poskusi s programom recuva. če ne bo pomagalo potem ne boš nazaj dobil. za prihodnjič imaš pa v mojem podpisu link do mojega bloga in si delaj backupe.
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1646

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a nexus6 » 18 jan 2017, 19:15

Hvala za pomoč.

Telefona Recuva ne zazna ostale pogone nekaj. za povrnitev pa potrebuješ pro verzijo verjetno?

Sem pa probal DR.Fone z aplikacijo iz googleplay in mi zahteva rootan telefon. Kaj dobrega in ali slabega to rinese?
nexus6
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a darkside » 18 jan 2017, 20:35

Prenesi program na racunalnik in preglej. Lahko das da isce samo po telefonu. Ce ti ga ne zazna posodobi gonilnike. Z recuvo ne rabis pro verzijo za povrnitev.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1646

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Vrni se na Nexus 6P

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost