P9-Nadgradnja na android 7.0

Re: P9-Nadgradnja na android 7.0

Št. objave:#26  OdgovorNapisal/-a pomo » 15 avg 2017, 09:20

Poglej tukaj, mogoče kaj najdrš.

http://ministryofsolutions.com/
pomo
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Št. objave:#27  OdgovorNapisal/-a Hatimu » 27 nov 2017, 21:05

Že lep čas nisem pogledal kaj je novega na tem forumu, zato se za morebiti že odgovorjena vprašanja že vnaprej opravičujem. Torej...

Trenutno imam nameščeno različico EVA-L09C432B393, imam pa sledeč problem, in sicer: že kar lep čas namreč opažam, da mi na telefonu ne dela LTE omrežje oz. 4G povezava kot bi moralo. Kaj točno s tem mislim se sprašujete? Ubistvo mi večkrat na dan mobilni prenos podatkov preneha delovati, in to povsem naključno. Lahko se zgodi sredi brskanja po spletu (Chrome,...), pri pošti (Gmail, Inbox,...), lahko je med rabo in poskusom osveževanjem ostalih aplikacij (Google+, Facebook, Twitter,...), ali da mi recimo ne uspe izvesti posodobitev aplikacij znotraj trgovine Google Play - v večji meri ko kliknem npr. na "posodobi", se krogec samo vrti...dejanski prenos podatkov pa se potem sploh ne izvrši. Vse to je zelo moteče, saj plačujem mesečno naročnino pri A1, na katere sem se tudi že obrnil. Dobil sem odgovor, da so tehniki menda že ugotovili, da bo razlog za situacijo glede signala v preobremenjenosti bazne postaja, in da je primer že bil posredovan terenski tehnični službi, s strani katere bodo, takoj, ko bo mogoče, poskusili s povečanjem kapacitet na bazni postaji, ki pokriva mojo lokacijo. Vse lepo in prav, ampak nekako imam težave to razumeti in sprejeti kot čisto resnico. V družinskem krogu imamo namreč še 4 ostale člane, ki prav tako koristijo 4G / LTE omrežje, in nobeden od njih nima kakih podobnih problemov. Dejanski razlog pa zakaj sem se obrnil na ta forum je tale: zanimalo bi me, katera je trenutno zadnja in aktualna firmware različica za P9 pri nas (prosta prodaja)? Smo že na 7.0, ali je še vedno samo 6.0? Sprašujem zato, ker sem na 7.0 prešel s pomočjo beta skupine, v katero sem bil takrat sprejet, in sedaj pač razmišljam bolj v tej smeri, da bi morda lahko bil vzrok za te težave ravno zaradi beta različice OS-a? Aja pa še to: zadevo sem stestiral tudi na drugem telefonu, in je podobno ??? Telefon pa bi sam po sebi tudi moral delovati brezhibno, saj nisem nikoli opazil kakšnih težav, ali ga izpostavljal kakšnim ekstremnim razmeram. Malo sem pač razburjen, ker sem res navdušen nad Huawei telefoni, in bi si v bodoče rad nabavil Mate 10 ali Mate 9, vendar me je malo strah, da bi se težave glede mobilnega prenosa podatkov lahko se naprej ponavljale. Ima morda kdo kakšen predlog, kaj naj naredim? Hvala za pomoč
Hatimu
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 7

Št. objave:#28  OdgovorNapisal/-a smajo » 20 jan 2018, 08:18

Najbolj enostavno. Poišči prijatelja ki že ima Mate 9 ali 10 pa preizkusite.

Huawei mate 9 z uporabo Tapatalk
smajo
Uporabniški avatar
smajo
WisdomDroid
WisdomDroid

Kraj: hraše
Prejete zahvale: 31

Naprava: Lg g4 SMAJO

Št. objave:#29  OdgovorNapisal/-a peca » 03 feb 2018, 08:16

Zdravo jest imam mate 10pro pa zaenkrat nisem imel nobenih težav z mobilnimi podatki ali čem podobnim. samo enkrat sem imel težave ko v avtu mi ni preneslo stikov preko BT, ampak se je zadeva rešila z resetom telefona (ni se ugasnil že kak mesec in pol)
HTC ONE M9 | S-OFF | ViperOne 3.5.0 + ElementalX 3.0.5
Uporabniški avatar
peca
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 6

Naprava: HTC ONE M9, HTC 10

Št. objave:#30  OdgovorNapisal/-a yamaha20252025 » 08 feb 2018, 12:48

P9, je meni daleč najboljši telefon do sedaj... Imam ga leto in nekaj mesecev in se še vedno zelooo zdovoljen.
Prej sem imel vse druge znamke ( Samsung, Lg...itd.)

Pri P9 je pri meni bila edina težava, ko mi ni pravilno deloval opomnik in to pred posodobitvijo, od takrat pa vse v redu.

Prvi telefon, ki se mu popolnoma NIČ ne pozna, da bi bil sploh v uporabi, saj so materiali kakovostni ( Samsung se lušči....kar nekaj že več generacij, od S2 naprej).

JAz bi skušal na tvojem mestu naložiti na novo sistem...ne beta.

Moj naslednji telefon bo Huawei !!!
yamaha20252025
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 4

Št. objave:#31  OdgovorNapisal/-a Maxl » 10 feb 2018, 12:05

Obrni se na A1, da ti zamenjajo SIM kartico. Sploh, če se ti dogaja enako na drugem telefonu z isto SIM kartico...

Drugače pa uporabnik Mate 10 Pro in Telemach, še prej pa Nexus 6P, P9 in P10, pa se mi kaj takega še nikoli ni zgodilo.
Uporabniški avatar
Maxl
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Ljubljana
Prejete zahvale: 102

Naprava: Huawei Mate 10 Pro

Prejšnja

Vrni se na P9

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost