LG G4 boot loop problem

LG G4 boot loop problem

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a green57 » 04 avg 2016, 09:27

Pozdravljeni,
imam lg g4 10mesecev in pred parimi dnevi je telefon padel v bootloop stanje. v tistem dnevu sem ga uporabljal cca. 20min potem pa kar naenkrat ves čas prikazuje na ekranu eno in isto "sliko" v fori lg life is good.
Po brskanju po netu sem najdu da se podobno dogaja zelo velikim uporabnikom in da je lg priznal svojo napako.
Edine rešitve pa naj bi bile da daš matično ploščo v pečico in s tem naj bi si pridobil kakšnih 20h, da si rešiš podatke.
Tega pa si ravno ne upam, ker mi ga potem najbrž ne bi zamenjali na servisu.
Zanima me, če se je kaj podobnega zgodilo tudi slovenskim uporabnikom in kaj predlagate, da naj naredim?
Imam kar nekaj pomembnih slik in kontaktov, ki kot zgleda bojo šli samo v franže.
Hvala za odgovor
green57
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: LG G4 boot loop problem

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a Picaso » 04 avg 2016, 10:56

Nekaj ne razumem. Danes v letu 2016 ko o tem že čivkajo ptički na vej in glede na to da ljudje prebereje vse mogoče informacije na forumih... Še vedno pa ne delajo backupov svojih najpomembnejših podatkov.
Telefon podpira spominsko kartico poleg tega v poplavi vseh mogočih oblakov in aplikacij potem še vedno pride do takih situacij.
Kaj naj ti rečem,če nimaš backupov boš težko karkoli rešil razen tako kot si že prebral ali preko kakšnega servisa. Lahko pa da ni nič od tega in bi bila rešitev samo ponovno nalaganje programske opreme.Lahko ga poskusiš priklopit na pc preko lg suita al karkoli že je če ga bo zaznalo. O backupih pa si lahko kaj več prebereš v mojem podpisu. Pa brez zamere to ne leti samo nate če ne drugače bo to ena šola za naprej.

Uporabniku Picaso so se za prispevek zahvalili:
green57
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 837

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a greenmen » 04 avg 2016, 11:02

Off :)
Še vedno imajo nekateri telefone za šminkerati. ;)

Poslano z mojega GT-I9505 z uporabo Tapatalk
Slika

Če ti je prispevek v korist klikni gumb Slika
Uporabniški avatar
greenmen
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bela krajina
Prejete zahvale: 1204

Naprava: Pixel 4 XL

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a green57 » 04 avg 2016, 13:56

Picaso napisal/-a:Nekaj ne razumem. Danes v letu 2016 ko o tem že čivkajo ptički na vej in glede na to da ljudje prebereje vse mogoče informacije na forumih... Še vedno pa ne delajo backupov svojih najpomembnejših podatkov.
Telefon podpira spominsko kartico poleg tega v poplavi vseh mogočih oblakov in aplikacij potem še vedno pride do takih situacij.
Kaj naj ti rečem,če nimaš backupov boš težko karkoli rešil razen tako kot si že prebral ali preko kakšnega servisa. Lahko pa da ni nič od tega in bi bila rešitev samo ponovno nalaganje programske opreme.Lahko ga poskusiš priklopit na pc preko lg suita al karkoli že je če ga bo zaznalo. O backupih pa si lahko kaj več prebereš v mojem podpisu. Pa brez zamere to ne leti samo nate če ne drugače bo to ena šola za naprej.

večino stvari sem imel na backup-u, le najnovejših ne, ker še nisem utegnil
hvala vseeno :)
green57
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a Picaso » 04 avg 2016, 14:01

Če mene vprašaš in če se ne spoznaš najbolje na te stvari bi čim manj prčkal nesel-poslal na LG servis če lahko kaj storijo.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a IronMan » 23 avg 2016, 14:08

Dobil telefon z servisa, kjer so priznali napako LG-ja MEnjalo so matićno brez problema

Kateri program priporočate za backuperat telefon

Hvala
IronMan
TeenDroid
TeenDroid

Naprava: LG optimus G, LG G4

Št. objave:#7  OdgovorNapisal/-a Picaso » 23 avg 2016, 15:30

Slika
LG G4 ima že zelo dober tudi svoj backup program toda vseeno bi priporočal dodaten backup-preberi si v mojem podpisu.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#8  OdgovorNapisal/-a IronMan » 24 avg 2016, 14:50

Hvala bom probal programe kateri se mi najbolj dopade. :)
IronMan
TeenDroid
TeenDroid

Naprava: LG optimus G, LG G4

Št. objave:#9  OdgovorNapisal/-a zer0 » 31 avg 2016, 17:59

Enako je meni crknil, boot loop nesem na servis, dobim čez en teden, med vožnjo domov isto crkne, nesem nazaj dobim čez 10dni. Tudi v druge škripnila matična, sedaj tretja dela že mesec O0 ::)
Uporabniški avatar
zer0
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 11

Naprava: LG G4

Vrni se na G4

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost