Tezava s screenshoti

Tezava s screenshoti

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a Ichigo » 24 jul 2017, 21:35

Lep pozdrav.

Brskal sem po Xda forumih, spraseval ljudi pri Android authority, Android police in x ostalih ljudi, razvijalcev, uporabnikov.. Sel po odgovore do ustvarjalcev roma, pametnega odgovora do zdaj se nisem dobil.
Gre namrec za ro, da sem flashal LOS 14.1 (nadaljevanje Cyanogen "sage"), od takrat pa screenshoti ne delujejo. Sem poskusal z raznimi appi pa nastaviti opcijo v power meniju a problem ostaja: ko "zajamem" screenshot (button combo/app/bliznjica), zaslon potemni, in ko se ga dotaknem zaslon spet postane svetlejsi, v nav baru pa je obvestilo "saving screenshot"/"screenshot saved". Ze tam je blank, ko pa grem v galerijo (ali kateri koli drug app v ta namen), pa tam ni nicesar/se ne da odpret/je v velikosti piksla.
Kaj sploh se lahko naredim oz. poskusim??
Random reboot, baterija zelo slaba, kamere raje ne omenjam (jasno mi je sicer, da je to tezava custom romov brez Lg frameworka), pregrevanje, fast charge deluje pa ne deluje,.. Ne morem verjeti, to je prvic da imam s to produkcijo kakrsne koli omembe vredne tezave.
Vsak odgovor bo dobrodosel. Ce pa lahko nekdo priporoca rom, ki je stabilen, hiter in prijaznejsi do baterije, bom pa tudi zelo hvalezen. Stock baza ni ovira, naj pa bo vsaj MM, ce ze ne N.
Hvala za vas cas in pomoc/nasvet.
Ichigo
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Tezava s screenshoti

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a darkside » 24 jul 2017, 22:00

flashaj drugi rom
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1626

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Vrni se na G4

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost