Samsung Gear S3

Teme v zvezi s pametnimi urami.

Samsung Gear S3

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a pomaranca » 24 jan 2017, 20:11

Zdravo,

si je kdo že omislil tole uro?
Kako je? Baterija in na splošno zadovoljstvo....

Lep pozdrav

Poslano z mojega NXT-L09 z uporabo Tapatalk
pomaranca
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 6

Re: Samsung Gear S3

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a Rast » 07 feb 2017, 09:00

No jaz sem jo dobil včeraj, za enkrat jo testiram in dela kot bomba, Za baterijo poročam po parih dneh, tako nekje 2 dni bo zdržala kot izgleda.....Poročam!
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Kraj: Velenje
Prejete zahvale: 8

Naprava: NOTE 4, GEAR S3, NOTE 8, NOTE 9

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a Picaso » 08 feb 2017, 00:13

Ali imaš to LTE model?
Če, kakšna sim gre notri?
A dela na vseh naših frekvencah?
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 823

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a Rast » 08 feb 2017, 08:29

Ne ni LTE model, sem ga iskal pa nisem našel, mogoče sem se prehitro odločil. Ampak sem tudi s tem BT modelom zaenkrat zelo zadovoljen. Če recimo izklopiš BT se sam takoj poveže na wireless, telefonija takrat sicer ne dela, delajo pa vse ostale funkcije vezane na net, kot na primer email, sporočila (viber, hangouts, whatsapp...pa še kaj, tudi ažuriranje vremena...) In zanimivo, tudi polna funkcionalnost SMS.

Baterija bo tako za 2 dni, vsak dan ena 1,5 urna hoja ali tek, pa cel dan spremljanje aktivnosti ko ti šteje korake in spremlja gibanje, te sekira če se premalo gibaš...Health aplijacija je skozi aktivna. Res pa je da nimam vedno screen on ampak se prižiga ob dvignjeni roki ko pogledaš na uro, meni zadostuje...
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a Picaso » 08 feb 2017, 09:13

No saj to je že veliko če delajo sporočila, maili...pa obvestila, če te kdo kliče. Za klicat pa itak prav veliko ne uporabljaš ure, mogoče da se kdaj javiš, če nimaš ravno telefona pri sebi.
A obstaja ta možnost, da ko ure nimaš na roki, da gre avtomatsko v tako rečeno mirovanje in takrat ne porabi toliko baterije kot običajno?
Kje je trenutno najboljša ponudba teh ur?
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a Rast » 08 feb 2017, 09:46

Uro sem iskal iz razočaranja nad NOTE 7 in sem se odličil da bo moral moj NOTE 4 zdržati do jeseni ko bo verjetno nov NOTE. Najprej sem preveril v BIG BANGU, bila je 400 EUR ampak samo ona elegantna izvedba, jaz pa sem hotel športno izvedbo. No potem sem pa še malo guglal in jo našel na MIMOVRSTE.COM in to samo za 372 EUR z zastonj dostavo vred ki je štimala v nulo!

Ura sicer sama ne gre v varčevalni način, moraš ti vklopiti varčevanje ko to želiš, recimo ponoči. Ko je v varčevalnem načinu je ekran črnobel, ne delajo funkcije spremljanja tvoje aktivnosti ali srčnega utripa niti weirless. Ostane pa na uri vklopljen BT in če je povezana s fonom delajo vsa sporočila iz telefona razen pogovorov. Ne dela tudi tista poteza roke za prižiganje ekrana ampak jo prižgeš s koleščkom in potem v 15 sekundah ugasne.
Sem ravno danes ponoči testiral to varčevanje in je bila poraba baterije v 10 urah 1 %. Tako da ta varčevalna opcija mi je kar OK.

Uporabniku Rast so se za prispevek zahvalili:
Picaso
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#7  OdgovorNapisal/-a Rast » 08 feb 2017, 09:48

Aja, uporaba telefonije recimo v avtu je kar dobra, ti ni treba vleči telefona iz žepa ali od koderkoli že, malo dvigneš roko, se zelo dobro sliši, sem testiral včeraj!
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#8  OdgovorNapisal/-a Picaso » 08 feb 2017, 16:15

Rast napisal/-a: Če recimo izklopiš BT se sam takoj poveže na wireless, telefonija takrat sicer ne dela, delajo pa vse ostale funkcije vezane na net, kot na primer email, sporočila (viber, hangouts, whatsapp...pa še kaj, tudi ažuriranje vremena...) In zanimivo, tudi polna funkcionalnost SMS.

Predvidevam, da v uro posebej vstaviš račune, kot so google in druge zato delajo maili, zanimivo na kaj pa delajo potem smsi?
Na koliko približno pa bluetooth izgubi povezavo z telefonom? Se brez problema potem spet nazaj poveže, ko pride v doseg telefona?
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#9  OdgovorNapisal/-a Rast » 08 feb 2017, 19:25

Ja glej, ura ni LTE kot sva že ugotovila, pozabil sem povedati da mora biti na nek način povezana na telefon, najbolje seveda prek BT, če pa BT ugasnneš ali izgubiš se avtomatsko poveže recimo na domači wireless, kamor pa je seveda povezan tudi telefon. In potem se sporazumevata oba preko tega omrežja. Na wireless delajo vsa sporočila iz neta ki jih dobi telefon, na sporočila lahko tudi odgovoriš z ure (hangouts, viber....) ne moreš pa pisati novih sporočil iz teh aplikacij (za enkrat, dokler ne bo takšne aplikacije za tizien). Za te sporočilne aplikacije potrebna prijava ker delajo v povezavi s fonom, za gmail pa sem moral potrditi da hočem ta email račun.

Za SMS mora biti fon in ura na wireless, dela vse, tudi nova sporočila. BT se poveže hitro in je takoj nazaj če ga izgubiš, tudi GPS zunaj je takoj povezan.
Ura večinoma dela v povezavi s telefonom preko BT ali wirwless. ima pa veliko uporabnih malenkosti ki delajo povsem neodvisno, brez povezave s fonom (razni opomniki, timerji budilka....)

In seveda je to ura za sledenje aktivnosti in to dela povsem neodvisno od fona. Cel dan meri tvoje korake, stopnice, kalorije in še kaj, z gps-om pa spremlja tvoje vadbe, tek, hojo (čas, razdalja, hitrost, višina, srčni utrip....) in po koncu vadbe naredi že na uri povzetek. Potem pa se lahko preko BT avtomatsko prenese v aplikacijo HEALTH, kjer so vse podrobnosti vključno z mapo gibanja da vidiš kje si hodil. Jaz potem to prenesem še v Endomondo ki ga že leta uporabljam.

No toliko, upam da sem malo obrazložil. jaz sem zadovoljen, res pa da sem samsungov fan. Tudi nič ne moti da je ura okrogla, podatki se lepo skrolajo na touch ekrana ali s kolescem, 1,3 inčni ekran je kar dovolj!

Picaso
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#10  OdgovorNapisal/-a Picaso » 09 feb 2017, 22:08

Slika
No kot zanimivost izgleda, da so s klici, sporočili in maili določene omejitve z drugimi android napravami, razen seveda Samsungom. :-\

In še nekaj informacij v zvezi z povezljivostjo:

PREBERI VEČ...
4G LTE / Gear S3 frontier

4G LTE standalone connectivity only available on Samsung Gear S3 frontier version, a companion for compatible Android smartphones, sold separately. Standalone connectivity requires initial pairing of Gear S3 frontier with compatible phone and separate qualifying wireless plan. Standalone functionality limited if paired phone is not powered on or connected to a wireless network. Network coverage not available everywhere. Consult carrier for details.

Citi and Citi with Arc Design are registered service marks of Citigroup Inc.
Bluetooth / combo

Samsung Gear S3 (Bluetooth) is a companion device for compatible Android smartphones, sold separately. Full connectivity functionality requires Bluetooth pairing to a wireless network-connected phone.

2 Make at least 5 payments on your Gear S3 without a Galaxy smartphone nearby after initial setup. Number of transactions varies by card network and bank. Reload payment capability by connecting to a Galaxy Smartphone via Bluetooth. Only compatible with select cards, carriers and Android smartphones; see the Samsung Pay Support page at http://www.samsung.com/us/ support/owners/app/samsung-pay#compatibility for compatibility information.
3 This device passed military specification (MIL-STD-810G) testing against a subset of 10 specific conditions, including drops from 4.9 feet, extreme temperatures, dust, shock/vibration, and low pressure/high altitude. Water-and dust-resistance based on IP68 rating (water-resistant in up to 5 feet of water for up to 30 minutes). Rinse residue/dry after wet. See user manual for more details.
4 Average expected performance based on typical use. Results may vary.
5 For best results, Samsung Pay on Gear S3 requires network connection through LTE, Wi-Fi or via Bluetooth pairing with compatible smartphone. After Initial setup, Samsung Pay on Gear S3 can make at least five transactions without reconnecting to a network. Samsung Pay on the Gear S3 is only compatible with select cards, carriers and Samsung devices and non-Samsung Android phones; see the Samsung Pay Support page at http://www.samsung.com/us/support/owner ... g-pay-gear for compatibility information.
6 Band sold separately.
7Compatible with select Bluetooth capable smartphones using Android OS 4.4 and later with at least 1.5GB RAM as well as iPhone 5 and later with iOS 9.0 and above. Not all features available with iOS paired smartphones. Gear S3 supported smartphones may vary by carrier and device. For best results, connect with compatible Samsung Galaxy smartphones.

8 Gear S3 does not support notifications from iOS smartphones when not connected via Bluetooth.

9 Call experience may vary depending on paired smartphone. Models with LTE connectivity and a standalone phone plan are capable of making and receiving calls when not paired with a smartphone. Bluetooth-only models are capable of answering or rejecting calls when paired with a smartphone via Bluetooth.

10 Some Android phones limited on text reply, call back from text, and read notification check from phone. Receive message notifications from iOS smartphones when connected via Bluetooth. Outgoing messages not available on iOS smartphones. Gear S3 Models with 4G LTE connectivity and a standalone phone plan are capable of sending and receiving messages from standalone phone plan when not paired with a smartphone.

11 Email reply support available for some non-Samsung Android models. Incoming email notifications and limited previews from iOS smartphones are available from certain third-party email applications.

12 Only free standalone apps are available on iOS smartphones. Paid apps or free Gear apps that require a companion smartphone app are not compatible with iOS smartphones.

13 Only compatible with select cards, carriers and Android smartphones; see the Samsung Pay Support page at http://www.samsung.com/us/ support/owners/app/samsung-pay#compatibility for compatibility information. Samsung Pay is not available on iOS smartphones.

14 This device and related software are not intended for use in the diagnosis of disease or other conditions, or in the cure, mitigation, treatment or prevention of disease. Some S Health features are not available on iOS smartphones.

15 Some watch faces are not available on iOS smartphones.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#11  OdgovorNapisal/-a Rast » 10 feb 2017, 07:39

Ja, poznam ta članek, sem vedel da ni z vsemi androidi povsem kompatibilna, skoraj nič pa z IOS-om. To je tudi glavna omejitev. Ampak kot že rečeno, jaz sem vedno imel samsungove telefone in jih bom imel, tako pač je in k temu je seveda sodila tudi ta povsem kompatibilna ura. Izbira drugih ur je pa velika....
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#12  OdgovorNapisal/-a Picaso » 10 feb 2017, 08:08

Ja toda ta je končno edina, ki se ji po izgledu lahko reče ura.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#13  OdgovorNapisal/-a Rast » 10 feb 2017, 09:08

Ja no, stvar okusa ampak meni je bila res všeč ......
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#14  OdgovorNapisal/-a cult » 10 feb 2017, 09:43

A kdo ve, a se HR lahko poveže recimo z aplikacijo Sports Tracker?
Slika
Slika
Uporabniški avatar
cult
VIP
VIP

Kraj: Domžale
Prejete zahvale: 365

Naprava: Samsung S9

Št. objave:#15  OdgovorNapisal/-a Rast » 10 feb 2017, 09:59

Za Sports Tracker ne vem, bi bilo pa dobro pogledati na njihovi strani za podporo.

Jaz uporabljam že leta Endomondo in ravno včeraj sem dobil od njih odgovor da bo aplikacija za S3 na rapolago čez nekaj tednov.
Sedaj pa delam po dveh variantah, eno je spremljava aktivnosti z Endomondom kot do sedaj, drugo pa je spremljanje aktivnosti z uro ki potem vse prenese v SHealt, od tam pa prenos gpx datoteke v Endomondo.
Verjetno se bom odločil za ta drugi način ker imam v Endomondo večletno zgodovino, ura pa vsaj po teh nekaj dni uporabe daje boljše gps rezultate, pravilnejše od Endomonda na fonu. Je to sicer malce zamudno ampak gre, ko pa bo Endo aplikacija bomo pa videli!

cult
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#16  OdgovorNapisal/-a pomaranca » 10 feb 2017, 22:44

Jaz nabavil danes frontier. Zaenkrat super zadovoljen. Dela z mojim Huawei Mate 8 vse brez problema. Preko Gear app povezal bp, instaliral neki plugin ki ga Samsung sam ponudi. Delajo SMS, Gmail ni bilo potrebe po nobenem vstavljanju računa, sprejem zavrnitev klica kot tudi pogovor preko ure. SHealth dela. App je res bolj malo za tizen, ampak tisto kar jaz rabim jih je dovolj. Edino kako stevilcnico bi imel po svojem okusu.

Poslano z mojega HUAWEI NXT-L09 z uporabo Tapatalk
pomaranca
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#17  OdgovorNapisal/-a Rast » 11 feb 2017, 08:06

No vidiš, še en zadovoljen tako kot jaz...Kaj si pa mislil s številčnico? Če misliš "masko", izgled ure ko ni v aplikaciji jih je malo morje, že z uro jih pride kakih 10, lahko pa jih naloudaš kar iz same ure ali pa preko samsungove aplikacije ki je potrebna - gear manager.
Jaz te številčnice kar naprej spravljam dol in nato tudi brišem če se jih navelčam...
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#18  OdgovorNapisal/-a pomaranca » 13 feb 2017, 18:06

Baterija se čez noč ko sem vključil merjenje spanja izprazni, bila je na 70 %. Vključen je bil tudi WiFi in BT. Očitno bo potrebno zvečer dati v varčevalni način, da bo zdržala kaj več

Poslano z mojega HUAWEI NXT-L09 z uporabo Tapatalk
pomaranca
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#19  OdgovorNapisal/-a Rast » 14 feb 2017, 08:42

Zanimivo tole okoli baterije ob spremljanju spanja. Nimam izkušenj ker tega ne uporabljam. Moja izkušnja z baterijo je dobra, zdrži mi vsaj 2,5 dni in ko dam polniti je vsaj še 15 %.

Cel dan imam vklopljen BT, weriless in gps tako da ura cel dan spremlja mojo aktivnost. Vsaj enkrat na dan pa posebej vklopim ciljno spremljanje hoje ali teka v trajanju 1,5 ure.In seveda je uporaba tudi drugih aplikacij kot so opomniki pa budilka, včeraj pa sem se zafrkaval s Here We Go... Ura ni non stop povezana s fonom preko BT ker ko sem doma raje telefoniram s fonom.Je pa ves ćas povezana na weireless tako da dobivam sporočila.

Res pa je da nimam ekrana prižganega non stop ampak se prižiga na tisto potezo roke. Za ponoči pa imam rad mir in se odklopim, zato dam okoli polnoči uro na varčevanje in še na letalski način, tako v sedmih nočnih urah požre samo 1 % baterije.
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Samsung Gear S3

Št. objave:#20  OdgovorNapisal/-a Rast » 15 feb 2017, 18:50

No danes se preganjam s samsungovo pomočjo. Namreč, ugotovil sem da ne morem dostopati do plačljivih tizen aplikacij za gear s3, gre za zaporo za regije in očitno SLO za Samsung sodi v drugo kategorijo držav, kjer ni na voljo plačljivih aplikacij čeprav smo uro pošteno plačali in smo sredi EU.
Samsungova pomoč je bila pričakovano splošna in nekoristna, na vprašanje kako dostopati oz. ali bi sprememba regije in resetiranje ure pomagalo niso odgovorili.

Mogoče tu med nami kdo kaj ve o tem??
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#21  OdgovorNapisal/-a Rast » 15 feb 2017, 18:55

Pa še nekaj, na enem od forumov sem zasledil da se veliko uporabnikov pritoževalo da jim ura prekinja sledenje hoje/teka, pa tudi SHealth aplikacija sama na telefonu. Potem je pa nekdo dal konkreten odgovor oz. nasvet ki 100 % drži, sem včeraj in danes testiral, ga spodaj prilagam. Med drugim je zelo pomembno da se na fonu izklopi varčevanje baterije ker to zjaha GPS sledenje in posledično tudi sledenje ure in SHealtha.

Samsung Gear S3 works fine, The S-Health app also works fine. The only thing is the working concept is not clearly understood by some people and not well explained by Samsung itself.
If your Samsung Gear S3 has problem tracking your location or distance during cycling or walking activities, here how to solve that:

Condition 1: Your Gear S3 is paired to Phone vie Bluetooth.
In this situation your Gear S3 will rely the location information from your phone.
You do not have to change any setting in your gear S3 ( Bluetooth still on, Wireless on, Location mode GPS & wireless, autopause on)
Make sure your phone Location setting is set to "On" and at "highest accuracy" mode. It means enable all GPS, WiFi and wireless networks for location searching from your phone.
Make sure your phone is not in "Power Saving" mode, because it limits the location tracking ability from your phone.
In this way your gear S3 can track your location, map your distance, and generate the route correctly. Even autopause works correctly and precisely.
Any location tracking faulty in this situation is mostly your phone location tracking faulty.
(You can test your phone tracking problem by running with your phone and S-Health app installed on it separately from your Gear S3)

Condition 2: Your Gear S3 is disconnected from the phone (stand alone)
In case you are not sure your phone can track location correctly in certain condition or you want to save your phone battery, disconnect your Gear from the phone. (Bluetooth Off, Wirelss Off, Location On- GPS & wireless / GPS only, or just simply press flight mode)
In stand alone mode, your Gear S3 will rely on its own GPS.
In this way your gear S3 can track your location, map your distance, and generate the route correctly (without detailed maps). Even autopause works correctly and precisely. The cycling and walking data will be synced to your phone after it is connected again.

Before starting your activity, make sure Gear's GPS has found your location.
At the first time you are using "standalone" mode, Gear may need some time (around 1-3 minutes) for GPS to locate your position. The small location (balloon) icon is blinking when searching and turns solid when it has found your location. Once is done, next time you use standalone GPS mode, it will locate you quickly.
At the first time you are using "standalone" mode after switching from phone connected mode, it's a good practice to restart your watch especially if it takes too long to find your location at first.

I hope this helps. I have tested it consistently on my Gear S3 Frontier, and my phone is Samsung Galaxy S6.
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#22  OdgovorNapisal/-a sylver » 17 feb 2017, 23:18

Jaz sem jo včeraj nabavil - model Frontier!

Danes se prvič igram z njo in imam kar nekaj komentarjev. Torej, kot sem ugotovil (in je tu že zapisano), je aplikacij pri nas zelo malo, kar me res žalosti in jezi hkrati, saj pred nakupom ure in povezavo s telefonom, le te informacije ni možno preveriti (potrebna je povezava telefona z uro, da ti prikaže, katere aplikacije so na voljo).

Druga zadeva, ki bi jo izpostavil je ta, da zakaj sploh ima ta ura GPS, če pa samostojno ni uporaben? Na samo uro sem si namestil navigacijo HERE WE GO, aktiviral GPS in in našel svoj cilj. Ko sem izbral, da me vodi, je zahtevala povezavo s telefonom prek BT in to sem seveda naredil. Najbolj smešno sledi sedaj: ko se povežeš prek BT na telefon, le ta zahteva, da se tudi nanj namesti ista aplikacija HERE WE GO iz Google Play trgovine, ker se celotno navigiranje in glasovno vodenje izvaja na samem telefonu in ne na uri!??! To je pa res kar nekaj. Zakaj so potem vgradili GPS v uro, če se uporablja GPS od telefona in se navigacija prikazuje in oglaša na samem telefonu? Čemu potem služi sama aplikacija HERE WE GO na uri? Je ne morem uporabljati brez telefona?

Tretja stvar, ki bi jo izpostavil je ta, da je zelo malo "wacth-faceov" na voljo v naši regiji. Recimo na YT sem videl veliko - ogromno čudovitih WC za Gear S3, so plačljivi kar me niti malo ne moti in bi jih z veseljem kupil a kaj, ko imamo omejen dostop in nam teh WC ne prikaže v sami trgovini!

Kje bi dobil in kako bi namestil ta WC na mojo uro?

https://www.youtube.com/watch?v=UNdnHnAAkj8&t=

Hvala za pomoč!
Uporabniški avatar
sylver
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#23  OdgovorNapisal/-a Rast » 18 feb 2017, 09:17

Ja, za prvo stavar se moram 100% strinjati s teboj, že nekaj dni imam kar ostro diskusijo s samsungovo podporo. Končno mi je nekdo z imenom osebno odgovoril in zahteval še enkrat vse podatke o uri, kje je bila kupljena...in da bi tam nekje le morale biti plačljive aplikacije. Sem mu vse poslal, s konkretnimi vprašanji in sedaj čakam, bom pa poročal...

Ker ni plačljivih aplikacij tudi ni najboljših faces za uro, tudi jaz bi bil pripravljen plačati. Ni jih pa tako malo teh brezplačnih, cela množica jih je samo kakšne so in ali so ti všeč je pa drugo. Jaz jih vsak dan kakih 10 probam in spet brišem, nekaj sem jih pa obdržal.

Okoli GPS se pa ne bi povsem strinjal. Ura ima GPS predvsem da vodi tvoje aktivnosti (hojo, tek, pohodništvo... pa še kaj) in deluje povsem samostojno brez fona (opisano v mojem zadnjem postu). Tako dobi podatke ki jih prenese kasneje na fon in tam imaš vso analitiko s zemljevidom vred. Tako da s tega vidika GPS ni brez veze, tako delujejo recimo vse boljše garminove ure, ki so pa "samo" športne, bolj ali manj.

Kar se pa navigacije tiče je pa seveda malo drugače. Za navigacijo rabiš karte in glasovna vodenja ki jih ura od nekod mora dobiti.Če bi imel LTE verzijo ure bi lahko karte vlekla z neta če bi taka aplikacija obstajala, ne vem...Ura ima 4 GB prostora, od tega za uporabnika samo 1,5 GB. Če bi gor naložil vso navlako za navigacijo bi hitro zmanjako prostora. Tako da je logično da do neke mere "sodeluje" s telefonom, saj je tako dizajnirana tudi za druge funkcije, recimo telefoniranje. Mene osebno ne moti, fon lepo v žepu ali nahrbtniku, na uri pa vidim vse kar je potrebno.
Konkretno okoli Here We Go, sem mnogo študiral to, mislim da že obstaja stand alone verzija ki pride z nekaj kartami ampak ni na voljo v naši regiji. Mogoče je tudi še kakšna plačljiva druga aplikacija ki dovoli nalagati delček kart ampak do njih ne moremo.

Jaz sem še vedno zelo zadovoljen z uro, pričel sem uporabljati tudi SHealth aplikacijo na fonu, vsaj dolgočasno ni.....To okoli plačljivih aplikacij pa me res jezi in bom še težil Samsungu ker v enem sicer splošnem odgovoru so dejali da se bo to kamalu spremenilo. Kaj je za njih kmalu je pa drugo...

Mogoče ena informacija, če kdo uporablja za sledenje aktivnosti Endomondo, jaz že vsaj 6 let...Pravijo da bo čez nekaj tednov na razpolago direktna podpora, povezava z S3 tako da ne bo potrebno prenašati z gpx datotekami.
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#24  OdgovorNapisal/-a sylver » 19 feb 2017, 18:29

Kje je fora, da si lahko v Sloveniji na Gear S3 namestiš Spotify aplikacjo, katera pa na uri deluje samo s Premium računom, katerega pa v Sloveniji ne moreš imeti? ;D

Morda veš, zakaj, ko grem na sprehod, se mi vedno po 10 minutah prikaže obvestilo, da je bila hoja uspešna, čeprav nisem še zaključil hoje? Recimo danes sem 30 minut hodil in mi je 3x javil to obvestilo. Je omejitev na 10 minut ali moram kaj posebej nastavit na uri, da mi bo samo 1x prikazalo obvestilo, ko sem bom dejansko ustavil in zaključil s hojo?

Ali se lahko na Gear S3 nekako "ročno" namestijo wace-watch-i kljub temu, da jih recimo za Slovenski trg ni? Veliko je lepih, ki pa so na voljo samo za Ameriški store. Jaz bi recimo kakega pobral prek neta in nekako namestil na uro - se to da?

Hvala!
Uporabniški avatar
sylver
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#25  OdgovorNapisal/-a Rast » 19 feb 2017, 19:56

Okoli spotify aplikacije ne vem, je ne uporabljam niti na fonu. Je pa verjetno isti problem s to regijo kot pri plačljivih aplikacijah. Še vedno čakam da se mi tisti možakar iz samsung podpore javi in ki je zahteval podatke o moji uri. Je bil sicer vikend, mogoče jutri.

Ne poznam načina kako bi spravil kak watch face na uro mimo gear managerja. Sploh se bojim da bomo še dolgo ostali brez teg plačljivih face in aplikacij, vsaj tako vidim na tujih forumih kjer se tudi pritožujejo.

Kar se tvojega sprehoda tiče pa ne vem kaj točno misliš. Ali si šel na sprehod kar tako brez cilja ali nastavil cilj, recimo hoja 2 km. V tem drugem primeru te ura spremlja in ko dosežeš cilj te opozori, lahko tudi ponavlja. Mogoče imaš cilj postavljen v minutah...Potem je tu še nastavitev autopause kjer ura ponudi konec vadbe če se ustaviš in opozori, lahko pa nadaljuješ...
Malo poglej in več opiši, pa kako si šel na sprehod, povezava ure preko BT z fonom ali brez povezave.
Rast
WisdomDroid
WisdomDroid

Naslednja

Vrni se na Pametne ure

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost