MM Root [KingRoot -> SuperSU]

MM Root [KingRoot -> SuperSU]

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a n3onis » 16 okt 2016, 00:15

Rootanje G3-ja z Androidom 6.0 res ni težka, saj poznamo KingRoot, ki je kitajska alternativa Super user-ju. Ker pa slednja ni vsem po godu, vam bo ta vodič pokazal, kako lahko iz KingRoota preidemo na SuperSU.

Tukaj lahko najdete vse potrebne datoteke.

Slika
1. Na telefon prenesemo obe datoteki s končnico ".apk". ("1_KingRoot4.5.6" & "2_AutoRecMMD855") in ju namestimo.
2. Najprej zaženite aplikacijo 'KingRoot', pritisnite na velik gumb in počakajte, da se vam namesti root.
3. Zaženite aplikacijo 'AutoRec' in pritisnite na velik gumb za namestitev TWRP recovery-ja.
4. Pojdite v recovery, v pomoč vam je lahko aplikacija "Flashify", ki za vas to avtomatsko naredi, le s klikom na gumb.
5. Flash "3_HackerPermisivo.zip".
6. Flash "4_BETA-SuperSU-v2.52.zip".
7. Zaženite telefon.

Nadaljni koraki niso potrebni, če vam je uporaba KingRoota ustrezna.

Slika

1. Na telefon s Trgovine Play namestimo aplikacijo "Android Terminal Emulator".
2. Preneseno zip datoteko ("Replace_Kinguser_with_SuperSU.zip") razširimo v direktorij '/sdcard' na telefonu.
3. Zaženemo "Android Terminal Emulator" in izvršimo ukaz "su".
4. Ko se nam pokaže pop-up za root dovoljenje izberemo "Allow".
5. V emulatorju izvršimo ukaz "sh /sdcard/mrw/root.sh".
6. Počakajte, da telefon naredi svoje.
7. Ko se proces konča se bo aplikacija SuperSU avtomatsko zagnala, v nasprotnem primeru jo zaženite ročno.
8. Posodobimo SU knjižico s klikom na CONTINUE in potem še NORMAL.
Slika
9. Počakamo, da se posodobitev namesti in nato znova zaženemo telefon.

NE ODGOVARJAM ZA VAŠE TELEFONE!

Uživajte v dobrem starem SuperSU-ju. O0
Slika
LG G3 D855 - Fulmics 6.5 - Xceed J6 - Xposed
Slika
"It's not about the device. It's not about the content. It's about the experience."
n3onis
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 1

Naprava: LG G3 D855

Re: MM Root [KingRoot -> SuperSU]

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a marthaxd » 30 mar 2018, 17:47

Hej bro, jaz se soočim z nekaterimi težavami, ko poskusim koreniti mojo napravo Sony Experia Z. Kadarkoli uporabljam kingroot in supersu za korenenje, se postopek ustavi pri 35% in samodejno znova samodejno zažene. Na kratko, naprava ni zakoreninjena, lahko prosim povej mi kje je težava
marthaxd
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: MM Root [KingRoot -> SuperSU]

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a marthaxd » 31 mar 2018, 03:50

marthaxd napisal/-a:Hej bro, jaz se soočim z nekaterimi težavami, ko poskusim koreniti mojo napravo Sony Experia Z. Kadarkoli uporabljam kingroot in supersu za korenenje, se postopek ustavi pri 35% in samodejno znova samodejno zažene. Na kratko, naprava ni zakoreninjena, lahko prosim povej mi kje je težava

Hey AGAIN THIS MORNING I tried to root android phone using 360 root app and everthing happened with without any hassle
marthaxd
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Vrni se na G3

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost