Slovenia IPTV

Teme vseh preostalih naprav z Androidom (ure, TVji, očala, fotoaparati, ... ).

Slovenia IPTV

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a simonkanada » 21 dec 2016, 21:08

Lep Pozdrav iz Kanade!

Moram povedati da Slovenscina ni moj prvi jezik. Tako da ce nekaj narobe napisem mi oprostite. To temo sem odprl ker me zanima ce kaj obstaja za mene v Kanadi da bi lahko gledal Slovenske kanale preko Interneta. Slovenia IPTV. Vem da obstaja T2, Tvin - ampak sploh ne morem se prijaviti za to ker nisem v Sloveniji. Tukaj obstaja Android aplikacija Net TV Plus ki deluje ampak samo preko telefona, racunalnik ali tablet. Iscem pa nekaj za Google TV/Android TV Box. Mogoce kaj obstaja da bi lahko mogoce spremenil VPN za Slo in tako nekaj gledal. Ali pa kaksni programi za M3U liste ki delajo? Ne vem, ampak mogoce tukaj mi lahko kdo pomaga.

Vprasam pa zaradi tega ker moji prijatelji imajo starse ki bi radi gledal vse tiste programe ki jih pogresajo (Golica TV, Dnevnik v zivo). Tukaj bi bilo najlazji nalozit na Android TV Box - in preko Android aplikacije ali pa nekaj podobnega gledati te kanale.

Tukaj prodajajo IPTV servis (tako underground) za vse kanale v Kanadi + Anglija + ZDA in za 6 CAD na mesec dobim skoraj 400 IPTV kanale + 1100 VOD kanale. A kaj takega obstaja?

Ce mi lahko kdo pomaga bi bil zelo hvalezen. Oprosti ce me niste razumeli. Ze dolgo nisem v Slovenscini pisal.

LP iz Kanade :)
simonkanada
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Slovenia IPTV

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a legendary » 21 dec 2016, 22:00

Ufff...tezka bo. Bi rabil nekoga, ki ti bo zaupal dostop (vpn ali pa username in pw).

Sent from my HUAWEI NXT-L09 using Tapatalk
legendary
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 3

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a krop » 22 dec 2016, 08:09

Še pred 2 meseci se je dalo gledat prek kodija croatia on demand addon. Sedaj zadeva deluje le, če imaš minix android player. Pa še to je vprašanje koliko časa bo delalo.
RTV-4D aplikacija za SLO1 in 2 z vpn bi šlo. Drugo kolk jaz vem ne zaenkrat

Uporabniku krop so se za prispevek zahvalili:
sulec
Uporabniški avatar
krop
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bela Krajina
Prejete zahvale: 213

Naprava: N5 & Note 10.1 & HTC 820

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a simonkanada » 22 dec 2016, 18:07

Najlepsa hvala za odgovore.

Croatia on Demand je useless. Vceraj sem probal cel list in prav nic mi ni delalo. RTV4D sem probal. Mogoce je to res edina opcija zaenkrat. Brez VPN lahko gledam vse kar ni Live. Z VPN pa se nisem probal ker sem upal da bi lahko kaksno opcijo nasel. Ni problema. Hvala!!
simonkanada
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a dsapac » 22 dec 2016, 19:51

No saj se da na spletu poiskati kaka m3u playlista z delujočimi streami. Jaz na android napravah in x86 napravah uporabljam nekaj takega. Sicer sem si glih danes dodal 2 kanala za odrasle.

Slika

Slika

Slika

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

Uporabniku dsapac so se za prispevek zahvalili:
Jack10GR
Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Kraj: Murska Sobota
Prejete zahvale: 236

Naprava: Android Box

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a krop » 23 dec 2016, 09:11

Lahk kaj šeraš?
Uporabniški avatar
krop
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bela Krajina
Prejete zahvale: 213

Naprava: N5 & Note 10.1 & HTC 820

Št. objave:#7  OdgovorNapisal/-a buneech » 23 dec 2016, 10:43

Dsapac, če maš kej za pošerat, bi se tud js priporočal. K sm hotu staršem za na vikend neki tazga pripravt, z bikerdays listo, ampak je pol nehala delat, oz. so jo omejil sam na določene naprave.
Essential PH-1
Uporabniški avatar
buneech
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 297

Naprava: Essential PH-1

Št. objave:#8  OdgovorNapisal/-a dsapac » 23 dec 2016, 19:51

Saj v bistvu je to Bikerdays playlist ampak odstranjeni kanali katere ne uporabljam. Dela pa playlista na android, windows, linux platformi. Jaz si moram še urediti listo da bo vse delovalo. Ikone sem si sicer naložil na dropbox, bom pa še moral xml file pripravit za epg.

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#9  OdgovorNapisal/-a buneech » 23 dec 2016, 20:37

A si ziher, da še dela?
Slovenski kanali so preko amis iz hrvaške, so omejili na določene naprave. Poročajo, da deluje samo na minix napravah, meni ne naloži nobenega kanala, ki ima naslov iz amisa.
Essential PH-1
Uporabniški avatar
buneech
Moderator
Moderator

Št. objave:#10  OdgovorNapisal/-a pomo » 23 dec 2016, 22:10

Imam prek vlc in udp. Sicer dela ampak prekinja da ni za gledat. Pa ne znam v vlc poštimat, da bi tekoče laufalo. Če se bo kdo špilal mu dam m3u listo, če bo kaj pogruntal za tekoče predvajanje.
pomo
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Št. objave:#11  OdgovorNapisal/-a dsapac » 23 dec 2016, 22:28

Slika

Slika

Tole je zdaj preko tablice. Isto pa gledam preko x86 Intel Ion hardware z 4gb ram-a ter 500gb diska na LibreeElec z Simple IPTV pluginom. Seveda deluje tudi epg.

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#12  OdgovorNapisal/-a pomo » 23 dec 2016, 22:34

Daj še nam zaupaj kako, Ne nas dražit ;D ;D
pomo
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#13  OdgovorNapisal/-a buneech » 23 dec 2016, 23:16

dsapac napisal/-a:Slika

Slika

Tole je zdaj preko tablice. Isto pa gledam preko x86 Intel Ion hardware z 4gb ram-a ter 500gb diska na LibreeElec z Simple IPTV pluginom. Seveda deluje tudi epg.

Zanimiv. Morm probat še s tem software-om. Men ne dela na nexbox android tv, niti na laptopu. Na obeh kodi in simple IPTV plugin.
Kater operater za internet (če je mogoče na to kej vezano)?
Essential PH-1
Uporabniški avatar
buneech
Moderator
Moderator

Št. objave:#14  OdgovorNapisal/-a Mtd » 23 dec 2016, 23:36

Waa, noro fantje. Zdaj je tudi mene zagrablo, da si grem to rihtat na tablico. Predvsem se mi gre za UFC.. Ve kdo, če obstaja kaka varianta, ko je ziher prenos?:) Ponavadi itak kupim PPV, mam pa še en kup kolegov, ko potem pritiskajo kako in kaj.. Tako, da njim pa rihtam preko ACE Streama..
PS. dsapac, vidim, da imaš tudi HBO, dela to? :D Če se ti da, bi te prosil za kak guide.. :)
Uporabniški avatar
Mtd
VIP
VIP

Prejete zahvale: 471

Naprava: Samsung Galaxy Note 3 & Nexus 9

Št. objave:#15  OdgovorNapisal/-a dsapac » 24 dec 2016, 00:17

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#16  OdgovorNapisal/-a dsapac » 24 dec 2016, 00:28

Operater nima zdaj tukaj veze ker tole ni IPTV od T2 ali Siola. Tole je samo m3u playlista z linki od streamov. Drugače je Bikerdays lista. Daj kopiraj mi kako imaš link zapisan v listi. Ker naslovi so verjetno isti. Po moje boš moral probat spremenit user agent. Drugače je tole IPTV aplikacija za android. Dela zelo dobro. Tukaj se mi ne splača imeti Kodi z Simple IPTV pluginom. Imam ga pa na Nvidia Shield TV. Ampak tudi tam dela ta aplikacija. Kodi mi je osebno vedno najboljše uporabljat z nettopi kot so intel nuc, gigabyte brix, zotac zbox, acer beebox, msi cubi... No lahko bi še našteval. Drugače pa je android tudi vredu. Najboljše je vedno uporabiti aplikacije... Je pa res da tudi ni slab kak Kodi fork...

Slika

Slika

SlikaSlika

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#17  OdgovorNapisal/-a buneech » 24 dec 2016, 01:33

Če je sam user agent, potem je to še najmanjši problem. Linke imam točno take, kot so v bikerdays listi, samo da sem spisal skripto, ki mi enkrat na dan preuredi kanale po vrstnem redu, pa odstrani kar ne rabim. Če bi našel user-agent, ki bi delal, bi samo dodal v skripto, da pri vsakem linku ustrezno nastavi.

Recimo Slo2 in Šport TV sem danes sprobal, in ni naložilo:
Koda: Izberi vse
#EXTINF:0 tvg-logo="SLO_2.png",SLO 2
http://cdn.iptv.amis.net/ts/Slo2/stream_wifi_1200k.m3u8
#EXTINF:0 tvg-logo="Sport_TV.png",Šport TV
http://cdn.iptv.amis.net/ts/SportKlub/stream_wifi_1200k.m3u8|User-Agent=Mozilla/5.0

Glede operaterja sem pa mislil, če imaš slučajno amis, morda tam ne omejujejo dostopa do teh linkov. Res, da to ni direktno IPTV stream, kot ga dobiš na STB, ampak vseeno imajo lahko tak ACL nastavljen. Po hrvaškem Kodi forumu sem pa zasledil v temi CoD, da so začeli kak mesec nazaj omejevati dostop, in da nekaterim še dela, ampak samo na Minix X8-H napravah. Drugje pa ne, ne glede na to, ali nastavijo ustrezen user agent ali ne.
Essential PH-1
Uporabniški avatar
buneech
Moderator
Moderator

Št. objave:#18  OdgovorNapisal/-a dsapac » 24 dec 2016, 09:51

Jaz imam malce drugače spisan m3u. Bom kasneje ko bom na računalniku prilimal kako izgleda. Evo tole je zdaj slika iz Intel Atom-a z LibreElec ter Simple PVR addon-om. No slikano je z tablico...

Slika

Uporabniku dsapac so se za prispevek zahvalili:
krop
Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#19  OdgovorNapisal/-a kmetek » 24 dec 2016, 11:12

napišite kaj in kako prosim :)
Uporabniški avatar
kmetek
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Kranj
Prejete zahvale: 52

Naprava: LG NEXUS 5

Št. objave:#20  OdgovorNapisal/-a simonkanada » 24 dec 2016, 18:57

Hvala za odgovore! Ce imate kaksen M3U list, bi bil hvalezen da probam. Vse to kar je bilo na Croatia on Demand sem skopiral v svojo M3U listo in probal v Lazy IPTV, Perfect Player IPTV, in potem 1 na 1 v VLC in mi ni odprlo tudi enega kanala ne. Bi rekel, da sem skoraj vse probal kar lahko najdem na netu (m3u liste etc).

Ce kaksnega zanima za IPTV iz ZDA, VB, Kanada (torej skoraj 300 kanalov + 1000 VOD) mi na ZS pisi. Tukaj prodajam kot reseller te kanale, ampak ce bi kdo rad "probal" za en mesec bi komot vam zrihtal ce imate Android box. (Maximum za 3 users zrihtam listo ce dela). Drgac kot sem prej napisal imam Subscribers ki placujejo $10 CAD na mesec in ce 6 mesecov narocis potem dobis enega zastonj).

Tudi kot "trade" bi bil hvalezen da kaksno Slo m3u listo probam ce deluje. Rabis samo Perfect Player IPTV iz Google Play in potem vam lahko username + geslo nastimam. Zanima me ce bo to v Sloveniji delalo ali bo treba to preko VPN nastimat. (Dobis pa HBO, Sky, AMC, UFC, WWE, BT Sport, beIN Sport, Astro SuperSport, SportKlub in 95% je HD). Instrukcije bom v Anglescini napisal ker (saj vidite) mi Slovenscine ne laufa. :)

Ce ne odgovorim se opravicujem. Je Bozic, pa je treba vsepovsod letet. Bom pa probal vsak dan pogledat forum ce koga zanima.
simonkanada
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#21  OdgovorNapisal/-a jst » 25 dec 2016, 00:54

Kaj je narobe s tvojo slovenščino? Super je. Marsikdo, ki jo vsak dan uporablja ne piše tako dobro :)

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
jst
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 153

Naprava: Samsung Galaxy S7 Edge

Št. objave:#22  OdgovorNapisal/-a dsapac » 25 dec 2016, 14:18

@simonkanada: sem probal playlisto v simple player-ju ampak tam ne dela. V lazy iptv pa dela ampak ne pokaže ikon in ko zaženem epg se zažene ves ne pa samo tisti kateri je zapisan v m3u playlisti. Za android ti priporočam aplikacijo IPTV je preprosta in dela kot treba. Zdaj če pa imaš rad kodi pa simple iptv pvr addon.

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#23  OdgovorNapisal/-a bvader » 25 dec 2016, 14:50

Nisem se nikoli ukvarjal s tem, ni mi najbolj jasno na kakšen princip delujejo ti programi? Streami mimo ponudnikov iptv? Od kod potem pridejo ti streami?

Bi me zanimalo, da bi probal v Kodiju na Intel NUC.

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
bvader
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 137

Naprava: Mate 10 Pro, iPad 9.7 2017 128GB 4G,...

Št. objave:#24  OdgovorNapisal/-a dsapac » 25 dec 2016, 15:20

Evo kako lepo izpiše delen epg. Za celoten pa je potreben dolgpritis na ikono kanala. Ti pravim moraš probat IPTV aplikacijo.

Slika

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#25  OdgovorNapisal/-a Tajkun » 25 dec 2016, 18:19

Jaz sem probal na telefonu - IPTV aplikacija in MX player in začuda dela! Na SMCP zadeva meni preko integriranega predvajalnika ne dela. Imam pa minix h8+

Bom probal še na satelitskem sprejemniku z Enigma 2 sistemom.
Tajkun
TeenDroid
TeenDroid

Naslednja

Vrni se na Ostale naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost