Slovenia IPTV

Teme vseh preostalih naprav z Androidom (ure, TVji, očala, fotoaparati, ... ).

Re: Slovenia IPTV

Št. objave:#201  OdgovorNapisal/-a kobrakai » 06 mar 2020, 17:06

Mah3r napisal/-a:Na kateri platformi poganjaš Kodija? Jaz sem zdajle probal Balkan Green na PC-ju in Modbro zahteva odvisnosti od dodatka Deceit TvTap. Naloži zip s te strani: https://kodi-addons.club/addon/script.m ... t-uktvnow/
Dela, hvala.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
kobrakai
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#202  OdgovorNapisal/-a kingo69 » 10 mar 2020, 17:10

Zdaj ima pa še sam naenkrat težave. Nonstop mi javlja to napako DewceitTvTap. Naložil sem ta addon in tudi omogočen je. A je treba še kaj?
kingo69
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#203  OdgovorNapisal/-a fazko » 10 mar 2020, 22:39

Zakaj ne naložite v kodiju http:kodibalkan.com/repo nato pa inštalirate v zipu robin hood repoz. Možnot robin hood vizard in gledaš tv dodanih je pa tudi preko 10000 fil mov in še in še.Več tukaj ne bom pial naložte i telegram lahko marikaj zvete tudi titi .ki ne obvladate takih programov bote videli da je impl.
fazko
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#204  OdgovorNapisal/-a spektr » 01 apr 2020, 08:14

Zdravo, evo po dolgem času sem si spet usposobil tv v kodi-ju. Listo sem vzel od uporabnika niki in je ok.

Epg sem vzel s tistega freeweb/itak naslova. A se vem EPG poklopi do minute natančno? Jaz sem v nastavitvah za EPG najprej nastavil da se uvozi z dodatno uro pribitka, da je nekako blizu. Se pa dogaja da so kateri kanali kakih 10 minut še razštelani, tega pa nisem še uspel porihtat.

Hvala
spektr
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 0

Prejšnja

Vrni se na Ostale naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost