Obvestilo na zaslonu se ne izklopi

Obvestilo na zaslonu se ne izklopi

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a problem » 01 jan 2019, 19:18

Pozdravljeni!
Na mojem telefonu se pojavlja obvestilo: Postopek android.process.media se je ustavil. Ko kliknem v redu pa se to obvestilo takoj zopet pojavi. Poskusila sem že z izklopom, brisanjem in zaustavljanjem aplikacij (katere poznam) pa se tega obvestila ne morem znebiti. Težave pa so se začele, ko sem preko we transfer naložila eno sliko.

Ve kdo za kakšno rešitev?

P.S.: Pa srečno novo leto! ;)
problem
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Obvestilo na zaslonu se ne izklopi

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a darkside » 01 jan 2019, 22:45

preko WeTransfer si naložila eno sliko iz starega telefona na Note 3 ali kako? Kaj če to sliko izbrišeš? Možno je, da ni pravilno preneslo ali pa je datoteka poškodovana.

Za prenos podatkov iz starega na nov telefon ti priporočam branje bloga v mojem podpisu, saj se s tem izogneš marsikateri podobni težavi.

V primeru, da brisanje slike ne bo pomagalo poskusi s katero od teh možnosti https://www.youtube.com/watch?v=mgA5XPlZulg
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
problem
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1645

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Re: Obvestilo na zaslonu se ne izklopi

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a problem » 05 jan 2019, 14:59

Ker slike nisem mogla zbrisati, sem poskusila vse opcije iz youtube povezave in je delovalo. Obvestilo se mi ne pojavlja več, razen ko telefon uporabim kot modem. Pa še takrat kliknem v redu in se ne pojavlja več, kar se je prej non stop.
Tako da hvala za pomoč!
problem
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Vrni se na Galaxy Note 3

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost