Doogee s60

Teme ostalih telefonov, ki jih ni mogoče uvrstiti v enega izmed zgornjih forumov.

Doogee s60

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a Furči » 13 jun 2018, 11:04

Pozdrav. Zanima me ali ima kdo telefon Doogee S60 oz ali je že kdo naletel na isti problem kot ga imam jas. Telefon imam cca 4 mesce in mi je delal brezhibno.. 4G signal povsod , kjer ga z drugimi telefoni nisem imel. 1 teden nazaj se mi je Pojavil problem ,da telefon ni imel več signala (čista 0) pojavil se mi je opozorilni trikotnik z napisom SIM PROCESSOR. Poizkusil sem že vse (menjava sim kartice v drugo ležišče, vstavljena druga sim, tovarniške nastavitve...) in še vedno isto. Če bi kdo kaj več vedel bi vas lepo prosil za kakšno informacijo. Hvala.lp.
Furči
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Doogee s60

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a darkside » 13 jun 2018, 23:33

tovarniške si verjetno naredil v nastavitvah kajne? naredi preko recovery (wipe cache)

če ne pomaga pa servis
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
Furči
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1640

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a Furči » 15 jun 2018, 11:00

Ja tako je preko nastavitev sem ga naredil. Bom še tako probal potem pa dalje iskati rešitve. hvala vam!
Furči
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a matijaz74 » 29 jul 2018, 14:13

Furči napisal/-a:Pozdrav. Zanima me ali ima kdo telefon Doogee S60 oz ali je že kdo naletel na isti problem kot ga imam jas. Telefon imam cca 4 mesce in mi je delal brezhibno.. 4G signal povsod , kjer ga z drugimi telefoni nisem imel. 1 teden nazaj se mi je Pojavil problem ,da telefon ni imel več signala (čista 0) pojavil se mi je opozorilni trikotnik z napisom SIM PROCESSOR. Poizkusil sem že vse (menjava sim kartice v drugo ležišče, vstavljena druga sim, tovarniške nastavitve...) in še vedno isto. Če bi kdo kaj več vedel bi vas lepo prosil za kakšno informacijo. Hvala.lp.

Pozdravljen! Tudi jaz imam istoimenski telefon. Sam rešujem težavo z zadnjo kamero. Vse drugo sem že odpravil z ponovno namestitvijo firmware. Poskusi https://community.doogee.cc/forum.php?mod=viewthread&tid=4484&extra=page%3D1. Mogoče ti bo pomagalo. Posredujem še navodila. https://www.getdroidtips.com/nougat-fir ... oogee-s60/. Lp
matijaz74
BabyDroid
BabyDroid

Vrni se na Ostali mobilni telefoni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost