LG Optimus 4X HD in USB OTG

LG Optimus 4X HD in USB OTG

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a slicer » 16 jun 2013, 00:17

Živijo!

Zanima me ali z update-om 4.1.2 dobi naprava tudi aktiviran USB On The Go. Zadeva je namreč nenormalno uporabna in me zelo živcira, da do sedaj ni bilo nikakršne možnosti priklopa zunanjih USB naprav.

Nujno bi potreboval zaradi priklopa na fotoaparat Canon EOS. S tem lahko fotiča kontroliraš prek telefona, s tem se izognem nakupu remote controla. No ja plus to da lahko priklopš disk in še vse ostalo kot so GamePad-i ampak me to sploh ne zanima.

Hvala za pomoč.
slicer
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: LG Optimus 4X HD in USB OTG

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a pitastrudl » 16 jun 2013, 21:31

kolikor vem nima, tudi če rootaš pa daš gor kak custom kernel ne bo šlo. treba bo počakat da nekdo razvije kernel z usb otg podporo. in če bi ga kdo razvil bi vseeno rabil otg kabel, ki ima zraven še en usb moški del, ki bi ga rabu za štrom da poganja povezavo
ROM: SlimKat 4.4 Kernel: Alucard kernel

Uporabniku pitastrudl so se za prispevek zahvalili:
slicer
Uporabniški avatar
pitastrudl
VIP
VIP

Kraj: Ljubljana
Prejete zahvale: 673

Naprava: Samsung Galaxy SIV

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a slicer » 10 jul 2013, 14:37

potem dejansko ni nobene opcije. baje je imel enako težavo One X ampak je zadeva z zadnjim SW updateom odpravljena in naj bi delovalo seveda s pomočjo roota. Predvidevam da je probelm dejansko v Tegra 3 procesorju ali pa na na samem USB vhodu.
slicer
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a Vinc » 17 avg 2013, 00:39

Pozdrav

Imam: LG P880 oz. 4x HD, root, nameščen CyanogeMod. Rabil sem USB host za povezavo na Nikon D90, našel sem opcijo in namestil kernel EthernityProject...
povezava s kablom USB OTG via host je delovala... Probleme pa so imeli številni ostali programi tako, da sem ta kernel odstranil. Bom počakal na odpravo bug-ov ali pa bo kdo to funkcijo končno vgradil v sistem (očitno se da).

lp, Vinc
Vinc
BabyDroid
BabyDroid

Vrni se na Optimus 4X

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost