SONY EXPERIA M2

SONY EXPERIA M2

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a meganboj » 24 dec 2016, 14:39

Pozdravljeni imam težavo z omenjenim telefonom .,telefon ima zaklenjen zaslon in mi mikakor ne uspe priti v njega hard reset ne prime kombinacija tipk ne prime,je še kaki drug način da ga zresetiram
lp
meganboj
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 1

Re: SONY EXPERIA M2

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a Picaso » 24 dec 2016, 17:49

Povej kako ga resetiraš s katero kombinacijo?
Tukaj imaš nekaj načinov kako se resetira.
http://www.hard-reset.org/factory-defau ... ard-reset/
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 831

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a meganboj » 25 dec 2016, 14:01

Probal sem vse mogoče kombinacije pa ne gre,preko sony comparion tudi ne mi napiše okno da je telefon zaklemjen in naj vpišen kodo za odklep.če stisnem kombinacijo vseh treh tipk pa telefon mrkne tak da moram odklopiti baterijo.Ma mogoče kaj veze sin raider je poškodovan ker sem mi je sim kartica zataknila ko sem jo vlekel ven.zdaj pa še en problem sumim da so mi na servisu zamenjali telefon ker moj ni bil sploh zaklenjen na kombinacijo stevilk se da kje vided številka telefona ker račun od telefona imam .vso stvar sem komaj opazil čez par dni ker prej telefona nisem sploh rabil.Menjavali so mi sim reader pol pa sem ga spet poškodoval z tem adapterjem iz nano na mikro
lp
meganboj
AdultDroid
AdultDroid

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a Picaso » 25 dec 2016, 15:08

Pri vklopu ti verjetno zahteva pin kodo sim kartice, ki pa si jo dobil pri operaterju.
Dokler tako ali drugače ne odkleneš telefona pa itak da te sony companion ne spusti not.
Pa probavaš te kombinacije pri ugasnjenem telefonu?
Kot berem ni kombinacije vseh treh tipk temveč samo Power Button + Volume Up za par sekund.
Če so ti na servisu karkoli menjali pa ga nesi nazaj na servis in naj ga odklenejo.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a meganboj » 25 dec 2016, 16:48

Pri ugasnjenem sprobavam telefon je bil prej zaklenjen na sim kartico zdaj pa prikaze samo vzorcni nacin 1-9 za vnos gesla
Se skriva kje pri bateriji pod pokrovom stevika telefona
meganboj
AdultDroid
AdultDroid

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a Picaso » 25 dec 2016, 17:02

Kot sem ti rekel ali moraš vtipkat pin kodo, kar najprej pokaže, če je telefon nastavljen, da preverja pin kodo
ali pa koda telefona to pa si jo ti ali pa na servisu nastavil isto v nastavitvah telefona.
Lahko je povsem enostavna 0000,1234,1111,....? Ali pa je neka določena, pač od tebe ali nekoga servisa, kar pa malo verjamem.

[Q] I forgot my phone password, would possible if I can unlock my phone. I did press the start and volume up button but it couldn’t.
[A] t, first steps that your can try is recovery forgotten password at your Sony Xperia M2 using Google account. Try to turn on the screen, when it ask for password answer, try to give several time wrong answer continuously until your Sony Xperia M2 locked or freezing 30 seconds. At this time you can find Forgot Password button. Please press that button and give your Gmail username and password that you have signed-in before. Please make sure your Sony Xperia M2 internet connections is active when try to unlock with Google account, because Sony Xperia M2 will ask for authentication at Google server. However, if all steps still can not fix, then you have to do hard reset using PC Companion steps at #option 4 above. Download the PC Companion applications first and install to your pc computer which have Microsoft Windows operating system and follow the steps carefully.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Št. objave:#7  OdgovorNapisal/-a meganboj » 27 dec 2016, 18:31

Nič ne gre ,me pa nekaj zanima mora biti mogoče sim kartica noter ker imam še en isti telefon doma ,ki je ispraven in ima tadh počen tudi njega ne gre hard resetirati
meganboj
AdultDroid
AdultDroid

Vrni se na Xperia S, U, P, T

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov