Ekran za Samsung S3 i9300

Ekran za Samsung S3 i9300

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a tedy199 » 03 jan 2016, 23:26

Pozdravljeni.
Torej... Pred kratkim je sestra uničila S3, potem ko ji je padel na tla. Telefon je popolnoma cel, težava je samo v tem da je fuč LCD ekran.
Ker je telefon v redu, me zanima kje bi se dalo najceneje dobiti oziroma zamenjati celoten LCD ekran?

Predvsem me zanima, ali je kdo imel izkušnje že z nabavljanjem preko Aliexpressa?
Gre se za tale izdelek oziroma ponudbo: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... eb201560_1

Je vredno poizkusiti? Ker kar imam do sedaj izkušenj z elekronskimi napravi z Aliexpressa/Ebay-a, bi moralo biti OK.
V končni fazi... saj verjetno naši trgovci nabavljajo ravno tukaj te ekrane, ter jih potem pri nas prodajajo za 90€ in naprej.

Kakšna druga možnost mogoče?

Hvala in upam za hiter odgovor.
tedy199
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: Ekran za Samsung S3 i9300

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a Picaso » 03 jan 2016, 23:59

Res da boš mogoče najceneje dobil "nov"ekran preko Aliexpressa/Ebay-a toda ali si prepričan da bo tudi potem telefon deloval?
Vprašanje koliko se splača v ta telefon še vlagat :-\
Moj predlog ali na Bolhi dobiš koga,ki prodaja tak telefon po delih z delujočim zaslonom in od njega čimbolj cenovno odkupiš zaslon.
Še bolje pa da kupiš drug telefon tega pa prodaš po delih.Malo preračunaj če se ti splača dat za zaslon cca 50€ in koliko bo potem vreden in koliko so taki popolnoma delujoči telefoni na Bolhi ;)
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 831

Vrni se na Galaxy S3

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov