C-ROM (POMOČ!)

C-ROM (POMOČ!)

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a anze.ukmar » 28 jul 2014, 23:45

Torej, danes sem si na svoj galaxy s3 naložil C-ROM 4.4.4... Naletel sem na en res manjši problem, kateri me osebno zelo moti in ga neznam sam odpravit (pregledal sem že vse nastavitve).

Torej potreboval bi nasvet ali navodila od nekoga, ki se bolj kot jaz spozna na ta ROM in naj mi prosim svetuje, kako odpravim ta "google widget" na začetnem zaslonu? widget se premika skupaj z zaslonom, kot je prikazano v priloženih screenshotih, da bi ga samo pridržal in odstranu seveda negre...

Lepo prosim za pomoč :)

Slike:
1.
Slika
2.
Slika
anze.ukmar
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Re: C-ROM (POMOČ!)

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a DennisDee » 29 jul 2014, 00:23

Sigurno je nekje v nastavitvah (settings). Malo bolj podrobno poglej, ker se ponavadi da to umakniti... lahko da je v samem launcher-ju, da izklopis to nastavitev.

Na domacem zaslonu stisni tipko za vec moznosti (leva od home tipke, ce se ne motim) in poglej ali imas samo settings ali imas tudi launcher settings (ali nekaj podobnega).

Uporabniku DennisDee so se za prispevek zahvalili:
anze.ukmar
DennisDee
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 147

Naprava: Samsung Galaxy S6

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a enigma » 29 jul 2014, 00:40

To je stvar launcherja. Poisci nastavitve launcherja in tam izklopi persistant search bar... Na nova, apex launcherju lahko stvar odstranis tudi, da pridrzis in odstranis. Drugace se pa to odstrani, kot receno v nastavitvah launcherja... ;)
Slika
Slika

Uporabniku enigma so se za prispevek zahvalili:
anze.ukmar
Uporabniški avatar
enigma
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bizeljsko
Prejete zahvale: 226

Naprava: iPhone 11

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a anze.ukmar » 29 jul 2014, 01:22

Torej, našel sem rešitev, ena zelo zelo "glupa" fora... Stisnil sem tipko za več možnosti na domačem zaslonu, kjer so se mi pokazale 3 možnosti: ozadja, pripomočki in teme (pod teme ni bilo te opcije!). spregledal sem pa 3 zelo slabo označene pikice, preko katerih se da te nastavitve "maximizirat" s potegom s prstom navzgor in imaš potem tam Search bar, scroll effect itd..

Hvala vama za trud in zelo hiter odgovor!
anze.ukmar
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Vrni se na Galaxy S3

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot], MSN [Bot] in 1 gost