Budilka

Glasba v predvajalniku

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a gapec10 » 13 feb 2014, 21:34

Torej zanima me kako popravim tisto da mi ne bi pisalo <unknown> oz. <neznan izvajalec> pod posamezno skladbo. Pravzaprav bi rad sploh vnesel ime izvajalca.
Ker jaz si vlečem dol musko z youtubea preko listen2youtube itd. in tam mi pač original naslov zlowda. Kje to editam? Še na kompu v dokumentih ali potem na telefonu ko prenesem? Help
gapec10
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Navigacija

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a gapec10 » 13 feb 2014, 21:37

Pred kratkim sem pri prijatelju opazil zanimivo aplikacijo, namreč medtem ko smo se vozili je spremljal našo pot na zemljevidu. Omenil je da za to ne rabi imeti mobilnih podatkov vkloplenih ampak le GPS. Nobene take enostavne aplikacije ne najdem, recimo iGo in Navigon in te imajo vse preveč komplicirano in glasovna vodenja in svega i svašta, ampak jaz bi imel samo to da bi lahko videl zemljevid, cesto, nek krogec ki označuje moj avto in da se vidi premikanje. PA da je brezplačan app.
gapec10
TeenDroid
TeenDroid

Budilka

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a gapec10 » 13 feb 2014, 21:40

Uporabljam to hitro budilko od samsunga iz Toolsov. Super je saj mi napiše kok časa bom spal, hitro se jo nastavi itd. Je pa ena slabost, namreč je izjemno glasna! Imam jo na najnižji glasnosti pa me moja muska še vedno kar vrže iz postelje. Bi se dalo kako mojo skladbo ki jo imam za budilko nekako obdelati v kakšnem appu da bi bila tišja ali pa kako to odpraviti?
gapec10
TeenDroid
TeenDroid

Re: Budilka

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a enigma » 14 feb 2014, 01:22

gapec10 napisal/-a:Torej zanima me kako popravim tisto da mi ne bi pisalo <unknown> oz. <neznan izvajalec> pod posamezno skladbo. Pravzaprav bi rad sploh vnesel ime izvajalca.
Ker jaz si vlečem dol musko z youtubea preko listen2youtube itd. in tam mi pač original naslov zlowda. Kje to editam? Še na kompu v dokumentih ali potem na telefonu ko prenesem? Help

Kaj takega recimo, za urejanje direkt na telefonu imas pa tudi ogromno programov za racunalnike... Kar pa naredis pa je to, da urejas id3 tag komada, zapises lahko izvajalca, naslov, album, zvrst, dodas album art... ;)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Slika
Slika
Uporabniški avatar
enigma
AncientDroid
AncientDroid

Kraj: Bizeljsko
Prejete zahvale: 226

Naprava: iPhone 11

Re: Budilka

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a pitastrudl » 14 feb 2014, 09:21

združil sem vse tri teme, ker je boljše imeti 3 vprašanja v eni temi, kot pa 3 posebi....
ROM: SlimKat 4.4 Kernel: Alucard kernel
Uporabniški avatar
pitastrudl
VIP
VIP

Kraj: Ljubljana
Prejete zahvale: 673

Naprava: Samsung Galaxy SIV

Re: Navigacija

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a TataMata » 14 feb 2014, 12:02

gapec10 napisal/-a:Pred kratkim sem pri prijatelju opazil zanimivo aplikacijo, namreč medtem ko smo se vozili je spremljal našo pot na zemljevidu. Omenil je da za to ne rabi imeti mobilnih podatkov vkloplenih ampak le GPS. Nobene take enostavne aplikacije ne najdem, recimo iGo in Navigon in te imajo vse preveč komplicirano in glasovna vodenja in svega i svašta, ampak jaz bi imel samo to da bi lahko videl zemljevid, cesto, nek krogec ki označuje moj avto in da se vidi premikanje. PA da je brezplačan app.

iGo je res mogoče malo zakompliciran za inštalacijo toda Navigon je pa eden najbolj enostavnih kar se tiče inštalacije in upravljanja ima vse tisto kar ti želiš zvok pa lahko enostavno isklopiš če te moti.Je tudi brezplačen na Partisu.
Uporabniški avatar
TataMata
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 57

Vrni se na Galaxy S3

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost