GoClever Tab T75 Android 4.0.3

GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a monster_power » 24 jun 2012, 18:29

Pozdravljeni vsi skupaj :)

Pripravil sem kratek test tabličnega računalnika GoClever T75 ter majhen videoposnetek O0 za vse tiste ki se odločate za nakup tabličnega računalnika do okoli 100€. Tema naj služi tudi kot uradna tema tablice na tem forumu.

Slika

Slika


Tablični računalnik znamke GoClever in model T75 se pokaže z 7 inčnim kapacitivnim zaslonom z možnostjo do 5 dotikov. Ima 800x 480 pixel ter navaden TFT LCD. Odlikuje se z 1.2 GHz procesorjem (Cortex A5, GPU Mali400), ter 512 MB RAM (DDR3), notranjega spomina ima 4GB, lahko ga razširimo z spominsko kartico do 32 GB, sprednja kamera zmore 0,3Mpix, Baterija je 3000mAh in ob zmerni uporabi zdrži okoli 6-7 ur

nekaj specikacij:
zaslon 7" LCD TFT 800 x 480, 5-prstni Multitouch (Backlight - LED. 16:9 16bit colors)
spletna kamera spredaj CMOS 0,3 Mpix
procesor TeleChips 8923 1,2GHz (Cortex A5, GPU Mali400)
pomnilnik 512 MB DDR3
notranji spomin 4 GB MLC NAND flash
čitalec kartic micro SD HC do 32 GB
zvočna kartica / zvočniki da (1,5 W)
brezžična in mobilna povezljivost Wi-Fi (802.11 b/g/n), opcijsko 3D z zunanjim adapterjem
vgrajene tehnologije G-sensor: 360°
podprti multimedijski formati video: AVI, 3GP, RM, RMVB, FLV, DAT
slike: JPEG/PNG/GIF(static)/BMP
[/b]avdio: WAV/OGG/AAC
Adobe Flash
eBook: PDF/EPUB/TXT/FB2/PDB/RTF
Office: Word, Excel, PowerPoint
priključki 1x mini HDMI 1.3 FullHD
1x micro SD HC 32 GB
1x mini jack 3.5 mm
1x micro USB 2.0 OTG
DC 2.5 mm 5 V 2 A
operacijski sistem Android 4.0.3
baterija 3000 mAh li-polymer 3.7 V
dimenzije [cm] 18,7 x 12,4 x 0,95
masa [kg] 0,292
priloženo USB kabel
polnilec
USB host kabel
drugo File system: FAT, FAT32, NTFS
vgrajen mikrofon

MOJE IZKUŠNJE: Pri prvi uporabi sem moral zadevo polniti 6 ur preden sem ga lahko uporabljal, zanimivo je da Slovenske navodile so priložene od tablice GoClever A73, ko sem odprl škatljo začudeno pogledam da sem dobil 2 micro usb adapterja, za kar gre po vsej verjetnosti za pomoto. V rokah se čuti pozitivno in rahlo plastičen, tablica je tanka slab centimeter kar je dobro. Ko se je napolnila baterija ga prižgem, in pogledam začudeno kak slab ekran ker so v njem bile črte, nisem vedel ali je to normalno ali ne, po kakšnih 15 minutah so izginile in ekran je postal čist, odklenemo ga tako da pritisnemo na tipko vklop/izkop, imamo možnost odklepa in zagona sprednje kamere, sistem deluje brez zamrznitev ali kakšnih problemov, predvsem pa me motijo navigacijske elektronske tipke ki niso osvetljene, ker 3 navigacijske tipke na zaslonu niso vedno prisotne je v temi problematično poiskati pravilno tipko, sprednja kamera ni najboljša ampak za spletno kamero ne potrebuješ več. Je pa malce moteče ker se greje na zadnji strani( po vsej verjetnosti baterija). Na zadnji strani igra mono zvočnik kateri nima velike glasnosti, ampak pri gledanju posnetkov je ravno prav. Tablica ima tudi dostop do Google Play kjer se najdejo vse vrste zanimivih iger in aplikacij. Nasploh sistem se ne razlikuje bistveno od androida na telefonih.

Za približno 100€ je trenutno tablica ena najbolj popularnih in zmogljivih, posebej ker ponuja 24 mesecev garancije. Priporočam jo vsem začetnikom in osebam ki ne pričakujejo preveč, saj jo ne moremo primerjati z Samsungovimi, Htcjevemi, ali Applovimi tablicami predvsem zaradi preslabega TFT LCDja in dejstva da nima GPS in bluetooth antene.

za vse tiste ki ne radi berete sem pripravil še kratek video kateri pove več kot 1000 besed 8)



To bi bilo pa iz moje strani vse, upam da sem pomagal pri odločitvah, za vprašanja pa sem dosegliv na ZS. Naj se tema nadaljuje.

Uporabniku monster_power so se za prispevek zahvalili:
Marko33
Uporabniški avatar
monster_power
AdultDroid
AdultDroid
 
Prispevkov: 158
Pridružen: 08 jan 2012, 11:07
Prejete zahvale: 8

Naprava: nexus 4 & Galaxy tab2 10.1 3G

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a TgT » 26 jun 2012, 02:09

Kako je touchscreenom na sredini tablice,a ima pod sabo zrak? Kolega ima a103 in dobesedno več kot 2-3mm zraka na sredini zaslona.
TgT
TeenDroid
TeenDroid
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 05 mar 2012, 23:56
Prejete zahvale: 2


Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a monster_power » 27 jun 2012, 10:25

Touchscreen, digitalizator ali steklo je popolnoma normalno in je od LCDja mokoge 1 mm oddaljen, ampak sploh ni moteče, saj na telefonu Huawei ideos X5 je bolj oddaljeno steklo, torej sploh ni moteče

mogoče ima kolega zato ta problem ker ima 10" monitor, in ta le 7"
;)
Uporabniški avatar
monster_power
AdultDroid
AdultDroid
 
Prispevkov: 158
Pridružen: 08 jan 2012, 11:07
Prejete zahvale: 8

Naprava: nexus 4 & Galaxy tab2 10.1 3G

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#4  OdgovorNapisal/-a wilson » 27 jun 2012, 18:03

gledam specifikacije in vidim da tale tablica sploh ni tako slaba, lahka je, 1,2 procesor, ics, wifi. Bila bi odlična za mojega očeta ki vsak dan tečnari da mu naj dam malo prenosnika.. Baterija zdrži dolgo, glede prenosnika.. usb-ja itak ne rabi, pa BT prav tako ne.. uporaba glede novic je prav za njega.. mislim da imam idejo za njegovo rojstnodnevno darilo.. :)
Phone: Huawei Nexus 6p / 7.0 / Nova launcher Prime

Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5110 / 4.3.0 CyanogenMod 10.2 / Nova Launcer Prime

Tablet: GoClever A971 / 4.1.1 CyanogenMod 10 / Apex Launcher Pro
Uporabniški avatar
wilson
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1959
Pridružen: 28 maj 2012, 13:25
Prejete zahvale: 182

Naprava: N6P, GT-P5110

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#5  OdgovorNapisal/-a monster_power » 29 jun 2012, 18:10

res je glede specifikacij je tablica na vrhu če gledaš da jo dobiš za 100€ in to novo z 2 letno garancijo, baterija zdrži tudi 2 dni kar je še mene presenetilo, res pa da sem na wlanu in spletu - ter igral igre samo okoli 4 ure, 5-6 ur zdrži če si neprestano na tablici :P

zanima me pa nekaj, namreč imam zunanji usb bluetooth priključek in sem ga preizkusil priključiti na tablico in se ni zgodilo prav nič :-\ na bluetoothu se je prižgala samo lučka, kaj ima kdo kako idejo ali se da to povezati, ali mora biti ROOT-ana tablica? ali moram samo kakšen program naložit ?

lp
Uporabniški avatar
monster_power
AdultDroid
AdultDroid
 
Prispevkov: 158
Pridružen: 08 jan 2012, 11:07
Prejete zahvale: 8

Naprava: nexus 4 & Galaxy tab2 10.1 3G

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#6  OdgovorNapisal/-a junija » 09 jul 2012, 16:21

Tako, po enoletnem lurkanju po forumu sem se končno prijavila. Pozdrav vsem :)

Ker ni nihče nič več ni napisal v to temo sem se morala oglasiti. Kupila sem jo prav zaradi članka monster powerja (hvala!). Nikjer drugje se namreč ne najde nič o tej zadevi...
V lasti jo imam 1 teden in moram rečt, da sem kar zadovoljna. Ko pa sem jo prvič videla sem bila malo razočarana...kolebala sem namreč med to in a73 in slednja je na zunaj doooosti lepše narejena, bolj konkretno (sploh zadnji del), nimaš filinga, da ti bo padla na tla vsak čas ::) Je pa res bolj tanka in lahka. Polnjenje je krneki..da slučajno ne čačkaš kaj tam zraven, ker drugače ne bo nič od tega xD prve dni sem zaradi tega res razmišljala, da jo bom vrnila, potem pa sem pretehtala zadevo in se odločila obrdžati.
Zadevca deluje kar hitro. Za ta denar se definitivno splača. Res resolucija ni najboljša, ampak tudi tako zelo slaba ni. Za nekoga, ki jo rabi večinoma za kakšne knjige brat, pregledat mail, forume, itd je superca. Tudi filmčke predvaja super (ok, kvadratki so, ampak zaradi tega ne bomo umrli..). Iz računalnika preko lana nalaga hitro. Usb priključka sem tudi jaz dobila dva. Iz ključka pa drugače bere super.
Baterija zdrži tudi še kar (glede na to, da je bil ta teden precej po rokah in je res stalno na net pripaljen). Se pa ful segreva. No, vsaj prve dni se je ful, je prav peklo. Včeraj med gledanjem ene serije pa sploh ni bila segreta. Kot sem že omenila, polnjenje zna bit PITA, ker se ne sme nič premikat...
Na začetku se mi je nekajkrat zgodilo, da mi je zamrznila med updateanjem aplikacij na marketu, za tem kakšnih večjih težav nisem opazila. Smotano mi je bilo da, ko sem tipkala besedilo in šla nazaj popravljat tekst, se mi kurzor ni hotel vrniti za tisto besedo kjer sem prej končala. To se mi je zgodilo 1x ali 2x... Ne vem, če je za to kriv ICS al kaj :-\
Za branje knjig v epubu sem si pobrala Aldiko in deluje super. Prav tako super bere word, excel in ppt, pri pdf-u se malo zatika (itak...).
Še ena pripomba, ki jo imam so tipke...je ful smotano, da niso osvetljene...
Tako kot moj predhodnik jo priporočam vsem, ki nimajo preveč zahtev. Ne se ozirat na prodajalce, ki hočejo na vsak način podvalit kako 9" kakanje (večje ni vedno boljše), ker je ta tablica kljub svojim 7" super.
junija
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 jul 2012, 15:31
Prejete zahvale: 0


Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#7  OdgovorNapisal/-a Marko33 » 11 jul 2012, 15:28

Imam tablico GC Tab R74 Android 4.0.3 in me zanima naslednje:

Kako naj prenašam dol apps, če mi napiše opozorilo, ko kliknem instal, Do aplikacije Google plaj Store (ikona bele nakupovalne vrečke) v napravi niste dostopali s tem e- poštnim računom....

Kako naj uredim TO??

IN še, ali naprava rabi požarni zid nujno, zdaj ga nimam še??
Marko33
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 11 jul 2012, 14:38
Kraj: Bohinj
Prejete zahvale: 0

Naprava: GoClever Tab R74

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#8  OdgovorNapisal/-a darkside » 11 jul 2012, 16:27

imaš gmail račun vnešen?

požarni zid? mislim da ne potrebuje ;) ni microsoftovo ;)
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
Marko33
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#9  OdgovorNapisal/-a Marko33 » 11 jul 2012, 19:20

Ne, a moram GMAIL, zdaj sem sam z AMIS.net računom, pol moram Gmail nardit, kajne, (Android in Google pa te zadeve)...

Kar se tiče požarnega zidu, zakaj pa je na G. Play toliko apps - požarnih zidov??
POl ni treba prenest P. Zidu?

Lp

Marko
Marko33
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 11 jul 2012, 14:38
Kraj: Bohinj
Prejete zahvale: 0

Naprava: GoClever Tab R74

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#10  OdgovorNapisal/-a darkside » 11 jul 2012, 19:49

ehh kaj boš s tem. zaenkrat še to ni potrebno.
ja za aplikacije z marketa bo potrebno vnesti google račun (gmail)
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
Marko33
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#11  OdgovorNapisal/-a wilson » 12 jul 2012, 10:26

Občutno znižanje GoClever tablic..

http://www.toptime.si/prodaja/GoClever_media/MM_naprave

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Phone: Huawei Nexus 6p / 7.0 / Nova launcher Prime

Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5110 / 4.3.0 CyanogenMod 10.2 / Nova Launcer Prime

Tablet: GoClever A971 / 4.1.1 CyanogenMod 10 / Apex Launcher Pro
Uporabniški avatar
wilson
AncientDroid
AncientDroid
 
Prispevkov: 1959
Pridružen: 28 maj 2012, 13:25
Prejete zahvale: 182

Naprava: N6P, GT-P5110

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#12  OdgovorNapisal/-a Marko33 » 13 jul 2012, 14:58

darkside napisal/-a:ehh kaj boš s tem. zaenkrat še to ni potrebno.
ja za aplikacije z marketa bo potrebno vnesti google račun (gmail)




Kaj pa antivirusni program, ali ga potrebuje, bral sem, da je tudi kateri virus >:D in trojanec za android OS, kaj mislite? :)
Marko33
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 11 jul 2012, 14:38
Kraj: Bohinj
Prejete zahvale: 0

Naprava: GoClever Tab R74

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#13  OdgovorNapisal/-a darkside » 13 jul 2012, 15:05

ja pojavljajo se že malo. niso pa še tako daleč da bi sicer bil antivirusni nujno potreben. sam ga sicer imam ampak zaenkrat še res ni bilo nobenega virusa ;) nameščat pa tako samo takšne aplikacije ki se mi zdijo koristne in ne vsak "šrot" ki ga najdem na marketu ;)
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
Marko33
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#14  OdgovorNapisal/-a Marko33 » 13 jul 2012, 15:31

Zakaj mi pa baterija (ko sem na netu) zelo maloooo zdrži??

Pa Wi-Fi prekinja včasih (včasih), ne vem kaj bi blo, da pekine za 3 sekunde, pol pa spet deluje??

Kaj bi naredil, glede baterije, ker naj bi zdržala tudi pet ur, pravijo, samo men pa ne, ne vem, ne gledam na uro... (če bi 5 ur neprestano visel na netu).
..

IN gede povezave, ki prekine??
Marko33
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 11 jul 2012, 14:38
Kraj: Bohinj
Prejete zahvale: 0

Naprava: GoClever Tab R74

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#15  OdgovorNapisal/-a darkside » 13 jul 2012, 15:47

ja to je normalno da ti baetrija zelo malo zdži če si na netu ali če kaj delaš. če igraš igre ali brskaš po netu je normalno da se prej izprazni kot da če ne delaš nič.

glede wifija.. napaka z ruterjem? dela to samo na enem ali na vseh tako?

manj ga uporabljal in bo dlje zdržalo. tisto je napisano ad koliko zdrži če ti tablice nič ne uproabljaš. če jo boš pa kaj uporabljal boš pa tole težko ali skoraj nemogoče dosegel.
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
Marko33
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#16  OdgovorNapisal/-a Marko33 » 13 jul 2012, 15:52

Imam AMIS modem - router (za zdaj samo tega) .......

Kakšna napaka naj bi bila, ne vem, na kable- nič ne prekinja!?

Povezava pa piše v tablici, da je odlična!?
Marko33
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 11 jul 2012, 14:38
Kraj: Bohinj
Prejete zahvale: 0

Naprava: GoClever Tab R74

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#17  OdgovorNapisal/-a darkside » 13 jul 2012, 16:00

probal na kakšnem drugem ruterju kako je tam... če ti tam tudi kaj prekinja menjaj ruter ali pa na tem naredi reset in ponovno nastavi.
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#18  OdgovorNapisal/-a Marko33 » 13 jul 2012, 16:04

Ne morem menjat, ker je ta za AMIS dodatno programiram od amisa, zas TV, net in drugo, je modem in router obenem, kako, ga naj menjam..*?

Kaj pa če je kaj v tablici? :-\
Marko33
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 11 jul 2012, 14:38
Kraj: Bohinj
Prejete zahvale: 0

Naprava: GoClever Tab R74

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#19  OdgovorNapisal/-a darkside » 13 jul 2012, 18:24

pojdi k kakemu sorodniku ki ima ruter. ne takšnemu ki ima amis, lahko drug ruter pa če tam deluje brez problema potem je težava v tvojem ruterju oz. če ne tvojem ruterju delujejo vse ostale je lahko napaka na ruterju ali na tablici
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
Marko33
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#20  OdgovorNapisal/-a hattrick » 16 jul 2012, 11:37

Težava
Očitno sem kaj downloadal in nekaj povozil. Ali pa je pač softwerska napaka?
Javlja napako: Žal se je postopek Android process ustavil in še nekaj, da je s Stiki....?
Noben update ni odpravil težave. Android pa je 4.0

lp
hattrick
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 16 jul 2012, 11:21
Prejete zahvale: 0


Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#21  OdgovorNapisal/-a darkside » 16 jul 2012, 11:49

kakšna aplikacija za klicanje ki si jo naknadno namestil? probaj naredit factory reset
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#22  OdgovorNapisal/-a hattrick » 17 jul 2012, 08:36

darkside napisal/-a:kakšna aplikacija za klicanje ki si jo naknadno namestil? probaj naredit factory reset


Help! Kako naredim reset? Nisem tolko seznanjen. Hvala
hattrick
BabyDroid
BabyDroid
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 16 jul 2012, 11:21
Prejete zahvale: 0


Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#23  OdgovorNapisal/-a darkside » 17 jul 2012, 09:19

settings/Privacy/ Factory data reset.
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
hattrick
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 12372
Pridružen: 31 okt 2011, 10:09
Prejete zahvale: 1661

Naprava: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#24  OdgovorNapisal/-a mesko94 » 21 jul 2012, 13:34

Zdravo, zanima me, če je že kdo probal gta 3 na tem tabličnem računalniku?
Lp.
mesko94
TeenDroid
TeenDroid
 
Prispevkov: 99
Pridružen: 22 mar 2012, 01:50
Prejete zahvale: 0


Re: GoClever Tab T75 Android 4.0.3

Št. objave:#25  OdgovorNapisal/-a xtimex » 21 jul 2012, 23:58

Tablico imam že cca dober mesec in sem koliko toliko zadovoljen z njo, me pa zanimata 2 stvari in sicer;
-Ali vam zazna originalen file explorer na tablici, pomnilniško kartico - pri meni je ne vidi, dočim recimo solidexplorer potegnjen iz marketa kartico "vidi"

-Malo sem se igral z 3g donglom -huawei e-180 in ga hotel spariti skupaj s tablico, ampak zadeva ne potegne.
Ko napišem pod mobilna omrežja/apn od tušmobila in mi zadevo ponudi da jo shranim, se ta apn potem nikjer ne shrani in ko grem ponovno pod apn nastavitve ni nikjer viden tušmobil, kot da ne bi shranilo.
Drugače lučka na 3g modemu utripa, tako da mislim da ga zazna.
Ali se je že kdo ubadal s podobno zadevo?

Pa še to enkrat mi je že totalno zmrznil in sem mislil, da bom moral zadevo poslati na servis, ampak mi je uspelo narediti hard reset(skupaj stisnit volume- in tipko za vklop) in potem še factory reset, ker mi po hard resetu ni deloval googleplay.
No od takrat deluje kot mora.
xtimex
WisdomDroid
WisdomDroid
 
Prispevkov: 250
Pridružen: 11 sep 2011, 08:46
Prejete zahvale: 5


Naslednja

Vrni se na Tablični računalniki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron