Tablica Acer 10.1 in WiFi

Tablica Acer 10.1 in WiFi

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a YAMAHA » 02 nov 2016, 17:59

Torej, imam eno težavo in upam, da sem v pravi temi, če ne, se naj prestavi drugam.

Bom dal primer: na Instagramu, ko sem priklopljen z tablico na domač WiFi signal, se video posnetki ne predvajajo naj ponovim, da to se dogaja v Instagramu.
Ko se priklopim na drugo WiFi omrežje, ki je v bližini odklenjeno ali pa recimo na UNIFi, pa video posnetki normalno delujejo in se predvajajo.

Naj omenim, da y vsemi tremi telefoni, ko se skonektam na domač WiFi signal, pa videi v instagramu delajo brez problema. V čem bi lahko bila težava, da pa na tablici se videi ne predvajajo, ko sem na domačem WiFiju. Naj omenim, da vse ostalo deluje na tablici BP ... Youtube, brskanje po spletu gledanje video novic ... vse dela OK, samo težava je na Instagramu. Kaj mi je storiti. Hvala vnaprej.
Uporabniški avatar
YAMAHA
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 15

Naprava: HUAWEI MATE 7

Re: Tablica Acer 10.1 in WiFi

Št. objave:#2  OdgovorNapisal/-a darkside » 03 nov 2016, 00:05

probaj pobrisati podatke aplikacije instagrama.
ali pa probaj dat pozabi omrežje in se potem ponovno konektaj gor.
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1626

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Re: Tablica Acer 10.1 in WiFi

Št. objave:#3  OdgovorNapisal/-a YAMAHA » 15 nov 2016, 00:03

Hvala, ravno to drugo, kar si napisal je bil problem. Hmmm ... le zakaj je prišlo do tega, da sem moral zbrisat omrežje in ga ponovno vpisat .. zanimivo.

Poslano z mojega HUAWEI MT7-L09 z uporabo Tapatalk
Zadnjič spremenil Picaso, dne 15 nov 2016, 00:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Citiranje (Navedek) uporabnika, ki je sporočilo napisal neposredno pred vami, je nepotrebno, prav tako ne citirajte brez potrebe dolgih sporočil, saj se teži k temu, da bi forum čim bolj pregleden in urejen.
Uporabniški avatar
YAMAHA
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 15

Naprava: HUAWEI MATE 7

Vrni se na Tablični računalniki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov