NEXUS 9

Re: NEXUS 9

Št. objave:#101  OdgovorNapisal/-a skidiver » 20 maj 2016, 22:22

@darkside linka sta dva. Eden je za 16GB, drugi pa za 32GB kar sem jih jaz prilepil. O katerem linku in 32GB pa ti govoriš?
skidiver
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 18

Št. objave:#102  OdgovorNapisal/-a darkside » 20 maj 2016, 23:50

govorim za aleša ko pravi da je cena visoka ;) je pa ista oz. par eur višja kot je on dal link do 16gb verzije (sedaj njegov link ne dela več)
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1626

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Št. objave:#103  OdgovorNapisal/-a ales17 » 01 jun 2016, 13:55

350 funtov se mi je zdela visoka cena!
To je okoli 500€!
ales17
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#104  OdgovorNapisal/-a skidiver » 06 jun 2016, 11:31

skidiver napisal/-a:Jaz sem vceraj na ebayu kupil rabljenega, star 4 mesece za 170 GBP + 22GBP postnine. Cena je bla 195, ponudil sem 170 pa je prodajalec sprejel. Sicer je 16GB tko, da bom videl ce bo za zivet s toliko spomina.

No tole se je izkazalo, da je tablica bila kupljena v začetnih dneh maja in se je sredi maja že prodajala na ebay-u. Znakov obrabe ni imela nobenih in bila je še z androidom 5. Praktično odprta, preizkušena in prodana meni.

Z androidom 5 je res štekala in se zatikala. Sedaj z 6-ko pa dela gladko in BP. Za enkrat sem super zadovoljen, baterija pa brez težav zdrži 4 dni popoldanske uporabe (suma sumarum je to efektivno cca 2 uri).
skidiver
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#105  OdgovorNapisal/-a dsapac » 27 dec 2016, 08:38

Tudi sam si lastim Flounder-ja 32GB verzijo. Sem full zadovoljen z napravo. Osebno mi deluje bolje kot Nvidia Shield Tablet. Sem si ga malce modificiral tako da mi podpira 2A polnjenje kar skrajša čas polnjenja za polovico. Naložil sem si AOSP z substratum theme engine. Naprava je root-ana z systemless supersu sr1-78, uporabljam adaway za odstranitev reklam v aplikacijah. Kernel Adiutor za kontrolo Fire&Ice kernel-a. Substratum se mibzdi veliko boljše kot layer-ji ali pa cm theme engine.
Slika

Slika

Slika

Slika

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk
Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Kraj: Murska Sobota
Prejete zahvale: 226

Naprava: Android Box

Št. objave:#106  OdgovorNapisal/-a dsapac » 28 dec 2016, 17:14

Kaj še premore dobri dve leti stari hardware

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#107  OdgovorNapisal/-a undefined » 05 jan 2017, 19:36

Kašnega Nexus 9 lastnika mika Pixel C?

@dsapac: si mel kaj težav pri vklapljanju teme? Meni je po restartu povzročalo malo težav, zato se substratuma izogibam.
undefined
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 87

Naprava: hammerhead

Št. objave:#108  OdgovorNapisal/-a dsapac » 06 jan 2017, 20:53

Ne. Sicer sem imel težave ker sem imel naložen Lucky Patcher. Imam ga med drugim zato da lahko instaliram apk-je z razlicnimi signature. Ker pač vsaki kateri patch-a kak app uporabi svoj. No ja zdaj uporabljam patch-ane theme tako da ne potrebujem te aplikacije. Ter seveda veda lahko normalno update Substratum naredim preko GP. Drugače pa je zakon tale theme engine.

Slika

Uporabniški avatar
dsapac
VIP
VIP

Št. objave:#109  OdgovorNapisal/-a Mtd » 06 mar 2017, 18:33

@dsapac

Kak link do roma in nastavitev?? Ravno sem po nekaj časa spet kupil Nexus 9, pa bi ga rad čimbolje izkoristil, če se ti, da bi te prosil še par navodil za Kodi, lahko tudi na ZS.:)
Uporabniški avatar
Mtd
VIP
VIP

Prejete zahvale: 450

Naprava: Samsung Galaxy Note 3 & Nexus 9

Št. objave:#110  OdgovorNapisal/-a bilko » 12 mar 2017, 22:17

Ima kdo težave z freez in piskanjem?
Sin ga ima za igra in vsake toliko časa se zablokira, beli zaslon in piska kot nor.
Berem na forumih, da je kar pogosta težava. Vendar ne najdem rešitve.

Kje pri nas pa servisirajo Nexus 9? Vidim, da je še v garanciji par mesecev.
Kupljen je bil pri electronic4you.si

Uporabniku bilko so se za prispevek zahvalili:
Gvido
bilko
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 10

Št. objave:#111  OdgovorNapisal/-a clio24v » 13 mar 2017, 01:10

Sem imel isti problem,veliko črt čez cel zaslon pa piskal nenormalno.Kupljen je bil v isti trgovini kot tvoj.Menjali so mi matično ploščo.V glavnem čimprej na servis dokler je še v garanciji.Boš imel en izlet v tujino.:)

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
Slika
Device: Nexus 6P Angler
Rom: Pure Nexus 09/05
Kernel: ElementalX 4.08
Nougat 7.1.2
Uporabniški avatar
clio24v
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 44

Naprava: OnePlus 5 128GB & Nexus 9 16GB

Št. objave:#112  OdgovorNapisal/-a bilko » 13 mar 2017, 10:06

Sem pisal na HTC servis v Ljubljani ampak pravijo da ga ne popravljajo ker ni bil delan za naš trg.
Sem predvideval, ker je kupljen v EU da ga bodo servisirali tudi pri nas.
Kam si ga ti peljal na servis?
Imaš mogoče naslov?
Zadnjič spremenil Picaso, dne 13 mar 2017, 10:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Citiranje (Navedek) uporabnika, ki je sporočilo napisal neposredno pred vami, je nepotrebno, prav tako ne citirajte brez potrebe dolgih sporočil, saj se teži k temu, da bi forum čim bolj pregleden in urejen.
bilko
AdultDroid
AdultDroid

Št. objave:#113  OdgovorNapisal/-a clio24v » 13 mar 2017, 10:28

Jaz sem ga peljal na servis v Avstrijo,kjer je bil kupljen.Tukaj imaš naslov.
Majdic - Klagenfurt
Inglitschstraße 26
9020 Klagenfurt

Servis dela kolikor se spomnim od 9-17 pa med 12-13 je zaprto ker je čas kosila.;)
Slika
Device: Nexus 6P Angler
Rom: Pure Nexus 09/05
Kernel: ElementalX 4.08
Nougat 7.1.2

Uporabniku clio24v so se za prispevek zahvalili:
bilko
Uporabniški avatar
clio24v
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 44

Naprava: OnePlus 5 128GB & Nexus 9 16GB

Št. objave:#114  OdgovorNapisal/-a darkside » 13 mar 2017, 11:21

@bilko: ce je kupljen v EU ni nujno da ti ga popravijo v sloveniji. Da bi ti ga tukaj popravili potem rabis evropsko garancijo, katero ne dobis poleg vsakega artikla.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Obvezno branje bloga vsem neveščim uporabnikom Android sistema preden pride do problemov izgube podatkov ter ostalih stvari -> KLIK

Uporabniku darkside so se za prispevek zahvalili:
bilko
Uporabniški avatar
darkside
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 1626

Naprava: Samsung Galaxy Note8

Št. objave:#115  OdgovorNapisal/-a skidiver » 07 jun 2017, 08:38

Moj Nexus 9 se ne polni več ??? Poskusil z drugimi kabli, polnilci... Nič. ostale naprave na istih kablih in polnilcih delujejo BP.
Poskusil sem z alkoholom očistiti kontakte na micro USB-ju, vendar tudi to ni rešitev.

Kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe poleg tega, da je lahko šel micro USB konektor?

Garancije ni več, vseeno pa ga ne bi odpisal. Mogoče kakšen nasvet kam ga dat na servis, da se vsaj preveri kaj je na stvari.
skidiver
WisdomDroid
WisdomDroid

Št. objave:#116  OdgovorNapisal/-a matej1990 » 07 jun 2017, 14:34

Imaš HTC servis pri nas in jih lahko povprašaš če popravljajo tablico.
Uporabniški avatar
matej1990
AdultDroid
AdultDroid

Kraj: Maribor
Prejete zahvale: 34

Naprava: Google Pixel XL, Huawei Watch, Pixel C

Št. objave:#117  OdgovorNapisal/-a bilko » 07 jul 2017, 17:49

Jaz sem svojega peljal na servis k Majdiču, zaradi zgoraj omenjene napake s piskanjem. Moram reči, da sem zelo razočaran nad njihovimi uslugami.
Kot prvo me po enem mesecu niso sploh kontaktirali. Sem jim moral sam pisati in povprašati, kaj se dogaja z tablico.
Potem so se težave šele začele. Maili so hodili v polomljeni slovenski-nemščini.
Tako, da včasih nisem imel pojma o čem govori.

Kot drugo, mi je takoj napisal da je popravilo 42€, ker da nisem prav ravnal z njo. Mehanska napaka!

Poskušal sem mu razložiti, da je težava v občasnem blokiranju sistema in piskanju. In mu dal kup linkov kjer se vidi, da je to znana težava.

Da je bilo z tablico "nepravilno" ravnano je verjetno sklepal po počenem zaščitnem steklu, kateri je na tablici. Tablico je tja odnesla tašča, ker gre večkrat v Celovec. Je rekla, da je bil tip že takoj neprijazen in govoril da ne razume slovensko. Pol, ko je rekla, da prodati so jo pa znali, jo je le vzel. Je pa že kar takoj rekel, da je napaka v nepravilnem ravnanju s tablico. In to je ugotovil na prvi pogled?! Brez, da jo je odprl. Tablica sama je nepoškodovana. Nevem če ima kako prasko. razen zaščitnega stekla, katero je počeno. (Niti ne vem kdaj je počilo. Neko cheap steklo za 2€)

Torej, tako smo si izmenjali kup mailov. Prosil sem ga da mi da kontakt, meil ali telefonsko nekoga, ki govori slovensko. Vendar pravijo da nobeden ne govori slovensko več tam?! To zelo dvomim, da nimajo v celovcu nobenega, da ve vsaj toliko slovensko, da ga pokličem in se lahko zmenimi kot ljudje.

Na koncu jih imam že dosti in rečem naj ga popravijo in bom plačal teh 42€ pa da je mir. In dobim mail da je teh 42€ samo en del cene...nevem delo ali kaj. Vse skupaj pa dobrih 400€!

Zraven še dobim priponko, kjer piše ta cena in dele kaj vse menjaj ali nekaj takega (vse v nemščini seveda)
In zgoraj pod napake pa piše, da se tablica ne vklopi. In druga napaka, da se tablica ne polni!

Napake zaradi katere sem tja poslal DELUJOČO tablico niti ne omenjajo!
Tablica je bila v uporabi do kak dan dva preden je šla na servis. Potem je bil narejen Factory reset.
Tip jo je še vklopil na servisu. Sedaj pa pravijo da je fuč!
Tam je sedaj že dva meseca. Očitno bom moral sam tja, da probam kaj urediti, saj mi na zadnje 3 maile sploh niso odgovorili.

Kaj lahko še naredim?
Če bi to bilo pri nas bi lahko se obrnil na zavod potrošnikov slovenije.
Komu naj se tam žalim? Tisto piskanje je bil le občasen problem, katerega sem hotel rešiti preden poteče garancija. Sedaj je že potekla in še uničili so tablico. Oziroma je po njihovih besedah mrtva.
bilko
AdultDroid
AdultDroid

Prejšnja

Vrni se na Tablični računalniki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov