LG G6

Re: LG G6

Št. objave:#51  OdgovorNapisal/-a Picaso » 17 jul 2017, 22:50

Omogoča: Qualcomm’s Quick Charge 3.0 standard. Fast battery charging: 50% v 30 min.
Uporabniški avatar
Picaso
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 823

Št. objave:#52  OdgovorNapisal/-a akulp » 12 avg 2017, 13:56

Ali kdo ve, kako na tem telefonu urediti da ob tem, ko imaš vzpostavljen klic, hotspot še vedno deluje?

Vem da sicer ima Android kar težave s tem, ampak če se ne motim, sem na svojem Nexusu to uspel nastaviti.

Našel sem na googlu sicer precej tega napisanega, vendar tistega menija (Advanced calling), kjer naj bi se to nastavljalo, ni. Je možno, da je to odvisno od operaterja?

Hvala.
akulp
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 11

Št. objave:#53  OdgovorNapisal/-a krneky » 27 nov 2017, 17:26

Sam imam g6 že cca pol leta. Moje kratko mnenje je sledeče;

Kvaliteta izdelave; Spredaj in zadaj steklo. Ob straneh nekakšen barvan aluminij(?). Telefon lepo "sedi" v roki. Mogoče malo težak, ampak verjamem, da je to posledica stekla in aluminij stranic. Imam črno verzijo telefona in črna barva aluminija se je začela že lepo luščiti. Telefona nimam v ovitku, ampak luščenje barve ni posledica metanja po tleh, ampak zgolj jemanja v/iz žepa. To se mi zdi rahlo "češko". Če se greš neko "fancy" neplastično izdelavo, potem to naredi tako, da bo stvar obstojna tudi brez ovitka.

Zaslon; Super. Lepe barve, dobra svetilnost. Brez pripomb.

Baterija; Slabše od pričakovanj. V kolikor grem od doma z <70%, se bojim, da ne bo zdržala čez dan. Pa ne igram nikakršnih igric niti nimam nameščenih aplikacij, ki bi se nonstop sinhonizirale (facebook, twitter oz ostala družbena navlaka). Malo mailov, malo surfanja. Res da na 4g, vendar tudi ne ves čas.

Zvočnik; Za neko poslušanje glasbe ni, ker takoj hrešči. Za kakšno novico poslušat je pa čisto soliden.

Kamera; Super. Sploh širokokotna kamera je super. Zelo uporabno. Za resno slikanje oz v slabši svetlobi sem pa mnenja, da se naj uporabi fotoaparat. Za selfi kamero ne morem podat mnenja, saj nisem dovolj samovšečen, da bi sam sebe pritiskal.

Always on display; Kakšna bedarija! In to na račun led lučke za obvestila. Popolnoma neuporabno. Uporabno bolj ali manj zgolj za gledanje na uro. Za ta namen imam ročno uro oziroma uro na računalniku. Meni popolnoma brezvezna funkcija. Edini plus je, da lažje najdeš telefon v temnem prostoru, kar sicer ni slabo, vendar dvomim, da je to prvotni namen AOD.

Software; Telefon deluje bolj ali manj brez zatikanj. Občasno se zgodi, da je pisanje smsov prava muka, ker neznosno šteka, ob tem da nisem 15 letna najstnica, ki hitreje pritiska tipke, kot jaz govorim. Po resetu deluje telefon normalno, dokler spet ne deluje. Je brezvezno, ampak me niti ne moti preveč.

Overall; Največji plus je ekran in cena napram premijski konkurenci. Največji minus je baterija in odsotnost lučke za led obvestila. Za nakup se nebi še enkrat odločil.
krneky
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#54  OdgovorNapisal/-a buneech » 27 nov 2017, 19:07

Js ga sicer nimam tako dolgo, ampak mam pa drugačen pogled na določene stvari.
Recimo baterija je meni super, zdrži mi brez težav čez cel dan. Verjetno zato, ker sem prišel iz nekaj nexusov, ki niso imeli ravno bleščečih baterij. Vedno 4G ali WiFi.

AOD je kvazi uporaben, še vedno bi raje imel led lučko za obvestila. Ponoči imam pa AOD tako ali tako ugasnjen.

WiFi in mobilni signal je definitivno slabši od Nexus 5X. Zanimivo, da je enaka štorija pri G4.

Software bi definitivno lahko bil boljše zrihtan. Action launcher imam gor, in na vsake toliko se malce zatika pri scrollanju v app list. Kakšne malenkosti mi manjkajo, recimo izbira frekvence hotspota, pa ne vem kaj se toliko čaka za nadgradnjo na Android 8.

Za ta denar (dobrih 400€) je bil super nakup, verjetno bi se še enkrat odločil za nakup, čeprav je sedaj že malce več konkurence okoli tega denarnega okvirja.
Uporabniški avatar
buneech
Moderator
Moderator

Prejete zahvale: 296

Naprava: LG Nexus 5X

Št. objave:#55  OdgovorNapisal/-a meganboj » 12 dec 2017, 18:03

Pozdravljeni imam naslednji problem z telefonom oziroma bolj z ruterjem Tl-1043ND.Dogaja se mi naslenje in to skoraj vsak dan ,ko hočem vzpostaviti povezavo mi napiše težava pri overjanu zahteva mi tudi da vpišem geslo pa ne poveže ko pa ruter ugasnem in ponovno vžgem pa se telefon takoj poveže.Ruter imam posodobljen z zadnjim firmwarejem pa tudi z ponovno namestitvijo sem probal vendar ni uspeha .Mogoče kakšna pomoč glede tega
lp
meganboj
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#56  OdgovorNapisal/-a meganboj » 12 dec 2017, 19:13

Pa še nekaj me zanima kateri je zadnji uodate za omenjen gsm
lp
meganboj
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 1

Št. objave:#57  OdgovorNapisal/-a kaka13 » 17 dec 2017, 12:17

Kaj je s tem LG-ju G6 zadnja posodobitev je bila 9 avgust 2017 verzija V10t-EUR-XX.. ???
kaka13
AdultDroid
AdultDroid

Kraj: Prevalje
Prejete zahvale: 0

Naprava: Samsung s9 plus

Št. objave:#58  OdgovorNapisal/-a meganboj » 20 dec 2017, 00:21

Jas mam 1 julij
meganboj
AdultDroid
AdultDroid