LG G3

Re: LG G3

Št. objave:#3376  OdgovorNapisal/-a cleman » 06 okt 2016, 10:57

Me je presenetil tale update, ki se zdaj prenaša. Saj sem mislil, da je g3 "dead" :)
Ne vem pa kaj prinaša, ker še ni konec :D

Edit: tak ni nič opazit :) ..sem mislil, da glede na 250mega bi znalo kaj bit :)
cleman
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 13

Naprava: Xperia XZ

Št. objave:#3377  OdgovorNapisal/-a witboy007 » 07 okt 2016, 00:56

tudi jaz sem naložil :D 10 minut je trajalo
Poslano z Samsung S7 edge
Uporabniški avatar
witboy007
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Naprava: Samsuns S7 edge

Št. objave:#3378  OdgovorNapisal/-a Troba » 07 okt 2016, 07:55

Sem imel G3,pa mi je dvakrat po tleh padel je bil kar popraskan po robovih.Potem opazim razpoke okoli microfona in IR,pošljem na servis pod garancijo kao razpoke pa to,pa na vama trade niso nič kompliciral. Menjal so mi cel ohišje razen zadnjega pokrovčka,tko da sem nazaj dobil skoraj nov telefon,zame so se zakon potrudil.
Troba
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 14

Št. objave:#3379  OdgovorNapisal/-a witboy007 » 07 okt 2016, 14:23

po tej posodobitvi bi bilo dobro narediti spet FR?
Poslano z Samsung S7 edge
Uporabniški avatar
witboy007
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 2

Naprava: Samsuns S7 edge

Št. objave:#3380  OdgovorNapisal/-a kation_id » 07 okt 2016, 14:55

@Troba, mislis, da bo navdusen, ce bo kdo to od odgovornih na Vama Trade prebral, da so ti 'kao' upraviceno ugodili in da to lahko berejo vsi, tudi mnogoteri manipulatorji? Takih situacij je na pretek in v skodo tistih, ki ne zlorabljamo dobre volje drugih, saj nas lahko hitro posplosijo in se iz tega razvijejo krivicne ter napacne presoje/odlocitve servisa napram uporabnika.

Ja, v tvojem primeru bi ti lahko mirno zavrnili garancijsko popravilo, ceprav je pri omenjenem tel. to bil splosen pojav(pokanje obrobe itd.).

Torej, menis, da je dobro ali pametno, kaj oz. kako si to napisal?

Ce ti bodo naslednjic zavrnili garancijsko popravilo, ne jamrat nad servisi, se posebej zato, ker doticnega s takimi izjavami opominjas("zasmehujes"), da so tam tako v redu, da popravijo ali menjajo tudi tisto, kar ne bi rabili ali celo smeli.
Seveda oni to ze sami vedo, saj jim to dopusca zastavljena politika proizvajalca in servisa., zato pamet v glavo z vrsto/nacinom izjav zadovoljstva na javnih mestih, ki jih podajate.

Namrec to ne velja le zate, ampak za mnoge, ki postopajo in razmisljajo enako ali podobno, kot ti in se na forumih s tem razdajajo.
Morda kdaj kaj na Vama Trade, v zvezi tega, spremenijo, tudi zaradi taksnih povranih informacij, in po tem bodo postali za iste "slabi", kajne.

Kdor dojame poanto, jo, ostali pac ne in boste izbruhnili svoj gnev nad ogledalom, ki sem vam ga podrzal.

Pomeni, taksne pohvale se lahko napisejo tudi drugace, z vidno/nedvoumno hvaleznostjo in spostovanjem do tistih, ki opravijo nadstandardne storitve, v tem primeru usluge, ki se ne placajo.

Nekaj takega sem nekje ze napisal in ce bo potrebno bom to se kdaj ponovil.

Za tiste, ki daljsih sporocil "ne berejo" sem pa spet naredil Sizifovo delo. ;D

P.S. Troba, zate vem oz. verjamem, je vidno nasploh na forumu, da imas dobre misli in tudi to si napisal s pozitivnim namenom, tudi pohvalil si jih, a vseeno razmisli o tem, kar sem povedal. No, vprasanje ostaja, ce bodo to tisti, ki se jih vse to, za razliko od tebe, pa res v celoti dotice.

Zadeve, kot so npr. "medvedja usluga, dvorezen mec, strel v koleno" itn., znajo presenetiti kogar koli.
'Ta profil je kot javna vlacuga ... uporablja ga najmanj 8 in najvec nesteto uporabnikov.'
Uporabniški avatar
kation_id
AdultDroid
AdultDroid

Kraj: Svetovljan
Prejete zahvale: 23

Št. objave:#3381  OdgovorNapisal/-a Troba » 07 okt 2016, 23:38

Ma ja kation_id,sej te razumem in ti dam prov,hotel sem sam povedat svojo izkušnjo,nobenemu nič slabega.Napisal sem pa tako kot da sem jih nateg...Ni bilo tako mišljeno,tudi jih nisem hotel za nos vlečt,probal sem z garancijo pa so bili toliko uredu da so mi vse menjal,so se sami tako odločil.mogoče sem mal izkoristu priliko ker G3 telefoni imajo to hibo da pokajo okoli portov.Verjetno je res narobe takole javno to razlagat???
Bom v naslednje malo bolj premislil!!
Troba
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 14

Št. objave:#3382  OdgovorNapisal/-a cleman » 08 okt 2016, 20:33

Saj ni nic takega... Ker je to pac splosn problem so ti zamenjali, kljub temu, da je nasploh obtovcen.
Zadnjič spremenil Picaso, dne 08 okt 2016, 21:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Citiranje (Navedek) uporabnika, ki je sporočilo napisal neposredno pred vami, je nepotrebno, prav tako ne citirajte brez potrebe dolgih sporočil, saj se teži k temu, da bi forum čim bolj pregleden in urejen.
cleman
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 13

Naprava: Xperia XZ

Št. objave:#3383  OdgovorNapisal/-a Lager » 09 okt 2016, 11:00

cleman napisal/-a:Me je presenetil tale update, ki se zdaj prenaša. Saj sem mislil, da je g3 "dead" :)
Ne vem pa kaj prinaša, ker še ni konec :D

Edit: tak ni nič opazit :) ..sem mislil, da glede na 250mega bi znalo kaj bit :)

- izboljšava zvoka
- izboljšano delovanje kamere
- zmanjšano gretje telefona in daljše trajanje baterije
- popravki in izboljšave signala na Wifiju
- google varnostne posodobitve

Uporabniku Lager so se za prispevek zahvalili:
witboy007
Lager
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 59

Prejšnja