[13.4.2012] MIUI ROM-2.3.7-AOSP Official/stable

[13.4.2012] MIUI ROM-2.3.7-AOSP Official/stable

Št. objave:#1  OdgovorNapisal/-a pitastrudl » 28 maj 2012, 16:05

Moj prvi vodič, kako namestiti MIUI ROM na vašega Desire HD-ja. ROM je ustvarjen na bazi Cyanogen mod-a. Je zadnji gingerbread MIUI ROM za HTC Desire HD. Žal so ga nehali posodabljat, ker so presodili da je stabilen, in so prešaltali na razvijanje ICS ROM-ov. preden nadaljujete z inštalacijo prosim da preberete cel vodič.

Slika

Če prihajate iz prejšnega gingerbread verzije MIUI lahko naredite samo dalvik+cache wipe.

Če prihajate iz drugih romov priporočam full wipe ki je navoljo v 4ext touch recovery.

Za kakršno koli povzročeno škodo ne odgovarjam! Delam vodič, po katerem se ga tudi jaz odklenil in inštaliral ROM uspešno!!!

Prvo kar potrebujete je root dostop. Kako ga root-at? ----> Klikni me!

Nato si potegnite 4EXT recovery updater --> klikni me! več info na http://www.4ext.net
1.Kliknite Online install | upgrade (poskrbite da ste priključeni na internetu)
2.Aplikacija vas bo prosila za root dostop, ki ga seveda odobrite.
3.Aplikacija vas bo povezala na njihov streznik, da pridobi podatke.
4.Kliknite ok.
5.Spet kilknite Online install | upgrade.
6.Zaznalo bo vašo napravo, pisati bi moralo Detected:HTC Desire HD / Inspire 4G. če tega ne napiše, ne nadaljujte!
7.Klikni ok.
8.Izberite verzijo 4EXT Recovery Touch v.1.0.0.5 RC3.
9.Stisnite install.
10.Aplikacija bo potegnila datoteko in jo avtomatično flashala na vašo napravo.
11.Po končanem postopku lahko zaprete aplikacijo.

Tako izgleda 4ext recovery Touch
Slika

Inštalacija ROM-a:

1.potegnite ROM datoteko ------>Klikni me!
2.Shranite jo na root SD kartice(mnt/sdcard).
3.Ugasnite telefon.
4.Držite power button+ volume UP.
5.Navigirajte z tipakmi volume up/down do recovery in izberite z tipko power.
6.Telefon se bo bootal v touch recovery.
7.
-če prihajate iz starejše verzije gingerbread MIUI ROM-a, naredite samo wipe dalvik+cache, ki se nahaja pod wipe | format.
-če prihajate iz katerega koli drugega ROM-a naredite format all partitions(except sdcard)

8.Nato se navigirajte do
Koda: Izberi vse
install from sd card->chose zip from sdcard->miuiandroid_DHD.zip.

9.Kliknite ok.
10.Telefon bo inštaliral MIUI.
11.Restartajte telefon.
12.Čestitam! zdaj imate inštaliran MIUI ROM-2.3.7

Za optimalno delovanje vam priporočam tudi inštalacija Kernel-a, od LordMod-a--->Klikni me! Več info o Kernel-u Klikni me!

1.Datoteko daj na sd kartico
2.Ugasni telefon in po 30 sekundah(da je telefon res ugasnjen) stisni volume up+power in vstopi v recovery kot razloženo prej.
2.navigiraj do inštall from sdcard->choose zip from sdcard ->lordmodUEv8.6-CFS.zip
3.Počakaj da se inštalira .
4.Rebootaj telefon.
Telefon bo nastavljen na governer ondemand. Več info o governerjih ---> Klikni me!

Governerje lahko naštimaš preko aplikacije kot je SetCPU. Klikni me!

Za podaljšan power menu lahko inštaliraš MIUI Extended power menu. File je tukaj --->Klikni me!
Enako kot inštalacija kernela, datoteko daj na sd kartico, vstopi v recovery in inštaliraj. nato samo rebootaj telefon. Ko boš držal power button se ti bo prikazal meni, s katerim boš lahko direktno vstopal v recovery.
Slika

Naj me kdo opozori, če sem se kje zmotil.Žal nisem našel uradne strani od GB verzije tega roma tako da sem priložil mojo datoteko, ki jo uporabljam. Želim vam uspešno flašanje! :)

To ni moj ROM! Ne pridržujem si nobene pravice do ROM-a ali kernel-a ali MOD-a! Vse zahvale gredo njihovim developerjem.
Zadnjič spremenil pitastrudl, dne 06 mar 2013, 20:42, skupaj popravljeno 4 krat.
ROM: SlimKat 4.4 Kernel: Alucard kernel
Uporabniški avatar
pitastrudl
VIP
VIP

Kraj: Ljubljana
Prejete zahvale: 673

Naprava: Samsung Galaxy SIV

Vrni se na Zbirke ROM-ov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost