Mobitelov Android natečaj

Pomoč pri zasnovi, razvoju in programiranju.

Št. objave:#251  OdgovorNapisal/-a KarinM » 17 dec 2010, 14:10

FrEaKmAn napisal/-a:Znani so top3.. vse kar lahko rečem je, da je ta natečaj eno velko sranje

prometoid si mogoče zasluži top3, ostala 2 pa nikakor ne.. ne podpirata večine funkcij telefona (kamera, gps) in ne vidim, kako bi se lahko vključila v infrastrukturo mobitela... čisti polom, skorumpirana komisija!

men je prometid coool...pa tudi cpp smo fuuuul uporabljali, ko smo malo preverjalo svoje znanje s cp, tretje pa nisem sprobala...kdo si pa zasluži ali ne pa ne vem ker nisem vseh aplikacij sprobala...
Htc: spica, legend, wildfire, wildfire s, one x
Samsung: sgs1, sgs3, ace ,g.mini, sgs 4 mini
Lg: 4x hd, LG g2
Uporabniški avatar
KarinM
AncientDroid
AncientDroid

Prejete zahvale: 18

Naprava: Lg g2

Št. objave:#252  OdgovorNapisal/-a dukebigalow » 17 dec 2010, 14:20

Res se je malo težko zdaj prepirati, katere aplikacije bi morale zmagati in katere ne.
Vse aplikacije sem osebno tudi preizkusil in sta dve od treh top uvrščenih še vedno na mojem telefonu (ene pač ne rabim).
Veseli me vsaj to, da so zmagale dejansko uporabne aplikacije :)

Tako da, čestitke Tomažu, ter tudi Mojci in Jerneju.

P.S.: Mogoče res glasovanje ni bilo najbolj pošteno izpeljano iz organizacijskega vidika, a toliko boljše iz marketinškega (za Mobitel mislim). Bi me pa mogoče zanimale ocene komisije tudi za ostale aplikacije.
dukebigalow
TeenDroid
TeenDroid

Prejete zahvale: 11

Naprava: Samsung Galaxy S

Št. objave:#253  OdgovorNapisal/-a tzrnee » 17 dec 2010, 14:22

FrEaKmAn napisal/-a:prometoid si mogoče zasluži top3, ostala 2 pa nikakor ne.. ne podpirata večine funkcij telefona (kamera, gps) in ne vidim, kako bi se lahko vključila v infrastrukturo mobitela...

Kako to misliš?
CPP je vendar vrhunska pogruntavščina, ki je čakala da izumijo telefone nove generacije in naredijo Androida. Zadeva raztura pa vseh kriterijih žirije (uporablja touch screen!), samo glej kako se bo zdaj razširila v veliko uspešnico in se povezala z vsem živim.
Že kar vidim ljudi na cesti, kako nabijajo cpp2010 do onemoglosti...
tzrnee
BabyDroid
BabyDroid

Prejete zahvale: 0

Št. objave:#254  OdgovorNapisal/-a FrEaKmAn » 17 dec 2010, 14:29

tzrnee napisal/-a:
FrEaKmAn napisal/-a:prometoid si mogoče zasluži top3, ostala 2 pa nikakor ne.. ne podpirata večine funkcij telefona (kamera, gps) in ne vidim, kako bi se lahko vključila v infrastrukturo mobitela...

Kako to misliš?
CPP je vendar vrhunska pogruntavščina, ki je čakala da izumijo telefone nove generacije in naredijo Androida. Zadeva raztura pa vseh kriterijih žirije (uporablja touch screen!), samo glej kako se bo zdaj razširila v veliko uspešnico in se povezala z vsem živim.
Že kar vidim ljudi na cesti, kako nabijajo cpp2010 do onemoglosti...

hvala ker si me spravil v dobro voljo :)
FrEaKmAn
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#255  OdgovorNapisal/-a tzrnee » 17 dec 2010, 14:49

FrEaKmAn napisal/-a:hvala ker si me spravil v dobro voljo

Prosim, ni za kaj, sem moral tudi sebe :)
tzrnee
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#256  OdgovorNapisal/-a prepucij » 17 dec 2010, 15:04

Tipična slovenska oziroma bolje balkanska zgodba ala eursong in podobne:) Lahko naredijo še 17 natečajev pa se upam stavit, da bi se polemike vkelke iz natečaja v natečaj iz leta v leto!
Da imamo ljudje drugačne okuse in želje je vsekakor dobrodošlo, in tudi čim večje število appjev za natečaj je vedno dobra stvar, posebno za nas uporabnike. Sam sem iz tega natečaja dobil, par aplikacij s katerimi sem resnično zadovoljen in jih uporabljam!
Nikakor ampak res nikakor pa se ne morem spijaznit kako so nekateri sposobni it tako nizko za dosego cilja - zmage. Upam samo, da ni pogoj na določen dan osebna zglasitev na kakšnem naslovu, ker se zna zgodit, da "si bo" kdo zlomil nogo in tako moral v bolnico ne pa na ta naslov,,če uporabim malo "črnega" sarkazma :)
Na žalost se bo moralo še kar nekaj generacij menjat, da se vsaj delno izkorenini v nas globoko usidrana balkanska mentaliteta.
Slika
You can`t support any operation without operation support!
Uporabniški avatar
prepucij
VIP
VIP

Prejete zahvale: 125

Naprava: Samsung Galaxy S @ Galaxy III

Št. objave:#257  OdgovorNapisal/-a jinzo » 17 dec 2010, 17:08

Kot so me podučili, ni glih dobro preveč govoriti o aplikacijah/stvareh ki jih nisi sprobal, ampak moje mnenje je da veliko ljudi zmotilo oz. so dali preveliko veljavo kriterijom za ocenjevanje. Preprosto je težko ocenjevati lokalnost, uporabo zmožnosti naprav, integracijo z mobitelovimi storitvami... Komosija se je odločila kako se je odločila, pravtako so svoje povedali uporabniki in marketing. Seveda bi se dalo veliko stvari narediti drugače ampak za prvič mislim da ni bilo velikanskih kiksov, no. vsaj takih ki bi drastično vplivale na razvoj dogodkov. Mislim da smo se vsi nekaj naučili (no vsaj jaz sem se ogromno). Mislim da še nisem videl natečaja , pri katerem bi se vsi strinjali glede končne odločitve zato je vse potrebno vzeti z neko mero zadržanosti. Vsaj meni je to vse samo še spodbuda za naprej...
Da ne pozabim, seveda sem jaz mogoče malo pristranski glede na to da sem sodeloval v natečaju ampak vseeno, pljuvanje brez neke konkretne osnove ni dobro (in hvala ljudem ki so me tega opomnili) za nikogar.
Vsekakor si moram ob priložnosti vzeti čas in spisati malo daljši sestavek o mojih vtisih o tem natečaju.
@prepucij eh no, tako hudo pa tudi nebo.
jinzo
TeenDroid
TeenDroid

Naprava: HTC Desire

Št. objave:#258  OdgovorNapisal/-a FrEaKmAn » 17 dec 2010, 18:13

No pa pojdimo čez kriterije
Strokovna žirija bo pri izboru upoštevala več kriterijev:

[ul][*]aplikacije morajo biti intuitivne in logične, uporabniška izkušnja mora biti prilagojena mobilnim telefonom;
[*]aplikacije morajo biti v slovenskem jeziku ali večjezične, z vključevanjem lokalne umestitve, ki se bo ocenjevala kot prednost;
[*]aplikacije morajo biti inovativne, saj bo strokovna žirija ocenila originalnost in pristop k problemu; Android tehnologija omogoča uporabo senzorjev (G in magnetno), zaslon na dotik, kamero, lokacijske storitve – strokovna žirija bo ocenjevala, do katere mere so bile izkoriščene navedene funkcionalnosti;
[*]aplikacija mora biti namenjena za čim širšo množico uporabnikov;
[*]možnost nadaljnje nadgradnje aplikacije; aplikacija ne sme biti že objavljena na Android trgu oz. biti plagiat obstoječe aplikacije;
[*]možnost povezave aplikacije z Mobitelovo infrastrukturo oziroma obstoječih storitev.[/ul]

1. točka - bomo rekli da so vse aplikacije logične. Prometoid in Brez frekvence sta vizuelno lepi aplikacija, CPP je samo nekaj zmetano skupaj
2. točka - to so vse
3. točka - inovativne.. hm.. aplikacij na temo prometa je ogromno, saj že na natečaju sta bili 2 podobni torej neke inovativnosti ne moremo pričakovati. ideja za cpp je recmo ql.. samo ne razumem čisto jasno kje se to uporablja? da se vsakodnevno osvežuje spomin zlate ribice? ali pa kot plonkič na cpp testu? glede brez frekvence.. wow ideja in pou.. res želim na telefonu poslušati radio, še posebej slovenski :) glede ostalih izvrstnih možnosti ki jih ponuja telefon pa nobene aplikacija ni ravno ustrezala merilom. nobena ne uporablja kamere, gps tudi ne (vsaj opazil nisem), brez frekvence ima neko foro da potreseš telefon in ti izbere random postajo - wow, kaj se je zgodilo z "random gumbom"? Vse pa uporabljajo zaslon na dotik.. vsaj nekaj inovativnosti!
4. točka - prometoid je namenjena samo za osebe, ki imajo avto - no takih je v sloveniji veliko, vendar kaj pa mladina? cpp pa samo za tiste, ki delajo cpp ali pa imajo spomin zlate ribice. brez frekvence je pa vse ljudi, ki želijo poslušati radio na telefonu - max 10 oseb. wow!
5. točka - nadgradnja.. hm.. prometoid se pomoje da nadgraditi, ima "dobro" podlago. cpp lahko vljuči tudi slike policistk, ki mahajo. tako bo aplikacija zanimiva tudi za moški del. brez frekvence pa brez problema lahko postane svetovni app, da vključi še ostale postaje sveta in vsi bomo pozabili na vse ostale možnosti poslušanja glasbe - iTunes bo propadu :(
6. točka - ne vidim povezave. Res je, da so Mobitelove storitve za en k.. vendar vseeno. Osebe v sloveniji ne bodo plačevala za takšne appe. Nevem kako bi aplikacije učinkovito izrabljale storitve od mobitela kot npr. moneta, obveščanje preko smsov, statistika porabe (na to so najbolj ponosni).

Popolnoma jasno mi je, da ko je natečaj organiziran, da ima na koncu največ interesa organizator. Glede na to, da so nam ponosno prikazovali njihove storitve in nas spodbujali k uporabi le-teh, potem bi človek pričakoval, da je to kar si želijo. Ampak zgleda se motim!

Plan za naslednji natečaj:
1. Naredi "Hello World" aplikacijo
2. Par mesecov dela in truda raje vloži v spoznavanje prijateljev na fbju in lezenja v rit, da jih nato lahko zaprosiš, da glasujejo zate
3. Pelji komisijo na kosilo in jim obljubi delež nagrade
4. Poberi nagrado
FrEaKmAn
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#259  OdgovorNapisal/-a prepucij » 17 dec 2010, 18:36

Za malo se prodajo :)
No neglede, vi ki ste dejansko sodelovali gledate nato drugače od nas "uporabnikov" teh aplikacij. Vseeno pa se z vsem obračunavanjem ne morem strinjat, ker je dobesedno smešno!
Lahko pa rečem, da mi je nekaj aplikacij všeč in jih tudi redno uporabljam, probal pa sem vse, ki so mi vsaj delno zdele za moj način življenja uporabne!
Slika
Uporabniški avatar
prepucij
VIP
VIP

Št. objave:#260  OdgovorNapisal/-a FrEaKmAn » 17 dec 2010, 19:08

prepucij napisal/-a:Za malo se prodajo :)
No neglede, vi ki ste dejansko sodelovali gledate nato drugače od nas "uporabnikov" teh aplikacij. Vseeno pa se z vsem obračunavanjem ne morem strinjat, ker je dobesedno smešno!
Lahko pa rečem, da mi je nekaj aplikacij všeč in jih tudi redno uporabljam, probal pa sem vse, ki so mi vsaj delno zdele za moj način življenja uporabne!

verjamem da vam je smešno.. komu pa ni!
mi razvijalci razmišljamo malce drugače kot uporabniki.. me zanima, če boste še s takim veseljem uporabljali omenjene aplikacije po določen času, če ne bodo doživele bistvenega napredka - kar je pri teh aplikacij zelo težko realizirati! Če pa smatrate zamenjavo dveh gumbov kot velik napredek, potem pa tudi vredu :)

še nekaj o komisiji. na začetku so bili objavljeni v pogojih, vendar jih ni več (ali pa ne najdem). če me spomin ne vara, je med njimi bil Jonas. Če je biu res med komisijo tudi pri izboru pa nevem. Kakorkoli, komisija ni pregledala vseh 54 aplikacij, komu se pa da!
FrEaKmAn
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#261  OdgovorNapisal/-a giraffe » 17 dec 2010, 21:33

Čestitke vsem trem nagrajencem, Lp Aleš.
--
Secure cloud storage:
Get 5+1GB FREE: http://www.sync.com/?_sync_refer=d4c1e2
Koda: d4c1e2
giraffe
WisdomDroid
WisdomDroid

Prejete zahvale: 58

Št. objave:#262  OdgovorNapisal/-a prepucij » 17 dec 2010, 22:25

FrEaKmAn..aplikacije, ki jih uporabljam redno bom uporabljal kar nekaj časa, seveda pa se nekaterim vidi, da je zamisel bila odlična, izvedba pa malo šepa! NA spletnih straneh, se večina pohvali, da je to prva verzija, da lahko pričakujemo nadgradnje..upam da res..ker dva gumba mene ne zanimajo ampak to kar se tako ali drugače obljublja! Verjamem, da bojo počasi prihajale nove podobne aplikacije (zdaj imajo programerji kar nekaj idej na katerih delat), in se bom seveda obrnil na druge, če ne bo potrebnih nadgradenj.

Mogoče sem spregledal oziroma, se v tem trenutku ne spomnim katera je tvoja..če mi poveš, pa ti povem moje iskreno mnenje, če sem jo probal in jo uporablja, seveda, če te zanima!
Probal pa sem vse razen, tiste, ki so direktno namenjene študentom, ker moji študenstki časi so za menoj:)
Slika
Uporabniški avatar
prepucij
VIP
VIP

Št. objave:#263  OdgovorNapisal/-a FrEaKmAn » 17 dec 2010, 22:31

prepucij napisal/-a:FrEaKmAn..aplikacije, ki jih uporabljam redno bom uporabljal kar nekaj časa, seveda pa se nekaterim vidi, da je zamisel bila odlična, izvedba pa malo šepa! NA spletnih straneh, se večina pohvali, da je to prva verzija, da lahko pričakujemo nadgradnje..upam da res..ker dva gumba mene ne zanimajo ampak to kar se tako ali drugače obljublja! Verjamem, da bojo počasi prihajale nove podobne aplikacije (zdaj imajo programerji kar nekaj idej na katerih delat), in se bom seveda obrnil na druge, če ne bo potrebnih nadgradenj.

Mogoče sem spregledal oziroma, se v tem trenutku ne spomnim katera je tvoja..če mi poveš, pa ti povem moje iskreno mnenje, če sem jo probal in jo uporablja, seveda, če te zanima!
Probal pa sem vse razen, tiste, ki so direktno namenjene študentom, ker moji študenstki časi so za menoj:)

podpis...
FrEaKmAn
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#264  OdgovorNapisal/-a prepucij » 18 dec 2010, 11:51

Aja ma sem smotan, saj ti v podposu piše:) No tvoja je ena redkih, ki je žal nisem probal, če bi bil pred dopustom bi verjetno jo..oziroma jo bom pred poletjem definitivno. Upam, da bo dodana še kakšna agencija in podatek, ne samo štiri..ideja pa je sigurno zelo dobra!
Slika
Uporabniški avatar
prepucij
VIP
VIP

Št. objave:#265  OdgovorNapisal/-a Seto » 18 dec 2010, 13:28

Tu sem napisal en kratek članek o natečaju: M:Android - nasvidenje do prihodnjič
Uporabniški avatar
Seto
Administrator
Administrator

Kraj: Ljubljana
Prejete zahvale: 152

Naprava: Nexus 7 2013

Št. objave:#266  OdgovorNapisal/-a FrEaKmAn » 18 dec 2010, 13:46

prepucij napisal/-a:Aja ma sem spotan, saj ti v podposu piše:) No tvoja je ena redkih, ki je žal nisem probal, če bi bil pred dopustom bi verjetno jo..oziroma jo bom pred poletjem definitivno. Upam, da bo dodana še kakšna agencija in podatek, ne samo štiri..ideja pa je sigurno zelo dobra!

To ni tako preprosto kot se sliši. Pridobivat agencije in jih prepričevati, da poskusijo kaj novega je ekstremno težko. Še posebaj zdaj kot sem doživel popolni fail..

Seto napisal/-a:Tu sem napisal en kratek članek o natečaju: M:Android - nasvidenje do prihodnjič

lepo povedano!
FrEaKmAn
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#267  OdgovorNapisal/-a Stigi » 18 dec 2010, 15:03

Sem mislil, da se bom lahko zadržal in svoje mnenje izrazil samo bližnjim...vendar je odziv čisto vsakega, ki mu razložim namen natečaja in pa top 3 aplikacije, približno takšen "WTF, kaj jim ni jasno?!"..
Pa da ne bo zamere..top 3 aplikacije so dobro narejene, vendar roko na srce - najnovejših tehnologij pač ne uporabljajo vse tri. Še GMaps ne vidimo pri vseh..kaj šele GPS ali kamero, kot že omenjeno.. Še najbolj na k***** mi gre pa dejstvo, ki ga je že Seto omenil - kako za vraga bo CPP koristen komurkoli drugemu, ki pravkar ne opravlja vozniškega izpita. Sorry, ampak na marketu je milijon drugih igric, s katerimi bi si raje krajšal čas, kot pa z reševanjem vprašanj iz CPP, ki jih ITAK MOREM ZNAT, ker sem skoraj vsakodnevno udeležen v prometu. Mogoče je bil namen dober - 90% voznikov na cesti bi res moralo vsak teden opravljat tečaj, vendar ta aplikacija 100% ne bo pripomogla k boljši kulturi na cesti/picajzlanju 30 km/h pod omejitvijo, itd. Ampak to je že tema za drugič.. Z internetnim radiom je pa isto -> nobenega, ampak čisto nobenega kolega ne poznam, ki bi kadarkoli poslušal radio na telefonu. Sam si raje naložim doma komade na telefon oz. uporabim YouTube in poslušam tiste komade, ki so mi všeč.
Sorry, ampak tako je.. Pa še komentar na drugo Setovo izjavo -> jaz upam, da še bo kakšen natečaj s strani Mobitela, vendar pričakujem naslednjič točno določene kriterije in tudi obrazložitev, zakaj so 3 aplikacije pristale na vrhu.
Tudi sedaj bi bilo lepo, da bi Mobitel (vsaj na tem forumu) razložil konkretne kriterije, ki so jih upoštevali pri izbiri zmagovalnih aplikacij in zakaj so le-te prevladale.

No ja, verjetno pa tega itak nikoli ne bomo dočakali....
Stigi
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#268  OdgovorNapisal/-a prepucij » 18 dec 2010, 16:31

Tole sem komentiral v Setovem članku na to temo:

Mogoče lahko rečemo, naj bo, ker je prvič?!? Ampak to bo veljalo samo, če bo v kakšnem od možnih naslednjih natečajev upoštevanih nekaj dobronamernih kritik. Tudi sam sem mnenja kot večina s katerimi sem se pogovarjal, da med pvimi tremi niso res najboljše in predvsem najbolj uporabne aplikacije. Točno se strinjam z napisanim, razen prve, ki je res uporabna v vsako dnevnem življenju za ostale dve tega ne morem reči!
Resnično je natečaj pohavle vreden saj smo uporabniki dobili, kar nekaj zelo uporabnih appjev, za katere nam obstaja tudi upanje, da se razvoj ni tukaj tudi končal, ampak, da bojo upoštevali kritike in nasvete, ter svoje izdelke tudi nadgradili. Želim si tudi, da prijavljeni zaradi očitnih napak pri samem natečaju niso toliko užaljeni oziroma bolje razočarani, da bodo naslednjič le zamahnili z roko ampak, da bodo svoje nove ideje spet želnji pokazati tudi nam!
Slika
Uporabniški avatar
prepucij
VIP
VIP

Št. objave:#269  OdgovorNapisal/-a prepucij » 18 dec 2010, 16:37

Se popolnoma strinjam glede drugih treh, vsaj glede na mojo vsakdanjo uorabo. CPPja nimam kaj rabit, radio pa se posluša ne da ne ampak problem po moje tiči drugje to pa je z porabo podatkovne širne ki večini uporabnikov ne pride v poštev, saj ima večina nekakšno omejtitev ali vgrajen FM sprejemnik tako, da tukaj res ne vidim neke intuitivnosti!

Enostavno povedano je največji problem v načinu glasovanja kot smo lahko prebrali. Od glasovanja tudi teh, ki aplikacij niti ne poznajo, poznajo pa "prijatelja", do glasov, ki si jih vsak lahko natočle z malo iznadljivosti..to pa seveda na nagradi v tem primeru zasluženih appjev!
Upam samo, da bojo drugič pravila boljše spisana. Predvsem bi bilo pametno določit komisijo, ki bi res lahko imela čas izprobat vse appje. V komisiji pa "mešanica" izobraženih v programiranju androida, kakšen novinar, ki redno spremlja sceno, pa tudi kakšen laik ki samo uporablja vsakodnevno appje predvsem pa kakšen drugačen način glasovanja vseh ostalih, potem pa iz te mešanice procentualno dodelit oceno.
Slika
Uporabniški avatar
prepucij
VIP
VIP

Št. objave:#270  OdgovorNapisal/-a gapipro » 18 dec 2010, 18:46

Jap jst sm tut zelo podobnega mnenja glede "TOP 3" aplikacij kakor ste že ostali napisali.

Bi bilo pa res pošteno od Mobitela če bi objavil kdo vse je bil v komisiji in pa obrazložitve zmagovalnih aplikacij, ker trenutno nekam brez-pomensko (random) vse deluje vsaj za aplikaciji na mestih 2 in 3....
Uporabniški avatar
gapipro
AdultDroid
AdultDroid

Prejete zahvale: 7

Naprava: HTC Desire

Št. objave:#271  OdgovorNapisal/-a tzrnee » 18 dec 2010, 20:24

gapipro napisal/-a:Bi bilo pa res pošteno od Mobitela če bi objavil kdo vse je bil v komisiji in pa obrazložitve zmagovalnih aplikacij

O poštenosti se tu nima smisla pogovarjati. To je kot bi trdil, da življenje ni fer.

Ampak človek bi pričakoval, da je v Mobitelovem interesu objaviti ocene vseh aplikacij po kategorijah, ki so jih navedli. Saj vendar želijo, da aplikacije čim bolje izpolnjujejo te kriterije tudi v prihodnje.

Le kako naj razvijalci naslednjič naredijo boljše aplikacije, če jim ne bodo povedali, kako so bili ocenjeni. Kje so zgrešili, po čemu so bili zmagovalci boljši?

Ne najdem pametnega razloga za prikrivanje ocen - če so sestavili tabelo, aplikacije ocenili po kriterijih, utežili in izračunali rezultate, bi objava rezultatov lahko samo koristila vsem udeleženim.
tzrnee
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#272  OdgovorNapisal/-a Stigi » 18 dec 2010, 22:59

No hvalabogu, da nisem edini s takšnim mnenjem.... Mobitel, we want actions!
Stigi
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#273  OdgovorNapisal/-a FrEaKmAn » 19 dec 2010, 00:20

Odgovorni za natečaj ne berejo več tega foruma. Priporočam, da skupaj napišemo protestno pismo in ga pošljemo nadrejenim. Mnenja?
FrEaKmAn
TeenDroid
TeenDroid

Št. objave:#274  OdgovorNapisal/-a Stigi » 19 dec 2010, 00:40

Ja, sej maš prav, da ne berejo več foruma.. Pa takrat sem se čudil, zakaj ne bojo več brali oz. odgovarjali, sedaj pa mi je jasno...

Drugače pa sem za..
Stigi
BabyDroid
BabyDroid

Št. objave:#275  OdgovorNapisal/-a Seto » 19 dec 2010, 00:48

Lahko verjamete, da berejo.

Razumem, da je marsikdo od tistih, ki ste oddali dobre aplikacije razočaran, ker sistem izbora nagrajencev ni bil najbolj posrečen, ampak s protesti sedaj, ko je vse že odločeno, verjetno ne bo mogoče doseči kaj dosti. Mislm, da najbolje, da probate pozabit na stvari in se osredotočite na bodoče projekte.
Uporabniški avatar
Seto
Administrator
Administrator

Kraj: Ljubljana
Prejete zahvale: 152

Naprava: Nexus 7 2013

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razvoj in programiranje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost